1

@Vebrol Kasjo do spółki z Trumpem, niezłe duo, w sumie pasują do siebie :p

0

@Rust_Cohle Kasjuszek już się popisał na fejmie

0

Izi money to bierze

0

@Rust_Cohle Wiem, ale tutaj ciężko było się doszukiwać sensacji

1

Jaki sens miała ta walka? Bombardier 61 kg przewagi kilogramów.

1

1 piosenka, do tego z playbacku xD Niezła gala

0

Niezły playback mu zapuścili

0

@Nazio87 Nie mam do niego kontaktu ;) Ale może faktycznie masz rację, choć dla mnie nie wyglądało to aż tak groźnie.

0

Problemy z żołądkiem

1

@Rust_Cohle Albo jego hiper wyjebisto zajebistego kompa ^^

0

@WisniaKala POP SMOKE - WELCOME TO THE PARTY


5

@shahman Bomba na banie, kończymy balet

0

@Salchent No tak, lepiej walczyć i przepłacać za średniego Raphinhę.

0

@szkutnik91 Cały czas to co poniektórym tłumacze, ale nie rozumieją.
Jeśli faktycznie damy za niego te 70 milionów, to dla mnie będzie to spora kompromitacja...

0

1

@Kapitan hawk Ale pamiętaj, to jest telewizja "publiczna"...

2

@FCB_dimiC Myślę, że na 100% tak będzie, nie po to już teraz media zaczynają trąbić o powrocie covida, żeby nic nie było na rzeczy.

1

@robsoNele Nie musisz oglądać.

0

@misiek12319 To idź kibicować Realowi albo Man City i skończ się ośmieszać.

0

@Clue Oby nigdy.

0

@Survier A co ma do tego Griezmann czy Coutinho?
Griezmann mógł grać na skrzydle? Przecież on u Simeone w ogóle tam nie grał w przeciwieństwie do Bernardo, który u Guardioli dosyć często tam grywa.
Coutinho to już inna sprawa.

Poza tym, idę o zakład, że jeśli Raphinha do nas przyjdzie to i tak nie zrobi takich statystyk jak Griezmann, który z musu musiał grać na skrzydle.

1

@Emhyr Ziemniaki i arbuz

0

@Survier Niezła logika, lepiej kupić średniaka z Leeds, pokroju Traore (z tym, że Raphinha ma jeszcze statystyki), niż topowego pomocnika, który w przypadku kontuzji Dembele może grać na skrzydle xD

0

Mam nadzieję, że podpisanie kontraktu z Dembele, będzie równoznaczne z tym, że Laporta z Alemanym odpuszczą transfer Raphinhi.

3

@Kondziubarca Szacunek dla Kante jak i Loftus-Cheeka.

5

@tomek8756 155 mln do kieszeni? Nowe, nie znałem...

0

@DLFCB W kosciółku by powiedzieli, że bliźniemu trzeba wybaczać.

Btw to oni go chyba zabili, nie wiem czy gość wytrzymałby tyle ciosów, plus wbicie wideł.

0

@Encore Maksymilian, top topów

0

Miałem ciężki dzień w robocie, ale nic tak nie poprawia humoru jak niepowodzenia Hamiltona :D
@MesQueUnClub96 @mekston Co on tam odwalił?

0

@Jasialdinho @arasz1819 Co sądzisz o tej wypowiedzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?