HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mateusz1989VeB Przecież ta Staśko to hipokrytka do kwadratu, teraz tylko to potwierdziła.
0
@HaZZi Też lubię, ale to nie chipsy
0
@gumaz Z tymże ja tu o chipsach piszę, a nie o nim ;)
5
@Volk Crunchips Chakalaka, zamykam.
0
@arasz1819 No no, zabolało, że hoho, nie podniose się po tych kalumniach ;]
"Podręcznikowy przykład."
Czego? Mógłbyś rozwinąć swą myśl araszu?
1
@Kurkmen Urlop 2-tygodniowy?
5
@MatBac1991 Co ty czechem jesteś, czy o co chodzi?
9
@Krystian1588 Spokojnie kandydat do Puskasa
0
@Kacper1890 2x 0:5 z Realem, przy zdobyciu trypletu.
Jeden taki sezon bym przetrzymał :P
1
@arasz1819 "Znasz lepszą definicję przegrywa?"
No wiesz, Ty oglądasz mecze United i repki Portugalii, komentując je w tym samym czasie na Rambli xD
Resztę dopowiedz już sobie sam :]
2
@Worny Spaghetti Bolognese z mięskiem mielonym
1
"Wyglądają doskonale" xDDDD
1
@Archolos @Kapitan hawk masz tu kolejnego HD
1
Bożydarek dochodzi poraz drugi
3
@BlaseR9 Ten pajac zawsze taki był
2
Bożydarek dochodzi poraz pierwszy.
1
Gdzie te podania Krossa, o których Zidane coś tam mamrotał xD?
3
@michal2007 15 lat i już się oświadczasz? Podziwiam.
1
@DaPidejpi Masz coś do @MesQueUnClub96? To masz coś do mnie.
1
Tuta, ładnie wyratował
1
@MesQueUnClub96 Benzema Eintracht
7
@Wodzu870 Współczuję gustu, w takim razie.
2
@Salchent Mnie to obchodzi.
2
@Pewex Ja w ogóle nie piję, więc nie wiem jak to rozpatrywać :D
1
@messi95 W Premier League napewno nie
1
@Kgorecki2500 Ja to na Fortunie pykam, więc tam możesz poszukać
1
@Kgorecki2500 Nie, łączony
0
@JaroCoach Od polskich cebulaków i Januszy co to kibicują nam od tego sezonu, napewno.
0
@Medium Szacun, choć dla niego te 10-15 tys funtów to i tak grosze.
1
Eintracht - Real, co tu stawiacie panowie?
Mnie kusi win Realu + 2 bramki Benza po kursie 5.40
@Kgorecki2500 @Rust_Cohle