0

@martin3131 Spokojnie, ten już też zgłosiłem ;)

1

@marcin62 Bezczelnie kłamiesz.

1

@Deviler Wiesz ocb ;)

4

Z jednej strony fajnie, że transfer Lewego jest niemal pewny a z drugiej zajebiście, bo "lewusowi" gul skoczy i zawału dostanie :D

0

@Neymarinho Potężnie, o niczym innym nie myślę w ten piękny piątkowy wieczór ;)

0

@AmigoBlancos Mbappe, Benzema albo Messi

1

@Suzu 37/38 tak jak Ronaldo jak najbardziej realne

Na koniec do MLS jak sam wspominał

0

@martin3131 manipulacje, heh :D

2

@KapiFCB Nawet i bez pensji, bo gość pochodzi z bogatej rodziny.

1

@MesQueUnClub96 Cristiano już zaciera ręce ^^

1

@Neymarinho "To co się teraz dzieje na świecie, to wykracza poza nasz śmieszny układ polityczny"

Illuminati, masoneria a może marsjanie czy co tam jeszcze wymyśliłeś?

0

@Medium No raz jak go zaprosiłem na negocjacje dotyczące balii, to obaliliśmy ze dwie 0,7 Absolwenta, to mu mówię Luciano kimnij się u mnie, bo co po pijaku będziesz gulfem wracał?
Poszedł się umyć a po chwili wujas przyszedł po melanżu, wszedł do sracza, nie utrzymał równowagi i wpadł do wanny.
Ot co.

1

@Medium A to jeszcze się myjesz w tej żeliwnej balii ze złomu od @Luciano99?
https://zapodaj.net/8fa8d8eb930a6.jpg.html
Mi ją chciał wcisnąć, ale mówił, że ma jakiegoś mediuma co da więcej to se odpuściłem.

1

@Medium Chyba w wannie u rafalali.

0

@bartekvisca Na jesieni temat covida wróci na dobre i chwilę później dowalą kolejny lockdown.

Jestem o tym święcie przekonany.

14

To może być ciekawa jesień i zima...
- Inflacja
- Drożejąca benzyna
- Drogi gaz
- Podwyżki cen energii elektrycznej
- Ponad 3 tysiące za tonę węgla
- Kolejna podwyżka stóp procentowych, a co za tym idzie, jeszcze większe raty kredytów
- Covid
- Kolejne lockdowny
- Dodruk pieniędzy

Ale według ekspertów @endriuuu2 i @martin3131 to nie pis odpowiada i będzie odpowiadał za taki stan rzeczy...

To pewnie wina Tuska, który nie rządzi już ponad 7 lat :D

1

@Medium Ale Cię boli ten Taco xD

2

@endriuuu2 Ty weryfikujesz w ogóle to o czym piszesz?

"Za Tuska też była duża bez covida i wojny."

Jak 4,8% inflacji (NAJWYŻSZEJ ZA TUSKA) porównujesz do obecnych 16%, które dalej pną się do góry to nie pozostaję mi nic innego jak skierowanie Cię do Choroszczy.
https://zapodaj.net/f1ff384f33aa8.jpg.html

4

@macio_944 Dramat to mało powiedziane, ale czego się spodziewać po osobach, których jedynym oknem na świat jest TVP1, TVŚciek Info, i pisowskie stronki. Te same osoby cieszą się zapewne z 500+, 13/14 emerytur i ultra promocji od wodza obajtka.

Ręce już nie mają gdzie opadać...

Edit: A powyżej masz gościa co twierdzi, że za Tuska też była duża inflacja xD
Gdzie za PO najwyższa inflacja to było 4,8% przy obecnych 16% za pisu, powiem więcej pod koniec rządów Platformy mieliśmy deflację -1,4%

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

2

@Lionel_Messi10 Azpilicueta w pierwszym kosztem Desta i jest ok

I w sumie Raphinha za Fatiego tak jak koledzy wyżej

0

@kuz Helikopter helikopter

0

@Firestone To włącz sobie TVP Info, tam za to nie wprowadzają xD

2

@Vebrol Ale wy wiecie, że gdyby nie ten "mental", a raczej jego brak, który mu zarzucacie to gość nie doszedłby do tego co ma i tam gdzie jest, tak samo jak Messi, Benzema czy Lewandowski.

2

@Survier No i tutaj się z Tobą zgadzam. Powinien dostać swoją szansę.

0

@Sysia11 A co do jego gry ma notoryczny hejt kilku użytkowników w jego kierunku jakby był jakimś ogórem?

Fakt, obniżył loty, ale 24 bramki i 3 asysty w sezonie to chyba nie jest najgorszy wynik?

0

@neeed To to już swoją drogą.

@GirlfcbPL Tak, bo wy najlepiej wiecie czy ktoś go chce czy nie chce :D

3

Z pozdrowieniami do hejterków i śmieszków z Cristiano.
https://zapodaj.net/c35b68002b31b.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?