HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Wywal ten Milan, oni często mają z nimi ciężary, i to po takim kursie
0
@Uukasz_93 Ale wiesz, że to billboardy pod plakaty wyborcze tych nieudaczników z pisu?
1
Lecę do Krustykraba po kraboburger prrrra
0
@Encore Imo ochydne, jak stare koszulki w anglii
2
@ranger3120 Hmm, ciekawe dlaczego, hmm
0
@Luciano99 Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem Lucjanie
0
Zna ktoś jakiś fajny edytor, żeby do krótkiego filmiku, wgrać swoją twarz?
Coś jak FakeApp
1
@fart Tu jak coś macie tego sku....yna co to spuszcza.
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,92250
1
@Ojciec5tkidzieci Oj tam, nie jest aż tak źle ;p
Mimo wszystko, żaden z wyżej wymienionych nie irytuje mnie tak jak np Braithwaite...
0
@Pawel1876 Ile byś chciał za dobę?
Niedługo lecę na meczyk i powoli rozglądam się za noclegiem.
3
@Seledynowy Jak Lewy będzie zarejestrowany w pierwszej kolejności.
1
@Kluivert_P Nie będzie.
Holandia, Senegal, Ekwador, Katar.
Ultra ciężko będą mieli o awans i myślę, że nawet ewentualna pomoc sędziów nie pomoże.
0
@Volk Może i tak, ale zauważ, że jedną nogę ma w powietrzu a na drugiej oparty cały ciężar ciała.
1
@jacobFCB Rzadko chodzę do Lidla, ale z tego co jestem to niektóre produkty są nieco droższe niż w Biedronce.
6
Niezły jest ten Sousa xDDD
Więcej szrotu sprowadzajmy, więcej
1
No i po kuponie...
Miałeś rację z tym Partizanem, a mieli te 2:1 :/
Olympiakos 1:2 póki co
Rapid prowadzi w dogrywce 2:0
Zawsze ta jedna bramka xD
@Kgorecki2500
9
Jazda Vikingur, ugrajcie to xD
1
Jakie przegrywy xDDD
1
@Kgorecki2500 Miałem nosa, żeby tego nie tykać.
Mi póki co tylko Partizan psuje, a prowadzili 1:0 :/
Edit: Partizan 2:1
1
Ładnie leci ten Alkmaar, 6:0 w 53' xD
@Kgorecki2500
1
@J4no Obstawiam tak:
MAtS - Alba, Garcia Araujo, Roberto - Pedri, Busquets, Gavi - Raphinha, Lewandowski, Dembele
1
@Kgorecki2500 No i elegancko. W takim razie zieloności życzę, sobie jak i tobie, żeby było za co grać na weekendzie :p
2
@Rust_Cohle xD
Typował walki żuli na skupie u @Luciano99, to co mam go nie oznaczać.
Chłop ma wprawę w tym temacie.
1
@Kgorecki2500 Ja tam wierze, w Partizana. Larnaka będzie grała na ''gorącym'' terenie + Belgrad strzela jedną bramkę i wracają do gry.
Dodatkowo, ostatnie 10 domowych spotkań Partizanu to: 8 wygranych i 2 remisy :D
Dla mnie mogą wygrać nawet po karnych, byle wygrali. To samo Olympiakos.
3
U mnie leci coś takiego, bo ogólnie lipa z typowaniem tych dzisiejszych meczów, ale da się coś poskładać :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjIzNTY2MTgwMTrRReRCF8iq7bGej5M%3D&source=SB
Jak dla mnie sensowny i bardzo prawdopodobny kupon
@Kgorecki2500 @MesQueUnClub96
7
@FC1899Barca Widząc coś takiego, mimo wszystko ciesze się, że mieszkam w PL
9
@Kessie I te miny tych ścier Ramosa, Casemiro i Carvajala. Bezcenne.
0
@FC1899Barca Barca i Tottenham, zdecydowanie najlepsze transfery z tego grona
1
@MesQueUnClub96 @tomek8756Eee to w takim razie, nie robi to już takiego wrażenia jak w tym clickbaitowym tytule, ale pewnie ktoś się skusi.
@Luciano99 Zabukowałeś już bilety, dla siebie i Krystyny do słonecznego Illinois ^^?
0
@tomek8756 5k$ dziennie, czy ogólnie?