2

@ranger3120 Spokojnie, ''kolega'' chyba jeszcze z przedszkola nie wrócił ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

roeJ co porozdawał z tej CZ'etki

2

ENCE 1:0 Copenhagen Flames



Fajnie się ogląda grę Ence

0

@ranger3120 Teraz jabbi na 8HP :)

0

Zyphon co rozegrał :o

0

@Roobo Niby tak, ale jak myślisz kogo mieliby ściągnąć z topowych ''9''?
Halland w City, Lewandowski raczej tam nie pójdzie mając na uwadze Benzemę w kapitalnej formie, Salah z nowym kontraktem, na Mane poluje również PSG, Lukaku wypalony.

Jedyne nazwiska, które przychodzą mi do głowy to Lautaro, Kane albo Haller, no nie ma obecnie innych ''9'' na miarę Realu.

1

@Roobo Jeśli faktycznie Mbappé zostanie w PSG, to wydaje mi się, że ściągną jedynie solidnego zmiennika dla Benzemy i to będzie tyle.

0

@Encore Wiem, dlatego słucham wersję bez niego i Boxdela

0

@Pogba Może być, chociaż i tak bardziej siedzi mi ''PSG'', ''Ostatnia Nocka'' czy ''Trójkąt Bermudzki''

6

@Vampir707 Już pochwaliłeś swoich idoli? To teraz wracaj do pisowskiej jaskini.

1

@Ferran Ćwierćfinał*
Dokładnie, mimo, że minimalnie przegrany, to byłem z nich mega dumny za walkę do końca.

Poza tym dodałbym również 1/8 finału ze Szwajcarią ;)

1

@RobiS Tym gorzej, że ruskie awansowali...

Mam nadzieję, że FaZe ich rozbije.

0

@Emhyr Ależ nie. Mylisz się, ja go nie hejtuje, moim zdaniem on po prostu do nas nie pasuje, co oglądam jakiś mecz Chelsea to gość zawala bramkę -_-

Rozumiem, że gość przyjdzie niemal za darmo, ale czy na prawdę teraz na takich zawodnikach będziemy budować nową Barcelonę?

A Gaya, szczerze? Osobiście wolałbym Grimaldo, ale cóż

0

@Encore Szkoda, że w obronie amator jak Roberto

Poza tym i tak Albito będzie grał

0

Oglądam i tak się zastanawiam, z jakiej racji ruskie Spirit zostało dopuszczone do turnieju?
@ranger3120 @Rewolucja123

1

@marko111122 Tak, ale za to kościół omijam szerokim łukiem.

0

@Emhyr Oby nie.

1

@Bogan Wydaje mi się, że poprzez długość pobytu w klubie, osiągnięcia i szacunek do danego zawodnika.

Generalnie, legendami Barcelony to można nazwać Puyola, Messiego, Xaviego czy Inieste, gdzie Neymarowi do takiego grona.

3

@koksik2700 No nie ma co, legenda przez wielkie L :D

4

@Essos Nie.

0

@Rust_Cohle A w moich ulubionych lokalach do 23 i jeden mam 24h

2

@Barwindg U mnie w domu chłodniej niż na dworzu -_-

0

Wokoło lata koko, à propos
Oni to robią tak à propos, à propos
Nie mieli w planach, tylko tak à propos, à propos
I nie wycofają się jak Bakayoko, Baka-Bakayoko

1

@tomek8756 Możesz spać spokojnie... Nie ma cię na tej liście ;]

1

@tomek8756 Nie no Tomek, bez przesady. Na stronie mam wąskie grono osób, które chętnie bym zablokował, ale nie w takiej formie jak to teraz funkcjonuje :p

0

@Medium Jaki kontent, taka publika ¯\_(ツ)_/¯

0

@tomek8756 O kierwa, znowu ten pseudo ryjec

1

@MesQueUnClub96 W sumie racja, bo jeszcze ćwierć i półfinały :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?