2

@mateusz1989VeB Przecież ta Staśko to hipokrytka do kwadratu, teraz tylko to potwierdziła.

0

@HaZZi Też lubię, ale to nie chipsy

0

@gumaz Z tymże ja tu o chipsach piszę, a nie o nim ;)

5

@Volk Crunchips Chakalaka, zamykam.

0

@arasz1819 No no, zabolało, że hoho, nie podniose się po tych kalumniach ;]

"Podręcznikowy przykład."
Czego? Mógłbyś rozwinąć swą myśl araszu?

1

@Kurkmen Urlop 2-tygodniowy?

5

@MatBac1991 Co ty czechem jesteś, czy o co chodzi?

9

@Krystian1588 Spokojnie kandydat do Puskasa

0

@Kacper1890 2x 0:5 z Realem, przy zdobyciu trypletu.

Jeden taki sezon bym przetrzymał :P

1

@arasz1819 "Znasz lepszą definicję przegrywa?"

No wiesz, Ty oglądasz mecze United i repki Portugalii, komentując je w tym samym czasie na Rambli xD

Resztę dopowiedz już sobie sam :]

2

@Worny Spaghetti Bolognese z mięskiem mielonym

1

"Wyglądają doskonale" xDDDD

1

@Archolos @Kapitan hawk masz tu kolejnego HD

1

Bożydarek dochodzi poraz drugi

3

@BlaseR9 Ten pajac zawsze taki był

2

Bożydarek dochodzi poraz pierwszy.

1

Gdzie te podania Krossa, o których Zidane coś tam mamrotał xD?

3

@michal2007 15 lat i już się oświadczasz? Podziwiam.

1

@DaPidejpi Masz coś do @MesQueUnClub96? To masz coś do mnie.

1

Tuta, ładnie wyratował

1

@MesQueUnClub96 Benzema Eintracht

7

@Wodzu870 Współczuję gustu, w takim razie.

2

@Salchent Mnie to obchodzi.

2

@Pewex Ja w ogóle nie piję, więc nie wiem jak to rozpatrywać :D

1

@messi95 W Premier League napewno nie

1

@Kgorecki2500 Ja to na Fortunie pykam, więc tam możesz poszukać

1

@Kgorecki2500 Nie, łączony

0

@JaroCoach Od polskich cebulaków i Januszy co to kibicują nam od tego sezonu, napewno.

0

@Medium Szacun, choć dla niego te 10-15 tys funtów to i tak grosze.

1

Eintracht - Real, co tu stawiacie panowie?
Mnie kusi win Realu + 2 bramki Benza po kursie 5.40
@Kgorecki2500 @Rust_Cohle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?