0

@Medium Nie ma czego xD Przynajmniej buja a nie słuchanie jakichś smutasów ^^

1

@Pawel13sz Dla @arasz1819 i @Kapitan hawk to i tak zwykła ''szmata'' ^^

0

@Medium Jedyny słuszny Flojd


0

@Encore Where Rooney xD?

3

@norbi77 Ano ta bLaK LaJfS mAtTeR xD

Hamilton miałby kolejnych upodlonych kryminalistów do obrony...

18

@norbi77 Mógł strzelać, odstrzeliłby bydło a i tak działałby w obronie koniecznej

1

@Ojciec5tkidzieci Ekh, widzę, że skorzystałeś z rady anonka i oznaczyłeś mnie akurat wtedy kiedy byłem w pracy :D

Gdzie mam wysłać? :p

0

@tristan87 Tutaj chyba będziemy zgodni, mogli go policjanci jeszcze spałować.

5

@agaFCB Takie chorągiewy na Rambli to jeszcze gorszy ściek niż polskie portale sportowe...

0

@Medium Zepsuty to dopiero będziesz miał 1 października gdzieś około 18 po dublecie Sona ;)

1

@barcelonaLM Ano tak, zapomniałem o Morawieckim xD
Co z tego, że Mateuszek też jeździ, jak podczas niektórych wieców były już gorzkie słowa od niezadowolonego suwerena, więc co by nie mówić ludzie też już powoli, zaczynają przeglądać na oczy.

''To oddaje atmosferę w PiSie, plany wielu osób na ten ostatni rok władzy to będzie już tylko skok na kasę w spółkach skarbu państwa i zapewnienie sobie spokojnej przyszłości.''

Ci którzy tam w miarę racjonalnie myślą i wiedzą, że jest spora szansa przerżnąć te wybory, to z pewnością będą chcieli się jeszcze na koniec nachapać, to nie ulega wątpliwości.

6

Widzę, że partia błogosławionego wodza, Jarusia Kaczafiego zaczyna się konkretnie sypać, że sam władca osobiście musi podróżować na każdy wiec xD
https://wiadomosci.wp.pl/smartfony-szparagi-strach-ryzykowna-misja-jaroslawa-kaczynskiego-6794634591484800a
@Kgorecki2500 @Barca1992 @tomek8756 @Przemek2323 @Don-Corleone

Kiedy jak nie za rok wypier... ich ze stołka ;)

0

@Clue I tak i nie, mówię o ogóle Twoich komentarzy, co widzę coś od ciebie to jest to na temat Ronaldo xD

0

@Clue Umiesz napisać coś na inny temat, niż hejt i wyśmiewanie Ronaldo?

5

@Katalonbar Arauczo

0

@stone80 619 minut w całym sezonie, głównie ogony i mecze z ławki.

Potężna szansa :D

0

@Chlebek23391 Z tym, że Pjanić ma jeszcze jakiś potencjał. Jeśli sam Xavi mówił, że widzi u niego "to coś" i zabrał go na tournee, to musi być coś na rzeczy.

A co do reszty przez ciebie wymienionej, to Umtiti jest już wrakiem piłkarza, Puig też już jest na wylocie, a Braith nawet jak zostanie to i tak nie powącha murawy, bo jest Lewy, Auba i póki co Depay xD

16

@Pawel13sz Kto wie co przyniesie 2025 ;p

0

@vangoor Pjanić zostaje, i w sumie bardzo dobrze, bo nie dostał tak naprawdę prawdziwej szansy.

6

@TR3YWAY Ja bym zadzwonił i zapytał szefa a nie wierzył na słowo.

8

@Gaz Przeczytałem to ich głosem xD

11

@KrychaFCB No i cyk duet Araujo - Kounde

Nieźle jak na bankruta :D

0

@Nano22 ''Przy takim scenariuszu niby kto będzie wolał żeby Argentyna wygrała?''
Nie będę wymieniał po nickach, ale jest tutaj kilka takich userów.

1

@Luciano99 Dokładnie, to trzeba jak ty z ojcem, ze 100 zdarzeń po kursach 1.01, 1.02 i już jest się zarobionym xD

0

@Nano22 Ja wiem, że o to chodzi i sam mu kibicuję ;)

Tutaj rozchodzi się o mecz grupowy, gdzie Argentyna będzie miała już pewny awans, bo nie oszukujmy się, w takiej formie to Meksyk i Arabię to oni łykną bez problemu.

0

@Nano22 Dlaczego idiotyczne? Polski kibic Barcelony vs klub i reprezentacja z Messim w składzie.

5

Liga Mistrzów 2022, 1 kolejka, Barcelona na Camp Nou podejmuje PSG, komu kibicujecie?

Pytam szczególnie tych, którzy na Mundialu będą kibicować Argentynie zamiast Polsce xD

3

@Medium Przez Messiego xD

0

@AnnaMarianna A czy ja mam się zakochać w gotowaniu czy w dziewczynie? :D

Dla mnie to żaden problem, nie każdy musi umieć gotować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?