HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vebrol Kasjo do spółki z Trumpem, niezłe duo, w sumie pasują do siebie :p
0
@Rust_Cohle Kasjuszek już się popisał na fejmie
0
Izi money to bierze
0
@Rust_Cohle Wiem, ale tutaj ciężko było się doszukiwać sensacji
1
Jaki sens miała ta walka? Bombardier 61 kg przewagi kilogramów.
1
1 piosenka, do tego z playbacku xD Niezła gala
0
Niezły playback mu zapuścili
0
@Nazio87 Nie mam do niego kontaktu ;) Ale może faktycznie masz rację, choć dla mnie nie wyglądało to aż tak groźnie.
0
Problemy z żołądkiem
1
@Rust_Cohle Albo jego hiper wyjebisto zajebistego kompa ^^
0
@WisniaKala POP SMOKE - WELCOME TO THE PARTY
5
@shahman Bomba na banie, kończymy balet
0
@Salchent No tak, lepiej walczyć i przepłacać za średniego Raphinhę.
0
@szkutnik91 Cały czas to co poniektórym tłumacze, ale nie rozumieją.
Jeśli faktycznie damy za niego te 70 milionów, to dla mnie będzie to spora kompromitacja...
0
@El dominatore 28
1
@Kapitan hawk Ale pamiętaj, to jest telewizja "publiczna"...
2
@FCB_dimiC Myślę, że na 100% tak będzie, nie po to już teraz media zaczynają trąbić o powrocie covida, żeby nic nie było na rzeczy.
1
@robsoNele Nie musisz oglądać.
0
@misiek12319 To idź kibicować Realowi albo Man City i skończ się ośmieszać.
0
@Clue Oby nigdy.
0
@Survier A co ma do tego Griezmann czy Coutinho?
Griezmann mógł grać na skrzydle? Przecież on u Simeone w ogóle tam nie grał w przeciwieństwie do Bernardo, który u Guardioli dosyć często tam grywa.
Coutinho to już inna sprawa.
Poza tym, idę o zakład, że jeśli Raphinha do nas przyjdzie to i tak nie zrobi takich statystyk jak Griezmann, który z musu musiał grać na skrzydle.
1
@Emhyr Ziemniaki i arbuz
0
@Survier Niezła logika, lepiej kupić średniaka z Leeds, pokroju Traore (z tym, że Raphinha ma jeszcze statystyki), niż topowego pomocnika, który w przypadku kontuzji Dembele może grać na skrzydle xD
0
Mam nadzieję, że podpisanie kontraktu z Dembele, będzie równoznaczne z tym, że Laporta z Alemanym odpuszczą transfer Raphinhi.
3
@Kondziubarca Szacunek dla Kante jak i Loftus-Cheeka.
5
@tomek8756 155 mln do kieszeni? Nowe, nie znałem...
0
@DLFCB W kosciółku by powiedzieli, że bliźniemu trzeba wybaczać.
Btw to oni go chyba zabili, nie wiem czy gość wytrzymałby tyle ciosów, plus wbicie wideł.
0
@Encore Maksymilian, top topów
0
Miałem ciężki dzień w robocie, ale nic tak nie poprawia humoru jak niepowodzenia Hamiltona :D
@MesQueUnClub96 @mekston Co on tam odwalił?
0
@Jasialdinho @arasz1819 Co sądzisz o tej wypowiedzi?