HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! To co bierzem Zizou i jedziemy z tematem :p
0
@Encore Wydaje mi się, że odejdzie, myślę, że zarówno dla nas jak i dla niego będzie to najlepsze rozwiązanie.
2
@PatrykBarca Z twojego opisu wynika, że gramy kapitalne spotkanie, a raczej tak nie jest.
0
@Barca1922 Szwecja, Węgry i Szwajcaria nie pasują do reszty
1
Gole dla reprezentacji Portugalii
1. Cristiano Ronaldo - 117 goli
2. Pauleta - 47 goli
3. Eusebio - 41 goli
...
199. Lionel Messi - 0 goli
Jak zdrowie Cristiano dopisze to moim zdaniem 150 bramek w repce mu stuknie.
0
@BorzyKrzys Krzysiu, ale co tak agresywnie? Widzę, że dwubiegunówka postępuje równie szybko co u twojego idola ;]
1
@DaPidejpi Gość przez 9 rund był mocno obijany, ale mimo wszystko to on był bliżej zwycięstwa (na punkty), podobno zaważył cios z 2 sekundy tego filmiku.
3
Ktoś tu ostatnio wstawiał urywek z walki, niestety gość zmarł dzisiaj w szpitalu.
https://x.com/kacperbart/status/1534498907933351936
1
@barcelonaLM Miód na moje oczy, nie pogardziłbym powtórką ;)
0
@MesQueUnClub_87 Miałem i ich na uwadze, ale mimo wszystko wydaję mi się, że większość by to przebolała, a emerytom bądź co bądź nie zazdroszczę, bo wiem jak to wygląda od ''kulis'' ;/
1
@Abominacja Odniosłem się do komentarza skierowanego do @DaPidejpi
''jeśli stać cię na podstawowe rzeczy to pieniądze nie są najważniejsze. Myślę, że większość osób nie zbankrutuje jak trochę wzrosną opłaty za ogrzewanie.''
Jeśli wzrosłyby tylko opłaty za ogrzewanie to racja, większość by nie zbankrutowała, ale teraz dodaj sobie do tego tą resztę, którą ci wymieniłem i bankrut bardzo prawdopodobny.
58
@Abominacja Opłaty za ogrzewanie? O czym ty pieprzysz?
Gaz w górę, prąd w górę, paliwo w górę, raty kredytów w górę, artykuły spożywcze w górę, ty czasami myślisz jak coś piszesz?
31
@Abominacja No ta wiadomo, co tam pieniądze, lepiej wspierać córkę w porno biznesie XD
0
@Medium Ale dlaczego zmieniasz temat? Przecież temat posta nie dotyczy Taco :)
Poza tym nie rozumiem tych przytyków o tego Taco, czy to, że go słucham to jakaś ujma na honorze czy o co chodzi?
0
@pawello10 Ale to nie powinno być dla ciebie żadne zaskoczenie, od czasu jak ma IG to praktycznie na każdym live tak jest.
@Medium Coś tam kiedyś pisaliśmy na jego temat i z tego co pamiętam stałeś w jego obronie.
1
@DaPidejpi Dobrze, że wiem, że to ironia, bo musiałbym się uruchomić :D
@pawello10 Pełna zgoda, do tego pseudo gangus, ale o tym już wspominałem.
Gość muzycznie ostatnio mi nawet siedzi, ale charakter niczym sfrustrowane dziecko, dodatkowo zalatuje mi u niego chorobą dwubiegunową.
3
Macie swojego Sentinko aka halooo policja, kolejna odklejka pseudo gangstera ;]
@Medium @BorzyKrzys
6
Tytuł: XO Tour Llif3
Autor: Lil Uzi Vert
imo, najlepszy track jaki wyszedł od Uzi'ego
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek
1
@Kwiatek67 Przykro jest mi to mówić, ale jeśli w kolejnym sezonie Ter Stegen dalej będzie numerem ''1'' to sezon można z góry skazać na porażkę.
1
@Emhyr Duet Araujo - Koulibaly, marzenie.
0
Do boju Niemcy, bić po dupie tych angoli
3
@Medium Spójrz na czapkę Igi ;)
0
@PoGGi Z Donnarummą na bramce, Alvesem i Busquetsem może być ciężko ;)
5
@Cule1234 21M za jednego z najlepszych piłkarzy PL xD
3
@RonnieVEB To, że nienawidzi ich podobnie co Realu, ale ''koleżka'' nadal zakłamuje rzeczywistość :)
0
Ma ktoś skrót tego meczu Argentyny?
3
@draxidox ''Znaczenie wszystkich użytych przeze mnie słów znam''
No jak widać nie do końca.
''Nie pomoże on jednak z twoim uporem i agresją w stosunku do Walii''
Nie ze mną te numery cwaniaku, jak myślisz, że sprowokujesz mnie tym paleniem głupa, to grubo się mylisz ;]
A resztę tych kalumni, zwyczajnie przemilczę.
1
@Arkon
1. Zdecydowanie Robertson
2. Cancelo
3. Alba
2
@draxidox Aha, czyli w takim razie używasz słów, których znaczenia nie znasz.
Typowe, ale czego ja się w sumie spodziewałem :]
1
@draxidox Nazwałeś mnie ''hipokrytą'' więc czego się spodziewasz? Że będę ci słodził czy co?
Trzeci raz pytam, gdzie ta moja animozja i hipokryzja względem Walii, że nazywasz mnie ''hipokrytą''?