0

@Solmyr Czuję piłkę jak Glapiński inflację xD

0

@masq Poczekałbym, gdybym jutro na rano nie szedł na setki do roboty :p

0

@Encore Na pamiątkę by zrobił jakby Ronaldo wziął przykład z Grillisha i zataczał się pod monopolowym w Manchesterze.

5

@Encore A dlaczego miałby nie zrobić?
Cristiano Biraghi, kapitan Fiorentiny, wzór do naśladowania :D

0

@Encore Arasz jest fanem wszystkiego co antymadryckie, więc w tym wypadku jest fanem 5senalu ;)

1

@Medium I tak nie zajmą miejsca premiowanego awansem do Ligi Mistrzów Uefa Champions League (czyt. Top4) ;)

Nie masz co się napalać.

1

@Encore U Ciebie to wiadomo, PL pełną gębą, Bruno i Jadon muszą być :D

0

@Medium TOP 4 nawet nie będzie xD
1. City
2. Liverpool
3. Tottenham
4. Chelsea

Pozdrawiam.

1

@bartas97 185 i gitara gra, panny na mnie leco, wielka doopa wiesz o co chodzi ^^

1

@Rust_Cohle Te the redsiak, ale tu chodzi o transfery do Barcelony a nie Liverpoolu xD

0

@Peciak Pirlo to już chyba kilka lat na emeryturce :D Ale bardzo dobre wybory.

@arasz1819 O nie, przejrzałeś mnie. A zaraz za podium Vinicius Jr.

0

@kryhaa No nie wiem, obecny David Silva to już nie to samo co 9/10 lat temu ;)

@Katalonbar Niestety zbyt piękne by mogło być prawdziwe ;(

7

TOP3 waszych ulubionych (aktywnych) piłkarzy, którzy nigdy u nas nie grali a chcielibyście ich transferu?

Moje Top3
1. Zdecydowanie Hueng-Min Son z Tottenhamu
2. Kevin De Bruyne
3. Yannick Ferreira Carrasco
@Lionel_Messi10 @Kondziubarca @Mario96w @IronSanHybrid

0

@Encore No no, arasz byłby pierwszy xD

1

@Lionel_Messi10 Wygląd rapera to i drillik w tle musi być :p

3

@tristan87 Kto to qrwa jest?

0

@arasz1819 Byku, ale co ma mnie boleć, jak ja ani nie jestem jakimś super fanem Ronaldo ani nie kibicuję Realowi, co xD?

Jedyne co razi po oczach, to Twoja hipokryzja, bo czy mu idzie czy nie idzie to i tak go krytykujesz.
Jesteś jak Mario, który jedzie po Verstappenie niezależnie czy wygrywa, czy przegrywa i nie potafi docenić kunsztu danego zawodnika.

Szkoda, że tak ochoczo nie przychodzi ci wyśmiewanie twojego bożka De Jonga co na 5 meczy zagra jeden przyzwoity :]
Ale czego ja się w sumie spodziewam.

0

@Clue Jak dla mnie Puma git, zarówno jeśli chodzi o stroje, jak i o ciuchy.

0

@arasz1819 Jeśli chodzi o twoje wpisy, to w punkt!

0

@Clue Nie no Adidas to chyba nie, bo ten robi koszulki dla Manchesteru United a tam przecież gra wasz wróg bez "mentalu"
Opamiętaj się chopie

3

@tomek8756 Nie wiem, za to jedno jest pewne, do paki nie pójdzie.

4

- Torre
- Christensen
- Kessie
- Raphinha
- Dembele
- Lewandowski
- Kounde
- Azpilicueta (?)
- Bernardo (?)

Kto by pomyślał przed okienkiem, że to będzie tak dobrze wyglądać :o

A jak jeszcze uda się sprowadzić Bernardo o którym marzę od czasów gry w Monaco, to już w ogóle to okienko będzie można uznać za TOP Topów jeśli chodzi o transfery do klubu.

Pozbyć się jeszcze szrotu pokroju Puiga, Umtitiego czy Braithwaite'a i będzie dobrze :D

0

@QQL5 Wysypianie się przed pracą ;)

4

@P33ck Nie, walka Barcy o kolejny tryplet. Pozdrawiam

3

@barcelonaLM Nie baw się w to. Nie ma co czasu marnować na tego pisowskiego trolla ;)

2

@Kondziubarca To jest za mocne xD

0

@Hellrider XDDDDD

Wypuścili go wkońcu :D?

0

@AnnaMarianna Nie tylko ty masz taką udrękę, tyle, że ja mam w drugą stronę :p

1

@meteo100 Tak myślałem, że tak się stanie, ale każdy kto na bieżąco śledzi F1 wiedział, że tak się stanie.

@VegetaPolska To co, w przyszłym sezonie duet Stroll - Kubica :D ?

1

@Pawel13sz Oho wywołałem wilka z lasu :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?