HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten szkop to ten sam poziom pajacerki co Foden i Sterling...
Nienawidzę takich piłkarzy, zwykły buc
1
Kur** pajac niemiecki, znowu kozaczy
1
@OnlyUculele Pewny win Realu
1
@Roobo Jaki faul, jak gość czyściutko trafił w piłkę xD?
3
Ale irytuje ten Havertz, wygląd dzieciaka a kozaczy jak nie wiem co
3
Hojbjerg i mamy 1:1
Come on Tottenham!!!
0
@michal26 Pewnie Albę
2
@Kamiloza91 Nie
0
@Medium Spokojnie, jeszcze 65' gry przed nami ;)
5
Ten już Obamejanga widzi na boisku xD
0
Kur**, fajnie pokryli tego Koulibaly'ego...
0
@karieraFCB2 Tak
0
@Deviler Ogląda derby Londynu.
2
@kulek22 Edytował skubany, wcześniej nie było takiej informacji ;p
0
@Sulimo Mam deja vu czy znowu widzę to samo pytanie na Rambli xD?
4
Składy na derby Londynu!
@Encore @Rust_Cohle @Comentateiro @Kgorecki2500
0
@vangoor Tuska*
@Rust_Cohle Niby ta, ale za Solskjaera jeszcze ten Manchester jako tako grał, a teraz to jest jakaś katastrofa
0
@arasz1819 No w obecnej chwili CR formą nie powala, ale w sumie kto tam powala?
0
@Nano22 Imo porównanie z pupy.
Messi gra w ogórkowej Ligue 1 + ma obok siebie m.in Neymara czy Mbappe.
Tymczasem Ronaldo, który gra w PL z jakimiś parodystami typu Maguire, Fred czy McTominay xDDD
2
@Kapitan hawk Przy takim tartaku to nawet i Messi, Mbappe czy Salah by nie pomogli
2
@Kgorecki2500 imo
Almeria - Real 2/+1,5
W derbach, daje chyba BTTS/+2,5
Poza tym zakreciłbym się jeszcze przy meczu Brest - Marsylia, bo tam też można fajnie pokombinować :)
0
@Zoker Widzę, że stary dobry Janiama ci się odpalił.
Jak ktoś ma inne zdanie, to znaczy, że nie zna się na piłce xD
W takim razie szkoda czasu, na jakąkolwiek rozmowę z Tobą...
2
@Zoker Tak, ogladałem wczorajszy mecz i tak, Busquets zagrał słabo nawet bez tej czerwonej kartki.
0
@Rewolucja123 Przecież ja wiem, że to z ironią, chodzi mi o tych którzy wypisują te brednie
0
@FC1899Barca Raczej taki by wyszedł:
ter Stegen
Kounde, Araujo, Christensen, Alba
Pjanić - Frenkie De Jong - Pedri
Dembele - Lewus - Ansu
0
@Rewolucja123 Słaby występ to zaliczyli Busquets, Araujo i Gavi a nie gość, który wykreował kilka dogodnych okazji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kgorecki2500 O tym Porro to już tu pisałem z dobre kilka miesięcy temu.
Moje małe marzenie jeśli chodzi o transfery do Barçy :)
A na LO, Grimaldo z Benfiki
4
@MarcinVeB10 Co ty pieprzysz za kocopoły?
0
@masa11 "Real wygra stwarzając sobie jedną sytuację albo po mega błędzie rywala"
Wydaje mi się, że nie stworzą sobie tylko jednej sytuacji z mizerną Almerią ;)