HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@urbipl Zwykły prowokator, bardzo dobrze, że dostał z tego gazu, i tak za mało.
0
@VirtuoZ Mike Amiri Mike Amiri
1
@Barca1992 Pewnie wypowiadali się też niezadowoleni, ale wiadomo TVŚciek ich nie pokaże...
1
@Zawsze_Wierny A jak nie to zostajemy z Pjaniciem, Umtitim i Braithem
0
@Rust_Cohle Ja to nie @Rewolucja123 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle W przeciwieństwie do Ciebie, jestem na diecie i nie opycham się cukrem jak co niektórzy ^^
@MSN30 Panie, nie obrażaj Pan, dobre? Na szczęście jeszcze tydzień urlopu, więc legalnie można wypoczywać :D
0
@Kamiloza91 Najpewniej domówkę, wyjazdowa też jest spoko, ale tylko w wersji Vapor, bo widać detale, których nie ma stadionówka.
1
@Rust_Cohle A ty co, dalej kefirki jak dla niemowlaka?
Nawet mi Cię nie żal ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/e47b5bcee3618.jpg.html
1
@Rust_Cohle Bredzisz. Tylko mocno schłodzony truskawkowy Müllermilch na taką pogodę.
3
@Abominacja Czy Ty zawsze musisz robić wszystko na odwrót i złorzeczyć?
1
@Encore Szkoda, że ter Stegen jest nietykalny, bo chętnie powinąłbym Onanę.
1
@damianex10 Bzdura. Kłamiesz.
1
@Rust_Cohle We mnie nie obrażaj, dobre maksiupuszka
5
Kolejny już raz Wardęga pięknie wypunktował tego farmazona.
19 lat, a mentalnie jak jakiś 3 latek, zero merytoryki, zero argumentów i zero wszystkiego XD
6
Za dzieciaka chciałem latać, niby Buzz Lightyear
A teraz jadę nocą, gadam do swej fury, jestem Knight Rider
1
@Marcin199310 Dzięki wałom to Hamilton w ostatnim wyścigu w ogóle miał szansę na MŚ, także wiesz.
7
@Batys "lewus sie skonczyl"
@Emhyr Czytasz mi w myślach xD
4
@Kondziubarca Ale ja broń boże nic nie podważam ;)
8
@wpwelement Nie lepiej było usunąć cały post xD?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11886686#comment-11886746
2
@MesQueUnClub96 verrstappieniarz, zapomniałeś o jego błędach ortograficznych ;)
1
@Kapitan hawk Dużo tych GOATÓW :)
Messi, Ronaldo, Pele i nawet Diego przybył zza światów
5
W to piękne niedzielne popołudnie pragnę przypomnieć, że dokładnie 196 dni temu Max Verstappen zdobył swój pierwszy tytuł mistrza świata :)
0
@tomek8756 Tak działa propaganda, niestety nic z tym nie zrobimy.
3
@Lautaro Ah ta Nathalie Kelley, muszę przyznać, że za dzieciaka się w niej "podkochiwałem" :D
Co by nie mówić dalej świetnie się trzyma
https://www.instagram.com/p/CdB1O4SJRgw/
15
Szybcy i Wściekli Tokyo Drift? TOP Topów!
6
@Abominacja "Oczywiście, że sikam na siedząco bo tak jest wygodniej"
Polemizowałbym xD
6
@barcanawieki Jej przyjaciółeczki*
2
@MesQueUnClub96 Mam nadzieję, że nie jesteś podszywką Mercedesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 A mi z racji tego, że to mój drugi ulubiony team, co by nie było, jest ich szkoda. Sporo pecha mają w tym sezonie.
4
@MesQueUnClub_87 Tak jak go nie lubię, tak obrońcą był bardzo dobrym.
Do tej pory niedowierzam, że on strzelił te 253 bramki