2

@urbipl Zwykły prowokator, bardzo dobrze, że dostał z tego gazu, i tak za mało.

0

@VirtuoZ Mike Amiri Mike Amiri

1

@Barca1992 Pewnie wypowiadali się też niezadowoleni, ale wiadomo TVŚciek ich nie pokaże...

1

@Zawsze_Wierny A jak nie to zostajemy z Pjaniciem, Umtitim i Braithem

0

@Rust_Cohle Ja to nie @Rewolucja123 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle W przeciwieństwie do Ciebie, jestem na diecie i nie opycham się cukrem jak co niektórzy ^^

@MSN30 Panie, nie obrażaj Pan, dobre? Na szczęście jeszcze tydzień urlopu, więc legalnie można wypoczywać :D

0

@Kamiloza91 Najpewniej domówkę, wyjazdowa też jest spoko, ale tylko w wersji Vapor, bo widać detale, których nie ma stadionówka.

1

@Rust_Cohle A ty co, dalej kefirki jak dla niemowlaka?

Nawet mi Cię nie żal ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/e47b5bcee3618.jpg.html

1

@Rust_Cohle Bredzisz. Tylko mocno schłodzony truskawkowy Müllermilch na taką pogodę.

3

@Abominacja Czy Ty zawsze musisz robić wszystko na odwrót i złorzeczyć?

1

@Encore Szkoda, że ter Stegen jest nietykalny, bo chętnie powinąłbym Onanę.

1

@damianex10 Bzdura. Kłamiesz.

1

@Rust_Cohle We mnie nie obrażaj, dobre maksiupuszka

5

Kolejny już raz Wardęga pięknie wypunktował tego farmazona.

19 lat, a mentalnie jak jakiś 3 latek, zero merytoryki, zero argumentów i zero wszystkiego XD


6

Za dzieciaka chciałem latać, niby Buzz Lightyear
A teraz jadę nocą, gadam do swej fury, jestem Knight Rider

1

@Marcin199310 Dzięki wałom to Hamilton w ostatnim wyścigu w ogóle miał szansę na MŚ, także wiesz.

7

@Batys "lewus sie skonczyl"

@Emhyr Czytasz mi w myślach xD

4

@Kondziubarca Ale ja broń boże nic nie podważam ;)

8

2

@MesQueUnClub96 verrstappieniarz, zapomniałeś o jego błędach ortograficznych ;)

1

@Kapitan hawk Dużo tych GOATÓW :)
Messi, Ronaldo, Pele i nawet Diego przybył zza światów

5

W to piękne niedzielne popołudnie pragnę przypomnieć, że dokładnie 196 dni temu Max Verstappen zdobył swój pierwszy tytuł mistrza świata :)

0

@tomek8756 Tak działa propaganda, niestety nic z tym nie zrobimy.

3

@Lautaro Ah ta Nathalie Kelley, muszę przyznać, że za dzieciaka się w niej "podkochiwałem" :D

Co by nie mówić dalej świetnie się trzyma
https://www.instagram.com/p/CdB1O4SJRgw/

15

Szybcy i Wściekli Tokyo Drift? TOP Topów!

6

@Abominacja "Oczywiście, że sikam na siedząco bo tak jest wygodniej"
Polemizowałbym xD

6

@barcanawieki Jej przyjaciółeczki*

2

@MesQueUnClub96 Mam nadzieję, że nie jesteś podszywką Mercedesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub96 A mi z racji tego, że to mój drugi ulubiony team, co by nie było, jest ich szkoda. Sporo pecha mają w tym sezonie.

4

@MesQueUnClub_87 Tak jak go nie lubię, tak obrońcą był bardzo dobrym.
Do tej pory niedowierzam, że on strzelił te 253 bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?