HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Szczerze, mocno średnia. Nie wiem dlaczego, ale te tatuaże strasznie mnie od niej odstręczają
0
@arasz1819 Też się ciesze :p
0
@arasz1819 Araszu co tak agresywnie dzisiaj?
Powinieneś się cieszyć ;]
0
@Mroziu Tak, była oficjalka
0
Z taką grą ENCE po drugiej mapie jedzie do domu
Btw dla widowiska i tak lepszy będzie finał FaZe - NaVi
1
Snappi co spierniczył :/
0
@draxidox 2 jest tylko, poza tym są przeciw wojnie, więc ocb?
1
@Comfortable_ No, ale o 21 będą już grali ;)
1
@YouTuber O 21 to gra Ence z NaVi.
5
@GeneralXavi Mam nadzieję, że w przyszłą sobotę Liverpool go wyjaśni.
1
@Rewolucja123 5 czy 6, na jedno wychodzi. Jak nie potrafią wygrywać takich rund, to niestety nie ma co liczyć na finał.
1
No i co, pierwsza runda meczowa i FaZe od razu wygrywa, Spirit miało 5 i wszystkie przegrali, w pełni zasłużenie odpadają.
0
Ktoś tu przed chwilą wyzywał karrigana od ''placków''? :D
3
magixx co ugrał ;O
2
@marcin62 Nie. Tak samo jak kolega powyżej nie zna się na piłce.
1
@BartqRKO Inferno to była czysta kwintesencja CS'a. Nikomu nigdy tak nie kibicowałem na Majorach jak właśnie wtedy Cloud 9 na Inferno :)
1
@BartqRKO Ale Finał Majora w Bostonie i tak lepszy jak nie najlepszy w historii CS'a ;)
0
@Survier Polecę klasykiem: https://youtube.com/clip/UgkxPisLoth-rvs-80SyyNFDLPILwUV32YZo
0
O mój boże, widzę, że Spirit chce przegrać ten mecz
2
@Survier A po Polsku nie umiesz?
0
@Rust_Cohle Taki z niego kolega, jak dla mnie Patryś aka Harry Pota
0
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle Bredzisz.
0
Te dinozaury na widowni ^^
0
@Kos111 Dużo.
0
@Medium I jeszcze Puyola ;)
0
Spirit zajebiście tą rundę rozegrało XD
0
FaZeee 1:0, wszystko zgodnie z planem!
0
broky, jaki nie fart ;/
0
karrigan jaki kot ;O