0

@Janas11224 Szczerze, mocno średnia. Nie wiem dlaczego, ale te tatuaże strasznie mnie od niej odstręczają

0

@arasz1819 Też się ciesze :p

0

@arasz1819 Araszu co tak agresywnie dzisiaj?

Powinieneś się cieszyć ;]

0

@Mroziu Tak, była oficjalka

0

Z taką grą ENCE po drugiej mapie jedzie do domu

Btw dla widowiska i tak lepszy będzie finał FaZe - NaVi

1

Snappi co spierniczył :/

0

@draxidox 2 jest tylko, poza tym są przeciw wojnie, więc ocb?

1

@Comfortable_ No, ale o 21 będą już grali ;)

1

@YouTuber O 21 to gra Ence z NaVi.

5

@GeneralXavi Mam nadzieję, że w przyszłą sobotę Liverpool go wyjaśni.

1

@Rewolucja123 5 czy 6, na jedno wychodzi. Jak nie potrafią wygrywać takich rund, to niestety nie ma co liczyć na finał.

1

No i co, pierwsza runda meczowa i FaZe od razu wygrywa, Spirit miało 5 i wszystkie przegrali, w pełni zasłużenie odpadają.

0

Ktoś tu przed chwilą wyzywał karrigana od ''placków''? :D

3

magixx co ugrał ;O

2

@marcin62 Nie. Tak samo jak kolega powyżej nie zna się na piłce.

1

@BartqRKO Inferno to była czysta kwintesencja CS'a. Nikomu nigdy tak nie kibicowałem na Majorach jak właśnie wtedy Cloud 9 na Inferno :)

1

@BartqRKO Ale Finał Majora w Bostonie i tak lepszy jak nie najlepszy w historii CS'a ;)

0

@Survier Polecę klasykiem: https://youtube.com/clip/UgkxPisLoth-rvs-80SyyNFDLPILwUV32YZo

0

O mój boże, widzę, że Spirit chce przegrać ten mecz

2

@Survier A po Polsku nie umiesz?

0

@Rust_Cohle Taki z niego kolega, jak dla mnie Patryś aka Harry Pota

0

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle Bredzisz.

0

Te dinozaury na widowni ^^

0

@Kos111 Dużo.

0

@Medium I jeszcze Puyola ;)

0

Spirit zajebiście tą rundę rozegrało XD

0

FaZeee 1:0, wszystko zgodnie z planem!

0

broky, jaki nie fart ;/

0

karrigan jaki kot ;O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?