0

Ten szkop to ten sam poziom pajacerki co Foden i Sterling...

Nienawidzę takich piłkarzy, zwykły buc

1

Kur** pajac niemiecki, znowu kozaczy

1

@OnlyUculele Pewny win Realu

1

@Roobo Jaki faul, jak gość czyściutko trafił w piłkę xD?

3

Ale irytuje ten Havertz, wygląd dzieciaka a kozaczy jak nie wiem co

3

Hojbjerg i mamy 1:1

Come on Tottenham!!!

0

@michal26 Pewnie Albę

2

0

@Medium Spokojnie, jeszcze 65' gry przed nami ;)

5

Ten już Obamejanga widzi na boisku xD

0

Kur**, fajnie pokryli tego Koulibaly'ego...

0

0

@Deviler Ogląda derby Londynu.

2

@kulek22 Edytował skubany, wcześniej nie było takiej informacji ;p

0

@Sulimo Mam deja vu czy znowu widzę to samo pytanie na Rambli xD?

4

Składy na derby Londynu!




@Encore @Rust_Cohle @Comentateiro @Kgorecki2500

0

@vangoor Tuska*

@Rust_Cohle Niby ta, ale za Solskjaera jeszcze ten Manchester jako tako grał, a teraz to jest jakaś katastrofa

0

@arasz1819 No w obecnej chwili CR formą nie powala, ale w sumie kto tam powala?

0

@Nano22 Imo porównanie z pupy.
Messi gra w ogórkowej Ligue 1 + ma obok siebie m.in Neymara czy Mbappe.

Tymczasem Ronaldo, który gra w PL z jakimiś parodystami typu Maguire, Fred czy McTominay xDDD

2

@Kapitan hawk Przy takim tartaku to nawet i Messi, Mbappe czy Salah by nie pomogli

2

@Kgorecki2500 imo
Almeria - Real 2/+1,5

W derbach, daje chyba BTTS/+2,5

Poza tym zakreciłbym się jeszcze przy meczu Brest - Marsylia, bo tam też można fajnie pokombinować :)

0

@Zoker Widzę, że stary dobry Janiama ci się odpalił.
Jak ktoś ma inne zdanie, to znaczy, że nie zna się na piłce xD

W takim razie szkoda czasu, na jakąkolwiek rozmowę z Tobą...

2

@Zoker Tak, ogladałem wczorajszy mecz i tak, Busquets zagrał słabo nawet bez tej czerwonej kartki.

0

@Rewolucja123 Przecież ja wiem, że to z ironią, chodzi mi o tych którzy wypisują te brednie

0

@FC1899Barca Raczej taki by wyszedł:
ter Stegen
Kounde, Araujo, Christensen, Alba
Pjanić - Frenkie De Jong - Pedri
Dembele - Lewus - Ansu

0

@Rewolucja123 Słaby występ to zaliczyli Busquets, Araujo i Gavi a nie gość, który wykreował kilka dogodnych okazji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kgorecki2500 O tym Porro to już tu pisałem z dobre kilka miesięcy temu.
Moje małe marzenie jeśli chodzi o transfery do Barçy :)

A na LO, Grimaldo z Benfiki

4

@MarcinVeB10 Co ty pieprzysz za kocopoły?

0

@masa11 "Real wygra stwarzając sobie jedną sytuację albo po mega błędzie rywala"

Wydaje mi się, że nie stworzą sobie tylko jednej sytuacji z mizerną Almerią ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?