0

Komentarz usunięty

1

@draxidox Ok, a ty dalej okłamuj się, że nie masz nic do Ukrainy.

Mnie możesz oszukiwać, ale sam siebie nie oszukasz ;)

0

@draxidox Przytocz mi chodź jeden post, w którym ktoś napisał ''nie dla Polski dla na MŚ'' czy ''nie dla Barclelony w LM'', przytoczysz?

Nie, bo takich nie było.

0

@draxidox Po czym wywnioskowałeś, że Walia mi w czymś przeszkadza?
Walia akurat jest dla mnie w pełni neutralna, a po twoim wpisie idzie wywnioskować, że masz coś do Ukrainy.

4

@draxidox Co cię tak boli w tej Ukrainie? Nawet w piłkę musicie mieszać tą zasraną politykę?

0

@BorzyKrzys A co to ma do rzeczy Boży Krzysiu?

4

@Pewex Ja to samo, kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym sportem.

0

@DanielVeB 11k za najtańszy bilet XDDD

1

@paweldunajecfcb Z babką Kiepską.

0

@Chaoss Wiem, ale tak czy siak żyje się tam lepiej niż w Polsce, do tego od zawsze marzyłem, żeby tam zamieszkać ;)
Robotę mam już nagraną, mieszkanie zapewnione, aby język doszlifować i można jechać :)

4

@AdamaTraore To możesz się już zacząć pakować ;)
Ja na ten moment planuje przeprowadzkę do Hiszpanii w przyszłym roku, także polecam ten kierunek.

A jeśli chodzi stricte o zarobki, to polecam to samo co @macio_944

1

@barcelonaLM 10zł za litr, coming soon

0

@Yoshi94 Puig też "gra" i co z tego? Rozumiem, że jak napiszę, że jest miernotą to odpiszesz mi to samo co koledze powyżej?

0

@clyde Dla burżujów co mają PS5 na pewno ^^
Dla mnie ekstra ;)

1

@barcelonaLM Taktyk. Z rana sobie przeczytam.

0

@karolp1593 Co ty tam wiesz :(

7

@Rust_Cohle @Kgorecki2500 #PiekłoKobiet czy jak to tam było :)
Współczuję jej dzieciakowi w przyszłości, jak mamusia ma takie siano w głowie.

0

@barcelonaLM Czym prędzej kupuję ten rower :D

3

@cris2706 Tymczasem wczorajsze umniejszanie Ronaldo typu: "dzisiejszy występ Messiego jest warty więcej niż hat-trick Ronaldo".
Było tego dużo więcej, ale nie chce mi się tego przytaczać.

Jak to jest, że po każdym dobrym spotkaniu jednego z nich, drugiemu z automatu umniejszają XD?

0

@Rust_Cohle A ty, że ja to piszę z sarkazmem, no chyba, że jest to MarioŁeb ;)

5

@Emhyr Ale wy macie obsesję na jego punkcie XD

1

@Sulimo Najważniejsze, że wygrali z angolami w finale ME ;)

0

@Encore Yyy, graczem sezonu w MU rozumiem?

5

@Technik Świetna? Ona jest kapitalna :D

2

Di Maria :D

0

Ten mecz wygląda tak jakby Argentyna grała z Boliwią albo jakąś inną Wenezuelą XD

Włosi nic nie grają

0

Messi w reprezentacji a Messi w PSG to jak dwóch innych piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?