HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@martin3131 Spokojnie, ten już też zgłosiłem ;)
1
@marcin62 Bezczelnie kłamiesz.
1
@Deviler Wiesz ocb ;)
4
Z jednej strony fajnie, że transfer Lewego jest niemal pewny a z drugiej zajebiście, bo "lewusowi" gul skoczy i zawału dostanie :D
0
@Neymarinho Potężnie, o niczym innym nie myślę w ten piękny piątkowy wieczór ;)
0
@AmigoBlancos Mbappe, Benzema albo Messi
1
@Suzu 37/38 tak jak Ronaldo jak najbardziej realne
Na koniec do MLS jak sam wspominał
0
@martin3131 manipulacje, heh :D
2
@KapiFCB Nawet i bez pensji, bo gość pochodzi z bogatej rodziny.
0
@Neymarinho @martin3131 @Moderacja @wpwelement
1
@MesQueUnClub96 Cristiano już zaciera ręce ^^
1
@Neymarinho "To co się teraz dzieje na świecie, to wykracza poza nasz śmieszny układ polityczny"
Illuminati, masoneria a może marsjanie czy co tam jeszcze wymyśliłeś?
0
@Medium No raz jak go zaprosiłem na negocjacje dotyczące balii, to obaliliśmy ze dwie 0,7 Absolwenta, to mu mówię Luciano kimnij się u mnie, bo co po pijaku będziesz gulfem wracał?
Poszedł się umyć a po chwili wujas przyszedł po melanżu, wszedł do sracza, nie utrzymał równowagi i wpadł do wanny.
Ot co.
1
@Medium A to jeszcze się myjesz w tej żeliwnej balii ze złomu od @Luciano99?
https://zapodaj.net/8fa8d8eb930a6.jpg.html
Mi ją chciał wcisnąć, ale mówił, że ma jakiegoś mediuma co da więcej to se odpuściłem.
1
@Medium Chyba w wannie u rafalali.
0
@bartekvisca Na jesieni temat covida wróci na dobre i chwilę później dowalą kolejny lockdown.
Jestem o tym święcie przekonany.
14
To może być ciekawa jesień i zima...
- Inflacja
- Drożejąca benzyna
- Drogi gaz
- Podwyżki cen energii elektrycznej
- Ponad 3 tysiące za tonę węgla
- Kolejna podwyżka stóp procentowych, a co za tym idzie, jeszcze większe raty kredytów
- Covid
- Kolejne lockdowny
- Dodruk pieniędzy
Ale według ekspertów @endriuuu2 i @martin3131 to nie pis odpowiada i będzie odpowiadał za taki stan rzeczy...
To pewnie wina Tuska, który nie rządzi już ponad 7 lat :D
1
@Medium Ale Cię boli ten Taco xD
2
@endriuuu2 Ty weryfikujesz w ogóle to o czym piszesz?
"Za Tuska też była duża bez covida i wojny."
Jak 4,8% inflacji (NAJWYŻSZEJ ZA TUSKA) porównujesz do obecnych 16%, które dalej pną się do góry to nie pozostaję mi nic innego jak skierowanie Cię do Choroszczy.
https://zapodaj.net/f1ff384f33aa8.jpg.html
4
@macio_944 Dramat to mało powiedziane, ale czego się spodziewać po osobach, których jedynym oknem na świat jest TVP1, TVŚciek Info, i pisowskie stronki. Te same osoby cieszą się zapewne z 500+, 13/14 emerytur i ultra promocji od wodza obajtka.
Ręce już nie mają gdzie opadać...
Edit: A powyżej masz gościa co twierdzi, że za Tuska też była duża inflacja xD
Gdzie za PO najwyższa inflacja to było 4,8% przy obecnych 16% za pisu, powiem więcej pod koniec rządów Platformy mieliśmy deflację -1,4%
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
@Lionel_Messi10 Azpilicueta w pierwszym kosztem Desta i jest ok
I w sumie Raphinha za Fatiego tak jak koledzy wyżej
0
@kuz Helikopter helikopter
0
@Firestone To włącz sobie TVP Info, tam za to nie wprowadzają xD
2
@Vebrol Ale wy wiecie, że gdyby nie ten "mental", a raczej jego brak, który mu zarzucacie to gość nie doszedłby do tego co ma i tam gdzie jest, tak samo jak Messi, Benzema czy Lewandowski.
2
@Survier No i tutaj się z Tobą zgadzam. Powinien dostać swoją szansę.
0
@Sysia11 A co do jego gry ma notoryczny hejt kilku użytkowników w jego kierunku jakby był jakimś ogórem?
Fakt, obniżył loty, ale 24 bramki i 3 asysty w sezonie to chyba nie jest najgorszy wynik?
0
@neeed To to już swoją drogą.
@GirlfcbPL Tak, bo wy najlepiej wiecie czy ktoś go chce czy nie chce :D
3
Z pozdrowieniami do hejterków i śmieszków z Cristiano.
https://zapodaj.net/c35b68002b31b.jpg.html