1

@Kgorecki2500 Wywal ten Milan, oni często mają z nimi ciężary, i to po takim kursie

0

@Uukasz_93 Ale wiesz, że to billboardy pod plakaty wyborcze tych nieudaczników z pisu?

1

Lecę do Krustykraba po kraboburger prrrra

0

@Encore Imo ochydne, jak stare koszulki w anglii

2

@ranger3120 Hmm, ciekawe dlaczego, hmm

0

@Luciano99 Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem Lucjanie

0

Zna ktoś jakiś fajny edytor, żeby do krótkiego filmiku, wgrać swoją twarz?

Coś jak FakeApp

1

@fart Tu jak coś macie tego sku....yna co to spuszcza.
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,92250

1

@Ojciec5tkidzieci Oj tam, nie jest aż tak źle ;p
Mimo wszystko, żaden z wyżej wymienionych nie irytuje mnie tak jak np Braithwaite...

0

@Pawel1876 Ile byś chciał za dobę?
Niedługo lecę na meczyk i powoli rozglądam się za noclegiem.

3

@Seledynowy Jak Lewy będzie zarejestrowany w pierwszej kolejności.

1

@Kluivert_P Nie będzie.
Holandia, Senegal, Ekwador, Katar.

Ultra ciężko będą mieli o awans i myślę, że nawet ewentualna pomoc sędziów nie pomoże.

0

@Volk Może i tak, ale zauważ, że jedną nogę ma w powietrzu a na drugiej oparty cały ciężar ciała.

1

@jacobFCB Rzadko chodzę do Lidla, ale z tego co jestem to niektóre produkty są nieco droższe niż w Biedronce.

6

Niezły jest ten Sousa xDDD

Więcej szrotu sprowadzajmy, więcej

1

No i po kuponie...
Miałeś rację z tym Partizanem, a mieli te 2:1 :/
Olympiakos 1:2 póki co
Rapid prowadzi w dogrywce 2:0

Zawsze ta jedna bramka xD
@Kgorecki2500

9

Jazda Vikingur, ugrajcie to xD

1

Jakie przegrywy xDDD

1

@Kgorecki2500 Miałem nosa, żeby tego nie tykać.

Mi póki co tylko Partizan psuje, a prowadzili 1:0 :/

Edit: Partizan 2:1

1

Ładnie leci ten Alkmaar, 6:0 w 53' xD
@Kgorecki2500

1

@J4no Obstawiam tak:
MAtS - Alba, Garcia Araujo, Roberto - Pedri, Busquets, Gavi - Raphinha, Lewandowski, Dembele

1

@Kgorecki2500 No i elegancko. W takim razie zieloności życzę, sobie jak i tobie, żeby było za co grać na weekendzie :p

2

@Rust_Cohle xD
Typował walki żuli na skupie u @Luciano99, to co mam go nie oznaczać.

Chłop ma wprawę w tym temacie.

1

@Kgorecki2500 Ja tam wierze, w Partizana. Larnaka będzie grała na ''gorącym'' terenie + Belgrad strzela jedną bramkę i wracają do gry.

Dodatkowo, ostatnie 10 domowych spotkań Partizanu to: 8 wygranych i 2 remisy :D

Dla mnie mogą wygrać nawet po karnych, byle wygrali. To samo Olympiakos.

3

U mnie leci coś takiego, bo ogólnie lipa z typowaniem tych dzisiejszych meczów, ale da się coś poskładać :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjIzNTY2MTgwMTrRReRCF8iq7bGej5M%3D&source=SB

Jak dla mnie sensowny i bardzo prawdopodobny kupon
@Kgorecki2500 @MesQueUnClub96

7

@FC1899Barca Widząc coś takiego, mimo wszystko ciesze się, że mieszkam w PL

9

@Kessie I te miny tych ścier Ramosa, Casemiro i Carvajala. Bezcenne.

0

@FC1899Barca Barca i Tottenham, zdecydowanie najlepsze transfery z tego grona

1

@MesQueUnClub96 @tomek8756Eee to w takim razie, nie robi to już takiego wrażenia jak w tym clickbaitowym tytule, ale pewnie ktoś się skusi.

@Luciano99 Zabukowałeś już bilety, dla siebie i Krystyny do słonecznego Illinois ^^?

0

@tomek8756 5k$ dziennie, czy ogólnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?