34

@Emhyr I ta główka Puyola z doniczki XD

0

@draxidox Rafał Brzoska? TOP!

@Kgorecki2500 Obecna poczta i te pocztexy to kabaret, płacisz spore pieniądze a przesyłka często idzie ponad tydzień albo ginie w sortowni...

Podziękuję za ten badziew

3

@Medium Ten sam schemat co z papierem z początku covida

1

@Zawsze_Wierny Jurriën Timber z Ajaxu

7

@AlexDark00 Widzę, że kolejny komentarz z bólem poopy :D
Ale Ty musisz nie lubić tego Roberta.

1

@Ojciec5tkidzieci Ciężko skumać, ale wiem, że bredzi :D

2

Sebastian Alvarez aka dwubiegunówka z kolejnymi odklejkami xD


@Medium obczaj idola :D

21

@koksik2700 Tylko mi nie mów, że PiS = PO, bo gorszego rządu w historii nie mieliśmy i mieć nie będziemy.
Chamstwo, nepotyzm, kolesiostwo (czyt. zatrudnianie swoich w spółkach skarbu państwa), codziennie coraz to nowe afery i tak dalej i tak dalej.

7

@draxidox Jak w przyszłorocznych wyborach ich nie pogonimy to stracę już resztki wiary w ten naród...

1

@tbas ''jesteśmy popierd''

Nie my, tylko kur.... pisowskie i głąby co na nich głosują

2

@Xpert77 Też mi siedzi, ale największy sentyment mam i tak do tego cacka ;)
https://zapodaj.net/934b9a4fc2710.png.html

4

Trzeba przyznać, że zacna kolekcja :O
Przyznawać mi się, który z was jest jej właścicielem, bo gość jest z Polski :P
https://www.instagram.com/p/CgOmS_bj4Pv/
@mekston @Ascend @Cariones @Xpert77 @MesQueUnClub96

5

@kamyk_23 Wybacz mu Panie, że zgrzeszył :)
Osobiście gdybym miał wybór to zdecydowanie wybrałbym klasyk i debiut Lewego.

3

Ale ten kanał to jest złoto xD Tylko szkoda, że tak późno na niego wpadłem, bo teraz muszę nadrabiać :D


0

Język piktograma XD Co za łeb

1

@Jakub1513 Z Zabielskim

0

@Transu96 Jak oni właśnie dlatego będą go brali xD

1

@gumaz Dostać może i dostanie, ale merytorycznie go niszczy.
Jeden z najnormalniejszych zawodników na tej gali.

0

Takefun co złomuje wieśniaka xD

1

@RobiS Aaa, PESik też klasyka, latami ogrywałem ''10'', w sumie do tej pory czasami jeszcze pykam :D

0

@RobiS A w co innego polecasz pograć, na np posiadówce z kumplami przy piwku? :D

2

@takisobiektos Spokojnie, jutro 37 stopni w cieniu

Dobrze, że przynajmniej od jutra mam weekend, to się człowiek nie zamęczy...

Ps: U mnie obecnie 27C

1

@Jakchcesz Bo ogólnie nie ma dużej różnicy, ale z racji tego, że wychowałem się na konsolach sentyment pozostał.
Na PCcie gram tylko w jakieś multiplayery, typu CS:GO, resztę ogrywam na konsolach :p

1

@Jakchcesz Panie, jak fifa to tylko na konsoli

5

@Deviler Granie w fifę na komputerze xD

6

@Herato Najlepsze jest to, że ciemnota głosująca na tych bałwanów będzie się cieszyć z tych dopłat i zaciekle ich bronić, bo przecie to nie wina rządu, że wyngla nie ma, a dofinansowanie i tak dają.

Dadzą ci jednorazowo 3k na tonę węgla, gdzie średnio spala się po 4/5 ton xD

Uj tam, że w zeszłą zimę przeciętne gospodarstwo domowe ogrzało się za średnio 3,600 zł a teraz ogrzanie się będzie kosztowało grubo ponad 14 tysięcy, ale najważniejsze, że suweren będzie zadowolony z kolejnego ochłapu i kolejnej kasy bez pokrycia...

0

@Dajnatace Zależy na ile, gdzie byś chciał nocleg, jakie masz wymagania i przede wszystkim jakie miejsce na stadionie.

Ja obliczałem sobie ostatnio ile by mnie wyniósł 3 dniowy wypad na mecz z Celtą, i wyszło coś w granicach 1,4k - 1,6k

0

@Rust_Cohle Mają Audi Cup? Mają, wiec ocb :p

W tym sezonie liga jest nasza, tridente Son - Kane - Kulusevski zrobi robotę.

0

@Rust_Cohle EFL Cup i FA Cup czyli dwa ogórkowe pucharki XD

Ale was Tottki będą gnębić w tym sezonie, oj będą

0

@Rust_Cohle Te the redsiak, jak tam finał LM i mistrzostwo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?