3

@Pawel13sz Ładny strzał, ale jeszcze ładniejsza obrona

2

@El dominatore To nie troll ;)

0

@Encore Le Zabawa :p

3

@Kgorecki2500 U mnie niestety Śląsk z Widzewem zawiedli i jedna bramka w Belgii, ekh.

Może jutro będzie lepiej ¯\_(ツ)_/¯

1

@Xxxbarca4ever A to jednak nie jest tak, że to trener dobiera sobie transfery pod siebie i swoją taktykę?
Ostatnio skrytykowałem pomysł sprowadzenia Alonso, to niektórzy mnie tu zjedli, że to wYbOrY Xaviego, więc trzeba mu zaufać.

Więc jak to w końcu jest :D ?

1

@Sawik_10 W końcu trener z prawdziwego zdarzenia a nie ta ciepła klucha Pochettino.
Uderzył pięścią w stół, że albo na starcie dostanie swoje transfery albo do nas nie przyjdzie i jak widać podziałało :D

Z całego serca życzę mu sukcesu i w końcu jakiegoś trofeum. Bo taki klub jak Tottenham na to zasługuje, a że jest wybitnym fachowcem ligowym, to kto wie, może to ten sezon :p

24

@Vebrol Spokojnie, odezwie się po 30-stce z dwójką bombelków xD

1

@Herato ''Jak Totenham ostatni raz zdobywał swoje oficjalnie trofeum to Cristiano był rok przed transferem do Barcy a Ronaldinho jeszcze w niej grał xDD''

Tylko weź też pod uwagę jaką konkurencje mieli/mają w PL.
Kiedyś United i era Fergusona + Chelsea i Arsenal. Dzisiaj City, Liverpool i Chelsea.

Myślisz, że tak łatwo jest wygrać PL przy takiej konkurencji?
Ja do teraz jestem w podziwie i nie dowierzam, że Leicester kilka lat temu ugrało tą ligę.

2

U mnie dzisiaj skromnie, bo i mało ciekawych meczów zostało, ale zobaczymy co z tego będzie :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjE4NjEwNjUwMDpBIcPq4t5I06QBO9A%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @Rust_Cohle

0

@masq Jeszcze szaman by został

1

@AnqFCB Fortuna

6

No i wszystko zgodnie z planem, 4:1 na rozpoczęcie sezonu po bardzo dobrym meczu, mam nadzieję, że Conte wzniesie Tottki na wyżyny!

Kulusevski MOTM!

Oby tak dalej.

1

O jest i nasz rodzynek, Klemą :D

1

@MesQueUnClub96 Ale ja mówię.

0

@P33ck Dobrze, że do nas przyszedł, mam nadzieję, że nie wróci już do Juve.

1

@MesQueUnClub96 Nie, że coś, ale Liverpool wtopił dzisiaj z równie słabym Fulham

0

@MesQueUnClub96 Kane też jeszcze nie strzelił

5

Kulusevski na 4:1, pięknie grają chłopaki

1

Ale komiczny ten samobój xD

3

Kierwa mógł odegrać niekrytemu Kulusevskiemu, ekh

1

@Homeopata8989 Patrząc na to jaką pakę ma Conte, to każde miejsce poniżej trzeciego, będzie lekkim rozczarowaniem. TOP4 to jest obowiązek.

4

Dier po asyście Sonny'ego i mamy 2:1 @Medium ;)

3

@Kgorecki2500 Tottki to wezmą, czuję bramkę Soniacza :p

3

No i elegancko, Sessegnon z główki i mamy 1:1 :D

0

@Medium Aż se screena zrobię i na koniec sezonu Cię oznaczę xD

1

@Medium I tak będziemy wyżej od was ;)

5

2

@Homeopata8989 Jazda po mistrzostwo!

0

@Rewolucja123 Chyba se jaja robisz

0

@VegetaPolska I gdzie on niby pójdzie xD?

RB, Merc, Ferrari, McLaren, Aston, Williams obstawione, zostają tylko Alpine, Alfa i Hass :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?