HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Chociaż jedną niech strzelą i będzie git, 1:2 dla Rennes biorę w ciemno :D
0
17' i Monaco z czerwoną xD
1
@Kgorecki2500 Przypominam, że ostatnie 3 mecze Milanu z Udinese zakończyły się wynikiem 1:1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle
2
Dobra lecimy, na dzisiaj leci coś takiego
Wszystkie zdarzenia standardowo ''wydają się'' być dobrze przemyślane, ale życie zweryfikuje :D
Bezpieczny: https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjI1NTIzNDUwMDoHysyZFC-_BJqCZpA%3D&source=SB
Ryzykowniejszy: https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjI1NTM0MjMwMToSBV2aABhHAOqjrw8%3D&source=SB
Ostatnia szansa dla MU, jak nawet dzisiaj wtopią to permanentnie lecą na czarną listę...
@Kgorecki2500 @Encore
2
@Medium Leverkusen, BVB, Napoli i Milan u mnie na black liście
1
Jakby ktoś chciał jakiś fajny kursik na podbicie, to polecam mecz:
Monaco - Rennes
10 ostatnich meczów między tymi drużynami - 10 razy BTTS (kurs na BTTS 1.62)
Dodatkowo na 10 tych meczów aż w 9 był over 2,5 (kurs na +2,5 1.78)
Albo: obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 po kursie 1.98
@Kgorecki2500 @Encore @Emhyr @MesQueUnClub96 @PatrykBarca @Roobo
1
@adi7adi8 Same :/
0
@Encore Też chyba w to pójdę
@MesQueUnClub96 Co za wysoko?
1
No nie powiem, to 2.03 na win United mocno kusi, tym bardziej, że to jednak tylko Brentford, ale pamiętajmy co było tydzień temu xD
@Kgorecki2500
1
@sevs Na Rayo wystarczy ;)
0
@Medium Też się cieszę, że zakontraktowali Alonso ^^
0
@barcelonaLM @michal26 Na topowe zespoły Araujo/Kounde.
Na ligowe ogórki typu Rayo w zupełności wystarczy Sergi Roberto
1
@Emhyr
Piłka nożna: Iker Casillas (Pewnie dlatego, że piłką zacząłem interesować się od Mundialu w RPA a kibicowałem wtedy Hiszpanii w której Iker zaliczał kapitalne interwencje :D
Siatkówka: Paweł Zagumny
Koszykówka: Michael Jordan
Piłka ręczna: Nikt mi nie przychodzi do głowy
Skoki narciarskie: Adam Małysz/Gregor Schlierenzauer
Golf: Tiger Woods
Snooker: Nikt
F1: Robert Kubica/ Seb Vettel
Kolarstwo: Michał Kwiatkowski
Pływanie: Michael Phelps
Biegi narciarskie: Justyna Kowalczyk
Biathlon: Nikt
2
@Sulimo Ja to już nie czekam na nic innego niż jesień :D
0
@TR3YWAY To nie jest mój wybór. Imo na PO postawi na sprawdzonego Roberto, a na ŚO duet - Garcia, Araujo.
Tym bardziej, że to tylko Rayo
0
@TR3YWAY Araujo za Christensena i Roberto na PO
1
@!34RC3!_0N4 To jest ten sam sort ''ekspertów'' co płakali o to, że nikogo nie zarejestrujemy xD
1
@Sulimo Odklejony debil, i tyle w temacie.
3
@Pawel13sz Jestem na tak!!!
8
Ja nie wiem, czy ludziom już naprawdę siadło na łeb, żeby tłuc się z kierowcą, bo Karynka zamiast trzymać wózek to myśli uj wie o czym?
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992
0
@AlexDark00 W czym ci płacą za nieprzychylne komentarze nt PO?
1
@Rust_Cohle
1. Aston Villa - Everton 1/-2,5
2. Arsenal - Leicester X/-2,5
3. Brighton - Newcastle X/-2,5
4. Manchester City - Bournemouth 1/+2,5
5. Southampton - Leeds X/-2,5
6. Wolves - Fulham 1/-2,5
7. Brentford - Manchester United 2/+2,5
8. Nottingham - West Ham 2/-2,5
9. Chelsea - Tottenham X/-2,5
10. Liverpool - Crystal Palace 1/+2,5
2
@fart Trzymaj, https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,92250
5
@Benz Dlatego tak ważne jest, żeby za rok zakończyć tą maskaradę i odsunąć tych nieudaczników od władzy, bo niestety ich 3 kadencja może być końcem polski...
4
Tak sobie siedzę i przeglądam na GoWork opinie o firmie tego truciciela i trafiłem na ciekawy komentarz niby pracownika.
''Piszę to poraz enty. W połowie lipca byli szukani pracownicy na nocki. Wszyscy dostali dużą premię, mój kolega w tym uczestniczył. Mówił, że jakieś odpady wiózł ale nikt mu nie powiedział co to było. Było tego z 300 litrów i mieli nic o tym nie mówić. Za nockę każdy dostał po tysiaku. Mój komentarz pewnie znów zniknie. Pracuję tam od lat i to nie pierwszy raz.''
Jeśli to prawda to te skur*****y powinny trafić za kraty na długie lata i powinno się im pozajmować majątki na poczet przywrócenia Odry do normalnego stanu.
Ale znając życie sprawa zostanie zamieciona pod dywan, bo w zarządzie zasiada jakiś pisior, a w TVPiS standardowo obwieszczą, że to ''wina Tuska''...
Nawet opinie sprzed 2,3 lat są tragiczne, więc i sama firma ma tragiczny PR.
2
@Rust_Cohle Oznacz jak co
1
@barcelonaLM Do Choroszczy.
Na badanie?
Na badanie.
1
@Kgorecki2500 Mi tu pachnie remisem, dlatego ja odpuszczam i skupiam się na innych meczach
0
@Uukasz_93 Dokładnie tak.