HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz Ładny strzał, ale jeszcze ładniejsza obrona
2
@El dominatore To nie troll ;)
0
@Encore Le Zabawa :p
3
@Kgorecki2500 U mnie niestety Śląsk z Widzewem zawiedli i jedna bramka w Belgii, ekh.
Może jutro będzie lepiej ¯\_(ツ)_/¯
1
@Xxxbarca4ever A to jednak nie jest tak, że to trener dobiera sobie transfery pod siebie i swoją taktykę?
Ostatnio skrytykowałem pomysł sprowadzenia Alonso, to niektórzy mnie tu zjedli, że to wYbOrY Xaviego, więc trzeba mu zaufać.
Więc jak to w końcu jest :D ?
1
@Sawik_10 W końcu trener z prawdziwego zdarzenia a nie ta ciepła klucha Pochettino.
Uderzył pięścią w stół, że albo na starcie dostanie swoje transfery albo do nas nie przyjdzie i jak widać podziałało :D
Z całego serca życzę mu sukcesu i w końcu jakiegoś trofeum. Bo taki klub jak Tottenham na to zasługuje, a że jest wybitnym fachowcem ligowym, to kto wie, może to ten sezon :p
24
@Vebrol Spokojnie, odezwie się po 30-stce z dwójką bombelków xD
1
@Herato ''Jak Totenham ostatni raz zdobywał swoje oficjalnie trofeum to Cristiano był rok przed transferem do Barcy a Ronaldinho jeszcze w niej grał xDD''
Tylko weź też pod uwagę jaką konkurencje mieli/mają w PL.
Kiedyś United i era Fergusona + Chelsea i Arsenal. Dzisiaj City, Liverpool i Chelsea.
Myślisz, że tak łatwo jest wygrać PL przy takiej konkurencji?
Ja do teraz jestem w podziwie i nie dowierzam, że Leicester kilka lat temu ugrało tą ligę.
2
U mnie dzisiaj skromnie, bo i mało ciekawych meczów zostało, ale zobaczymy co z tego będzie :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjE4NjEwNjUwMDpBIcPq4t5I06QBO9A%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @Rust_Cohle
0
@masq Jeszcze szaman by został
1
@AnqFCB Fortuna
6
No i wszystko zgodnie z planem, 4:1 na rozpoczęcie sezonu po bardzo dobrym meczu, mam nadzieję, że Conte wzniesie Tottki na wyżyny!
Kulusevski MOTM!
Oby tak dalej.
1
O jest i nasz rodzynek, Klemą :D
1
@MesQueUnClub96 Ale ja mówię.
0
@P33ck Dobrze, że do nas przyszedł, mam nadzieję, że nie wróci już do Juve.
1
@MesQueUnClub96 Nie, że coś, ale Liverpool wtopił dzisiaj z równie słabym Fulham
0
@MesQueUnClub96 Kane też jeszcze nie strzelił
5
Kulusevski na 4:1, pięknie grają chłopaki
1
Ale komiczny ten samobój xD
3
Kierwa mógł odegrać niekrytemu Kulusevskiemu, ekh
1
@Homeopata8989 Patrząc na to jaką pakę ma Conte, to każde miejsce poniżej trzeciego, będzie lekkim rozczarowaniem. TOP4 to jest obowiązek.
4
Dier po asyście Sonny'ego i mamy 2:1 @Medium ;)
3
@Kgorecki2500 Tottki to wezmą, czuję bramkę Soniacza :p
3
No i elegancko, Sessegnon z główki i mamy 1:1 :D
0
@Medium Aż se screena zrobię i na koniec sezonu Cię oznaczę xD
1
@Medium I tak będziemy wyżej od was ;)
5
Ale to jest złoto :p
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub96 @Mario96w
2
@Homeopata8989 Jazda po mistrzostwo!
0
@Rewolucja123 Chyba se jaja robisz
0
@VegetaPolska I gdzie on niby pójdzie xD?
RB, Merc, Ferrari, McLaren, Aston, Williams obstawione, zostają tylko Alpine, Alfa i Hass :D