HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@draxidox Ok, a ty dalej okłamuj się, że nie masz nic do Ukrainy.
Mnie możesz oszukiwać, ale sam siebie nie oszukasz ;)
0
@draxidox Przytocz mi chodź jeden post, w którym ktoś napisał ''nie dla Polski dla na MŚ'' czy ''nie dla Barclelony w LM'', przytoczysz?
Nie, bo takich nie było.
0
@draxidox Po czym wywnioskowałeś, że Walia mi w czymś przeszkadza?
Walia akurat jest dla mnie w pełni neutralna, a po twoim wpisie idzie wywnioskować, że masz coś do Ukrainy.
4
@draxidox Co cię tak boli w tej Ukrainie? Nawet w piłkę musicie mieszać tą zasraną politykę?
0
@BorzyKrzys A co to ma do rzeczy Boży Krzysiu?
4
@Pewex Ja to samo, kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym sportem.
0
@DanielVeB 11k za najtańszy bilet XDDD
1
@paweldunajecfcb Z babką Kiepską.
9
Stare, a za każdym razem śmieszy tak samo xD
https://zapodaj.net/d0e72f3585bdd.jpg.html
@Barca1992 @tomek8756 @Mario96w @Medium @MesQueUnClub96 @Rust_Cohle @IronSanHybrid
0
@Chaoss Wiem, ale tak czy siak żyje się tam lepiej niż w Polsce, do tego od zawsze marzyłem, żeby tam zamieszkać ;)
Robotę mam już nagraną, mieszkanie zapewnione, aby język doszlifować i można jechać :)
4
@AdamaTraore To możesz się już zacząć pakować ;)
Ja na ten moment planuje przeprowadzkę do Hiszpanii w przyszłym roku, także polecam ten kierunek.
A jeśli chodzi stricte o zarobki, to polecam to samo co @macio_944
1
@barcelonaLM 10zł za litr, coming soon
0
@Yoshi94 Puig też "gra" i co z tego? Rozumiem, że jak napiszę, że jest miernotą to odpiszesz mi to samo co koledze powyżej?
0
@clyde Dla burżujów co mają PS5 na pewno ^^
Dla mnie ekstra ;)
1
@barcelonaLM Taktyk. Z rana sobie przeczytam.
0
@karolp1593 Co ty tam wiesz :(
7
@Rust_Cohle @Kgorecki2500 #PiekłoKobiet czy jak to tam było :)
Współczuję jej dzieciakowi w przyszłości, jak mamusia ma takie siano w głowie.
9
Odklejki Staśko ciąg dalszy XD
https://zapodaj.net/5eafa4e82f852.jpg.html
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @Medium @Kurkmen
0
@barcelonaLM Czym prędzej kupuję ten rower :D
3
@cris2706 Tymczasem wczorajsze umniejszanie Ronaldo typu: "dzisiejszy występ Messiego jest warty więcej niż hat-trick Ronaldo".
Było tego dużo więcej, ale nie chce mi się tego przytaczać.
Jak to jest, że po każdym dobrym spotkaniu jednego z nich, drugiemu z automatu umniejszają XD?
0
@Rust_Cohle A ty, że ja to piszę z sarkazmem, no chyba, że jest to MarioŁeb ;)
5
@Emhyr Ale wy macie obsesję na jego punkcie XD
1
@Sulimo Najważniejsze, że wygrali z angolami w finale ME ;)
0
@Encore Yyy, graczem sezonu w MU rozumiem?
5
@Technik Świetna? Ona jest kapitalna :D
5
@Rust_Cohle Co tam, jak tam? ^^
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11812613#comment-11812617
2
Di Maria :D
0
Ten mecz wygląda tak jakby Argentyna grała z Boliwią albo jakąś inną Wenezuelą XD
Włosi nic nie grają
0
Messi w reprezentacji a Messi w PSG to jak dwóch innych piłkarzy.