HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
@Emhyr I ta główka Puyola z doniczki XD
0
@draxidox Rafał Brzoska? TOP!
@Kgorecki2500 Obecna poczta i te pocztexy to kabaret, płacisz spore pieniądze a przesyłka często idzie ponad tydzień albo ginie w sortowni...
Podziękuję za ten badziew
3
@Medium Ten sam schemat co z papierem z początku covida
1
@Zawsze_Wierny Jurriën Timber z Ajaxu
7
@AlexDark00 Widzę, że kolejny komentarz z bólem poopy :D
Ale Ty musisz nie lubić tego Roberta.
1
@Ojciec5tkidzieci Ciężko skumać, ale wiem, że bredzi :D
2
Sebastian Alvarez aka dwubiegunówka z kolejnymi odklejkami xD
@Medium obczaj idola :D
21
@koksik2700 Tylko mi nie mów, że PiS = PO, bo gorszego rządu w historii nie mieliśmy i mieć nie będziemy.
Chamstwo, nepotyzm, kolesiostwo (czyt. zatrudnianie swoich w spółkach skarbu państwa), codziennie coraz to nowe afery i tak dalej i tak dalej.
7
@draxidox Jak w przyszłorocznych wyborach ich nie pogonimy to stracę już resztki wiary w ten naród...
1
@tbas ''jesteśmy popierd''
Nie my, tylko kur.... pisowskie i głąby co na nich głosują
2
@Xpert77 Też mi siedzi, ale największy sentyment mam i tak do tego cacka ;)
https://zapodaj.net/934b9a4fc2710.png.html
4
Trzeba przyznać, że zacna kolekcja :O
Przyznawać mi się, który z was jest jej właścicielem, bo gość jest z Polski :P
https://www.instagram.com/p/CgOmS_bj4Pv/
@mekston @Ascend @Cariones @Xpert77 @MesQueUnClub96
5
@kamyk_23 Wybacz mu Panie, że zgrzeszył :)
Osobiście gdybym miał wybór to zdecydowanie wybrałbym klasyk i debiut Lewego.
3
Ale ten kanał to jest złoto xD Tylko szkoda, że tak późno na niego wpadłem, bo teraz muszę nadrabiać :D
0
Język piktograma XD Co za łeb
1
@Jakub1513 Z Zabielskim
0
@Transu96 Jak oni właśnie dlatego będą go brali xD
1
@gumaz Dostać może i dostanie, ale merytorycznie go niszczy.
Jeden z najnormalniejszych zawodników na tej gali.
0
Takefun co złomuje wieśniaka xD
1
@RobiS Aaa, PESik też klasyka, latami ogrywałem ''10'', w sumie do tej pory czasami jeszcze pykam :D
0
@RobiS A w co innego polecasz pograć, na np posiadówce z kumplami przy piwku? :D
2
@takisobiektos Spokojnie, jutro 37 stopni w cieniu
Dobrze, że przynajmniej od jutra mam weekend, to się człowiek nie zamęczy...
Ps: U mnie obecnie 27C
1
@Jakchcesz Bo ogólnie nie ma dużej różnicy, ale z racji tego, że wychowałem się na konsolach sentyment pozostał.
Na PCcie gram tylko w jakieś multiplayery, typu CS:GO, resztę ogrywam na konsolach :p
1
@Jakchcesz Panie, jak fifa to tylko na konsoli
5
@Deviler Granie w fifę na komputerze xD
6
@Herato Najlepsze jest to, że ciemnota głosująca na tych bałwanów będzie się cieszyć z tych dopłat i zaciekle ich bronić, bo przecie to nie wina rządu, że wyngla nie ma, a dofinansowanie i tak dają.
Dadzą ci jednorazowo 3k na tonę węgla, gdzie średnio spala się po 4/5 ton xD
Uj tam, że w zeszłą zimę przeciętne gospodarstwo domowe ogrzało się za średnio 3,600 zł a teraz ogrzanie się będzie kosztowało grubo ponad 14 tysięcy, ale najważniejsze, że suweren będzie zadowolony z kolejnego ochłapu i kolejnej kasy bez pokrycia...
0
@Dajnatace Zależy na ile, gdzie byś chciał nocleg, jakie masz wymagania i przede wszystkim jakie miejsce na stadionie.
Ja obliczałem sobie ostatnio ile by mnie wyniósł 3 dniowy wypad na mecz z Celtą, i wyszło coś w granicach 1,4k - 1,6k
0
@Rust_Cohle Mają Audi Cup? Mają, wiec ocb :p
W tym sezonie liga jest nasza, tridente Son - Kane - Kulusevski zrobi robotę.
0
@Rust_Cohle EFL Cup i FA Cup czyli dwa ogórkowe pucharki XD
Ale was Tottki będą gnębić w tym sezonie, oj będą
0
@Rust_Cohle Te the redsiak, jak tam finał LM i mistrzostwo?