HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
"Zawsze mówią nam wszystkim, że jeśli nie jesteś szczęśliwy, możesz odejść."
Po tym zdaniu, nie mam już żadnych wątpliwości, że do nas przyjdzie.
36
@tristan87 Autentycznie, pałowałbym to bydło.
2
- nazywaj kogoś "żebrakiem", który żebrze o herby od madryciaków.
- oglądaj mecze Realu, United i reprezentacji Portugalii, komentuj na Rambli, przy każdej możliwej okazji wyśmiewaj Ronaldo, ale tutaj już nie ma problemu xD
Hipokryzja? No gdzieżby :]
0
@tristan87 RoNaLdO gO bLoKoWAł
0
@RobiS Nie no, aż tak to chyba nie :)
9
@mekston Tymczasem @arasz1819 komentujący mecze UTD ^^
1
@NaFazieHitman Liczę na to :p
@Rust_Cohle Kompleks Arnolda
3
@wpwelement Wytłumacz mi gdzie złamałem regulamin pisząc "Jason Statham." XD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12061789#comment-12061789
0
@Rust_Cohle Ty, pisiorku, oznaczaj przy przyszłych kolejkach :p
1
@MesQueUnClub96 Spokojnie - fałszuje dopiero.
0
@Sulimo Dla Patrysia naczelnego fanboya jest krystalicznie czysty :D
Lubię Deep'a, ale nie można być tak ślepo zapatrzonym.
1
@FC1899Barca Zdecydowanie tak
1. Spyro 3: Year Of The Dragon (PS1) - 2006 - 2022 (Zdecydowanie najlepsza przygodówka w którą w życiu grałem (: )
2. Crash Bandicoot 3: Warped (PS1) 2006/07 - 2022
3. Need For Speed Most Wanted 2006 - 2022
Nie było łatwo, ale chyba tak bym to ustawił :D
5
@Messi1992 Dalej wywal tego C.Ronaldo.
Widzę, że niektórzy już nawet i miano TOP2 mu odbierają XD
1
@Xpert77 Co do jedzenia, to ja lubię odwiedzać bary mleczne. Taniej, zdrowiej i co ważne smaczniej niż jakieś fast foody.
1
@LambiPL Z nowych tytułów, czy ogólnie z całej historii?
1
Komentarz usunięty
0
Cris widząc nowe nabytki Barcelony
Muchas gracias afición,
esto es para vosotros
1
@masq Taką paką, jesteśmy w stanie pokonać każdego. Jestem o tym przekonany.
0
@FCB24 @Batys Uj, to Roberto, a nie czekaj...
Araujo na PO i w jego miejsce na ŚO, Garcia albo Christensen.
12
MAtS - Alba, Garcia, Kounde, Araujo - Pedri, Sergio, Bernardo - Raphinha, Lewus, Dembouz
I jedziemy po tryplet!
2
@Yoshi94 Na twoim miejscu, to bym się w ogóle nie wypowiadał, bo już ostatnio się skompromitowałeś.
3
Pedri - Busi - Bernardyn
Ale to będzie chodziłooo
0
@Encore Jak oni mają walczyć o cokolwiek jak nie mają kontroli nad środkiem pola (nawet z drużynami pokroju Brighton), xD?
City: Rodri
Liverpool: Fabinho/Henderson
Chelsea: Jorginho/Kante
Tottenham: Hojbjerg/Winks
Arsenal: Partey/Xhaka
Tymczasem United z McTominayem xD
Z czym do ludzi
3
@Encore Im to brakuje kogoś pokroju Verattiego, żeby przytrzymać, utrzymać się przy piłce, rozrzucić, bo nie oszukujmy się McTominay nic z tego nie ma xD
0
@Mns21 Kessie, Pjanić, FDJ (jak zostanie)
0
@Kgorecki2500 Ojej, ale wyszedłeś z tego O'Conner :p ?
0
@Emhyr Ty zapewne przeszedłbyś obojętnie i nie cyknąłbyś sobie foty z Cristiano, hmm
0
@tomek8756 XDDD
0
@Janas11224 W tym roku, godni uwagi są tylko: Future i Taco, nic więcej mnie tam nie interesuje.
Szkoda tylko, że to nie w WWA, bo sam bym pojechał.
1
@Kondziubarca Memfis chooo do nas, pokopiesz se z Soniaczem i Kejnulą :p