1

No i gitara, jeszcze tylko bramka Napoli

1

@Medium I gol xD

2

Jazda Verona, strzelcie pierwszego gola, żeby Napoli musiało odrabiać :D

2

@Kessie Od małego, zdrowy, prawdziwy chłop a nie jak tęczowy podrabianiec ^^

2

@PanAgenda2030 Podziwiam, ja jednak wolę 5 dniowy tydzień pracy :p

7

@Deviler Widzę, że dwa największe hejtusy w natarciu

21

Internet Explorer wiecznie żywy

0

@Cvzx Tylko, że wiesz, że wtedy będziesz robił 4 dni po 10h a wypłata będzie ta sama?

Jedyne co się zmieni, to to, że będziesz miał więcej wolnego.

3

@Emhyr Jestem na nie, niezależnie od partii, która będzie chciała to wprowadzić.

1

@ZwyklyKibicBarcy04
Kevin De Bruyne

0

@Medium Jakbym widział ludzi

0

@Gall No i co pokazał ten lepszy Gavi na tle Rayo?
60 minut na boisku a do gry nie wniósł kompletnie nic, dopiero po wejściu De Jonga coś ruszyło.

0

@adi7adi8 Gavi - Pjanić

1

@AllBundy No, ale według kilku Ramblowych "ekspertów" Sergio rozegrał bardzo dobry mecz, bo zrobił kilka kółeczek i wygrał 2 główki xD

0

@takisobiektos Maguire to nie powinien być nawet 4 kapitanem.
Opaskę powinien otrzymać De Gea

0

@Janas11224 Niedoczekanie Twoje.

2

@Kgorecki2500 Napoli Napoli, kupon spie***** :D

U mnie od kilku lat są na czarnej liście, osobiście zagram tu chyba BTTS.

5

Jeśli myślimy o realnym transferze prawego obrońcy, to wybór jest jeden Pedro PORRO!

A teraz idę spać.

Buenas noches

3

@Medium Ajajaj, współczuję.

Za bardzo zawierzyłeś w Raków, tym bardziej, że w tygodniu grali eliminacje

Mi ostatnio przez brak jednej bramki Partizanu, przeszło koło nosa około 7 pak :/

4

@barcelonaLM Dodajmy, że Kimmich to już nie jest PO

3

@Lesso Farci xD
Chłopie oglądałeś mecz, czy zobaczyłeś sam wynik na FS?

1

@Kgorecki2500 Ja na Romie dałem 2/+1,5 więc mi już zwisa :@

3

@MarcinVeB10 Heh mocny jesteś rycerzyku.

Nie pasuje to sam tam wyjeżdżaj.

13

@MarcinVeB10 A ja mam gdzieś twoją opinie. Nie pasuje to nie komentuj, czy to takie trudne?

Jesteś tutaj od 24 dni i myślisz, że se każdego będziesz rozstawiał? Otóż nie.

1

@Paradoks Cringe

0

@Encore Szkoda, że jest to niepełne ujęcie, bo Cucurella też dołożył od siebie

0

@Paradoks To niezły ''cringe''.

1

@Kgorecki2500 Ile wyjąłęś?

4

I co Havertzik? Teraz morda w pałąk i smutek?
Nawet mi cię nie szkoda

0

Kaneeeeeeeeeeeeee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?