HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Te młody, bo zaraz pójdziesz kur.... w odstawkę za obrażanie kogutów.
0
@Comfortable_ Wiem o co Ci chodzi, i poniekąd się z Tobą zgadzam, bo sam to zauważyłem chociażby w internecie.
Aczkolwiek mi chodzi o tych inteligentów, którzy jawnie go wyśmiewają i mu go odbierają (i nie nie jestem fanboyem Ronaldo, jak mnie tu wiele razy nazywano).
Jak mu nie idzie to wiadomo, beka i brak mentalu.
Jak mu idzie i strzeli np: hat tricka z Norwich to aaa to tylko ogórasy z Premier League, ale jak Messi zanotował hat tricka z asyst z Clermont, które było wtedy na 19 miejscu to mało się na monitor nie spuszczali.
0
@LS To to już swoją drogą.
2
@MesQueUnClub96 Odpowiedz mi na jedno proste pytanie, czy gdyby Ronaldo nie miał tego "mentalu", który mu tak zaciekle odbieracie to doszedłby do tego co teraz ma czy nie? To samo Messi, Lewandowski czy Benzema.
Ja rozumiem, że większość ludzi na LR woli Messiego (w tym ja), ale patrzmy realnie, a nie jak te coniektóre szczury Ramblowe co jedyne co potrafią to hejtować i pluć jadem.
1
@LS ebać pis i tyle w temacie.
0
@AlexDark00 A czy ja gdzieś tak napisałem? Szczerze mówiąc to obaj mnie nie przekonują.
1
@MesQueUnClub96 A nie ma tego mentalu?
8
@Encore Nie chciałbym być w jego skórze na Santiago Bernabeu podczas derbów madrytu :D
0
@masq No tak, bo Kounde był/jest kozakiem nie do przejścia.
5
A może by tak wrócić do Manchesteru po Aymerica Laporte?
1
@Hubsao Ever Banega albo Andre Silva
1
@Kapitan hawk Zwycięskiego gola z Bilbao*
1
@Kurkmen I ja mu wierzę.
#TylkoPiS
#Zwyciężymy2023
1
@Sulimo by to zgarnął
2
@tbas 10 - 12M euro
1
@Deviler Inigo będzie 4 albo 5 obrońcą.
0
@AlexDark00 Tak tak, oczywiście, bo to transfer Lewandowskiego zaważył na tym, że Kounde nie przyjdzie.
0
@Zoker Tylko Kunde, Vandajki i Diasze xD
Ludzie chyba serio nie rozumieją, że nas na to nie stać.
0
@AlexDark00 Wszystko, bo po twoich wpisach wyraźnie widać, że masz ból dupy o transfer Lewego a numer to tylko wymówka, żeby go krytykować.
Mógł zostać Lenglet?
Tylko ty wiesz, że Lenglet poszedł na wypożyczenie m.in po to, żeby zrobić miejsce dla ewentualnego transferu Kounde, ale z racji tego, że transfer raczej nie wypali, przyjdzie Martinez.
0
@AlexDark00 Tobie to wiecznie nic nie pasuje. Lewy, "gwiazdeczka", bo ma dostać "9", Inigo, który i tak będzie 4/5 obrońcą w hierarchi to placek xD
Ja wiem, że taki kibic sukcesu jak ty, chciałby tu transferów Mbappe, Hallanda, Van Dijka czy Kounde, ale zrozum, że raz, że nas na to nie stać a dwa, że na rynku transferowym są też inne kluby a nie tylko my...
1
@Gaz A na Mundialu w listopadzie?
7
Temu też już ładnie siadło na łeb. Czy to już zalążki dwubiegunowości xD?
@Kgorecki2500 @Barca1992 @tomek8756 @Przemek2323 @barcelonaLM
1
@Comentateiro Drogi kolego a czy ja gdzieś napisałem, że go nie ma?
Covid jak najbardziej jest, ale nie jest tak groźny jak go malują, i tyle.
Już dawno temu powinni to zakwalifikować jako chorobę sezonową, a nie co kilka miesięcy robić szopkę i zachęcać do wątpliwej jakości szczepień...
2
@Comentateiro ''Ale oni nie mają skłonności straszenia na zapas''
Straszenia? Przy 3,4,5,6 fali było to samo i na czym koniec końców stanęło? Tak, na kolejnym lockdownie i kolejnych obostrzeniach...
''akurat pisiory są wstrzemięźliwe dosyć.''
Wstrzemięźliwe są jedynie w kwestii obowiązkowych szczepień, (w pełni popieram ich stanowisko) bo wiedzą, że obowiązkowe szczepienia bezpośrednio uderzą w ich elektorat, który nie chce się szczepić, a co za tym idzie w ich słupki poparcia.
''wytłumacz takie ględzenie bez pokrycia osobom z ciężkimi powikłaniami neurologicznymi i innymi, których jest całkiem sporo.''
Wytłumacz mi jakim cudem przez 2,5 roku tej śmiertelnie groźnej choroby nikt z mojego otoczenia, czy to w rodzinie, czy to w pracy na to nie zachorował i wszyscy są w pełni zdrowi? Przecież po ulicach miały się walać hordy covidowych trupów.
4
@Kurkmen No to uj z wrześniowym wyjazdem na Barcę... Myślałem, że przynajmniej do listopada będzie spokój, ale ni uja szopki ciąg dalszy
@Comentateiro ''Mógłbyś chociaż z przyzwoitości dodać, że ta fala nie jest niebezpieczna, więc nie ma co panikować.''
Ta a wyjdzie Ci taki Niedzielski czy inny pachołek w MZ i będą straszyć kolejną jeszcze groźniejszą odmianą optimusa. Media i ciemnota to podłapie i będzie tak jak przez ostatnie 2 lata...
Wybacz, ale ja się z tego wypisuję.
1
@Maciej1078 Nope, to akurat ulubieniec rambli :D
https://youtube.com/clip/Ugkx2PGWwL4GAldYWV0dtLP6ewx5cAe6y1dv
0
Papieros Gitanes tylko bez filtra
Wesh putain patrz jak Messi gra
Jestem w moim prime tak jak Amazon
Jedyna igła którą wezmę to nandrolon
Mimo, że nie przepadam za tym odklejeńcem, to przyjemnie się tego słucha
2
Komentarz usunięty
5
@AllBundy James Rodriguez - upadek piłkarza
0
@Jakub1513 Ter Stegen - Alba, Garcia, Araujo, Dest - Busquets, Kessie, Pedri - Fati, Lewandowski, Raphinha