HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ranger3120 Spokojnie, ''kolega'' chyba jeszcze z przedszkola nie wrócił ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
roeJ co porozdawał z tej CZ'etki
2
ENCE 1:0 Copenhagen Flames
Fajnie się ogląda grę Ence
0
@ranger3120 Teraz jabbi na 8HP :)
0
Zyphon co rozegrał :o
0
@Roobo Niby tak, ale jak myślisz kogo mieliby ściągnąć z topowych ''9''?
Halland w City, Lewandowski raczej tam nie pójdzie mając na uwadze Benzemę w kapitalnej formie, Salah z nowym kontraktem, na Mane poluje również PSG, Lukaku wypalony.
Jedyne nazwiska, które przychodzą mi do głowy to Lautaro, Kane albo Haller, no nie ma obecnie innych ''9'' na miarę Realu.
1
@Roobo Jeśli faktycznie Mbappé zostanie w PSG, to wydaje mi się, że ściągną jedynie solidnego zmiennika dla Benzemy i to będzie tyle.
0
@Encore Wiem, dlatego słucham wersję bez niego i Boxdela
0
@Pogba Może być, chociaż i tak bardziej siedzi mi ''PSG'', ''Ostatnia Nocka'' czy ''Trójkąt Bermudzki''
7
Nie no, to combo to już przesada xD
https://zapodaj.net/e02f61955e051.jpg.html
@Medium @Mario96w @Rust_Cohle @tomek8756 @MesQueUnClub96 @ranger3120 @YouTuber
6
@Vampir707 Już pochwaliłeś swoich idoli? To teraz wracaj do pisowskiej jaskini.
1
@Ferran Ćwierćfinał*
Dokładnie, mimo, że minimalnie przegrany, to byłem z nich mega dumny za walkę do końca.
Poza tym dodałbym również 1/8 finału ze Szwajcarią ;)
1
@RobiS Tym gorzej, że ruskie awansowali...
Mam nadzieję, że FaZe ich rozbije.
0
@Emhyr Ależ nie. Mylisz się, ja go nie hejtuje, moim zdaniem on po prostu do nas nie pasuje, co oglądam jakiś mecz Chelsea to gość zawala bramkę -_-
Rozumiem, że gość przyjdzie niemal za darmo, ale czy na prawdę teraz na takich zawodnikach będziemy budować nową Barcelonę?
A Gaya, szczerze? Osobiście wolałbym Grimaldo, ale cóż
0
@Encore Szkoda, że w obronie amator jak Roberto
Poza tym i tak Albito będzie grał
0
@Peszko07 https://zapodaj.net/7f17fe13ecc4b.jpg.html
0
Oglądam i tak się zastanawiam, z jakiej racji ruskie Spirit zostało dopuszczone do turnieju?
@ranger3120 @Rewolucja123
1
@marko111122 Tak, ale za to kościół omijam szerokim łukiem.
0
@Emhyr Oby nie.
1
@Bogan Wydaje mi się, że poprzez długość pobytu w klubie, osiągnięcia i szacunek do danego zawodnika.
Generalnie, legendami Barcelony to można nazwać Puyola, Messiego, Xaviego czy Inieste, gdzie Neymarowi do takiego grona.
3
@koksik2700 No nie ma co, legenda przez wielkie L :D
4
@Essos Nie.
0
@Rust_Cohle A w moich ulubionych lokalach do 23 i jeden mam 24h
2
@Barwindg U mnie w domu chłodniej niż na dworzu -_-
0
Wokoło lata koko, à propos
Oni to robią tak à propos, à propos
Nie mieli w planach, tylko tak à propos, à propos
I nie wycofają się jak Bakayoko, Baka-Bakayoko
1
@tomek8756 Możesz spać spokojnie... Nie ma cię na tej liście ;]
1
@tomek8756 Nie no Tomek, bez przesady. Na stronie mam wąskie grono osób, które chętnie bym zablokował, ale nie w takiej formie jak to teraz funkcjonuje :p
0
@Medium Jaki kontent, taka publika ¯\_(ツ)_/¯
0
@tomek8756 O kierwa, znowu ten pseudo ryjec
1
@MesQueUnClub96 W sumie racja, bo jeszcze ćwierć i półfinały :D