HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i gitara, jeszcze tylko bramka Napoli
1
@Medium I gol xD
2
Jazda Verona, strzelcie pierwszego gola, żeby Napoli musiało odrabiać :D
2
@Kessie Od małego, zdrowy, prawdziwy chłop a nie jak tęczowy podrabianiec ^^
2
@PanAgenda2030 Podziwiam, ja jednak wolę 5 dniowy tydzień pracy :p
7
@Deviler Widzę, że dwa największe hejtusy w natarciu
21
Internet Explorer wiecznie żywy
0
@Cvzx Tylko, że wiesz, że wtedy będziesz robił 4 dni po 10h a wypłata będzie ta sama?
Jedyne co się zmieni, to to, że będziesz miał więcej wolnego.
3
@Emhyr Jestem na nie, niezależnie od partii, która będzie chciała to wprowadzić.
1
@ZwyklyKibicBarcy04
Kevin De Bruyne
0
@Medium Jakbym widział ludzi
0
@Gall No i co pokazał ten lepszy Gavi na tle Rayo?
60 minut na boisku a do gry nie wniósł kompletnie nic, dopiero po wejściu De Jonga coś ruszyło.
0
@adi7adi8 Gavi - Pjanić
1
@AllBundy No, ale według kilku Ramblowych "ekspertów" Sergio rozegrał bardzo dobry mecz, bo zrobił kilka kółeczek i wygrał 2 główki xD
0
@takisobiektos Maguire to nie powinien być nawet 4 kapitanem.
Opaskę powinien otrzymać De Gea
0
@Janas11224 Niedoczekanie Twoje.
2
@Kgorecki2500 Napoli Napoli, kupon spie***** :D
U mnie od kilku lat są na czarnej liście, osobiście zagram tu chyba BTTS.
5
Jeśli myślimy o realnym transferze prawego obrońcy, to wybór jest jeden Pedro PORRO!
A teraz idę spać.
Buenas noches
3
@Medium Ajajaj, współczuję.
Za bardzo zawierzyłeś w Raków, tym bardziej, że w tygodniu grali eliminacje
Mi ostatnio przez brak jednej bramki Partizanu, przeszło koło nosa około 7 pak :/
4
@barcelonaLM Dodajmy, że Kimmich to już nie jest PO
3
@Lesso Farci xD
Chłopie oglądałeś mecz, czy zobaczyłeś sam wynik na FS?
1
@Kgorecki2500 Ja na Romie dałem 2/+1,5 więc mi już zwisa :@
3
@MarcinVeB10 Heh mocny jesteś rycerzyku.
Nie pasuje to sam tam wyjeżdżaj.
13
@MarcinVeB10 A ja mam gdzieś twoją opinie. Nie pasuje to nie komentuj, czy to takie trudne?
Jesteś tutaj od 24 dni i myślisz, że se każdego będziesz rozstawiał? Otóż nie.
1
@Paradoks Cringe
0
@Encore Szkoda, że jest to niepełne ujęcie, bo Cucurella też dołożył od siebie
0
@Paradoks To niezły ''cringe''.
1
@Kgorecki2500 Ile wyjąłęś?
4
I co Havertzik? Teraz morda w pałąk i smutek?
Nawet mi cię nie szkoda
0
Kaneeeeeeeeeeeeee