7

"Zawsze mówią nam wszystkim, że jeśli nie jesteś szczęśliwy, możesz odejść."

Po tym zdaniu, nie mam już żadnych wątpliwości, że do nas przyjdzie.

36

@tristan87 Autentycznie, pałowałbym to bydło.

2

- nazywaj kogoś "żebrakiem", który żebrze o herby od madryciaków.

- oglądaj mecze Realu, United i reprezentacji Portugalii, komentuj na Rambli, przy każdej możliwej okazji wyśmiewaj Ronaldo, ale tutaj już nie ma problemu xD

Hipokryzja? No gdzieżby :]

0

@tristan87 RoNaLdO gO bLoKoWAł

0

@RobiS Nie no, aż tak to chyba nie :)

9

@mekston Tymczasem @arasz1819 komentujący mecze UTD ^^

1

@NaFazieHitman Liczę na to :p
@Rust_Cohle Kompleks Arnolda

3

@wpwelement Wytłumacz mi gdzie złamałem regulamin pisząc "Jason Statham." XD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12061789#comment-12061789

0

@Rust_Cohle Ty, pisiorku, oznaczaj przy przyszłych kolejkach :p

1

@MesQueUnClub96 Spokojnie - fałszuje dopiero.

0

@Sulimo Dla Patrysia naczelnego fanboya jest krystalicznie czysty :D

Lubię Deep'a, ale nie można być tak ślepo zapatrzonym.

1

@FC1899Barca Zdecydowanie tak
1. Spyro 3: Year Of The Dragon (PS1) - 2006 - 2022 (Zdecydowanie najlepsza przygodówka w którą w życiu grałem (: )
2. Crash Bandicoot 3: Warped (PS1) 2006/07 - 2022
3. Need For Speed Most Wanted 2006 - 2022

Nie było łatwo, ale chyba tak bym to ustawił :D

5

@Messi1992 Dalej wywal tego C.Ronaldo.

Widzę, że niektórzy już nawet i miano TOP2 mu odbierają XD

1

@Xpert77 Co do jedzenia, to ja lubię odwiedzać bary mleczne. Taniej, zdrowiej i co ważne smaczniej niż jakieś fast foody.

1

@LambiPL Z nowych tytułów, czy ogólnie z całej historii?

1

Komentarz usunięty

0

Cris widząc nowe nabytki Barcelony

Muchas gracias afición,
esto es para vosotros


1

@masq Taką paką, jesteśmy w stanie pokonać każdego. Jestem o tym przekonany.

0

@FCB24 @Batys Uj, to Roberto, a nie czekaj...

Araujo na PO i w jego miejsce na ŚO, Garcia albo Christensen.

12

MAtS - Alba, Garcia, Kounde, Araujo - Pedri, Sergio, Bernardo - Raphinha, Lewus, Dembouz

I jedziemy po tryplet!

2

@Yoshi94 Na twoim miejscu, to bym się w ogóle nie wypowiadał, bo już ostatnio się skompromitowałeś.

3

Pedri - Busi - Bernardyn

Ale to będzie chodziłooo

0

@Encore Jak oni mają walczyć o cokolwiek jak nie mają kontroli nad środkiem pola (nawet z drużynami pokroju Brighton), xD?

City: Rodri
Liverpool: Fabinho/Henderson
Chelsea: Jorginho/Kante
Tottenham: Hojbjerg/Winks
Arsenal: Partey/Xhaka

Tymczasem United z McTominayem xD

Z czym do ludzi

3

@Encore Im to brakuje kogoś pokroju Verattiego, żeby przytrzymać, utrzymać się przy piłce, rozrzucić, bo nie oszukujmy się McTominay nic z tego nie ma xD

0

@Mns21 Kessie, Pjanić, FDJ (jak zostanie)

0

@Kgorecki2500 Ojej, ale wyszedłeś z tego O'Conner :p ?

0

@Emhyr Ty zapewne przeszedłbyś obojętnie i nie cyknąłbyś sobie foty z Cristiano, hmm

0

@tomek8756 XDDD

0

@Janas11224 W tym roku, godni uwagi są tylko: Future i Taco, nic więcej mnie tam nie interesuje.

Szkoda tylko, że to nie w WWA, bo sam bym pojechał.

1

@Kondziubarca Memfis chooo do nas, pokopiesz se z Soniaczem i Kejnulą :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?