HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 De Jonga?
Napewno nie.
Przyjdzie Bernardo to zobaczysz co to piłka nożna :]
0
@arasz1819 Wierz w De Jonga dłużej.
0
@Gitarkafcb A kto je ma ogólnie?
4
Szkoda, że największy hejter lewusa na wakacjach :p
0
Patrzcie teraz.
3:2 coming soon :p
2
Mac Allister co za precyzja XD
0
Ronaldo dalej na ławie xD
Powodzenia w takim razie
0
No to teraz, albo wchodzi Ronaldo i Memczester robi 3:2, albo Brighton wali ich w cymbał i strzela kolejną bramkę,
0
@Kwasiak98 Ta, Brighton nigdy nie wygrało na OT to się połasiłem, i uj akurat dzisiaj muszą mieć ten pierwszy raz xD
6
Nigdy kur** więcej stawiania na te miernoty piłkarskie...
Choćby grali z Górnikiem Łęczna, NIGDY kur**.
0
Dobra Erik, wszystko wszystkim, ale dawaj w 2 połowie tego Ronaldo, bo to jest dramat póki co
0
Dobra, jeszcze nic straconego. Zawsze może być 2:1
0
Brighton gol xDDDD
1
@Kgorecki2500 Pogoń już z bramką, jeszcze tylko Warta.
Edit: Jest i gol Warty, tylko szkoda, że do swojej bramki xD
0
@Medium A na transmisji pokazane, że 70 do 30 na korzyść Brighton
0
United 30% posiadania piłki xD
2
Harry'emu co gacie było widać xD
0
@arasz1819 Ta, Boli Bolingoli ;]
1
Dobra, jedziemy, na teraz póki co coś takiego.
W teorii i według statystyk wszystko na luzie powinno wejść, ale wiadomo jak jest xD
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjE5NDY0ODcwMDpTmZpTb-wmCZMNLpk%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @jutroIV @Encore
0
@jutroIV Tego się właśnie obawiam, ale kto nie ryzykuje ten na Malediwach nie plażuje :p
0
@Encore @jutroIV Debiut Ten Haga + Brighton nigdy nie wygrało na Old Trafford (2 remisy i 12 porażek)
Myślę, że powinni to dźwignąć, tym bardziej, że mewy już bez Bissoumy i Cucurelli.
0
@Encore Wygra to United?
Myślę nad daniem czystej ''1'', ale wiadomo United to United.
0
@Encore Ronaldo na ławce
Ego arasza, stonks
0
@DaPidejpi '' a siorka Mentalnej Maszyny już ma ból dupy''
Jej to ogólnie zalecałbym jakąś maść na ból dupy i wizytę u psychiatry, bo widać, że kobita ma coś z głową.
0
@SelloutCrowd Z tych dwóch domowa, ale ogólnie to ta trzecia co jeszcze nie wyszła.
0
@fenix1983 W ich wypadku, nie byłbym tego taki pewien.
0
Pozbyć się jeszcze Duńczyka i Umtitiego, nawet zrywając kontrakty, i gitara :)
1
@VegetaPolska Pamiętam. Co mogę rzec? Nic nowego, imo ta dziewczyna zwyczajnie nie jest dla Ciebie.
Po twoich wpisach odnoszę wrażenie, że jest ona mocno niedojrzała, chce się bawić, a Ty jesteś tylko ''kolegą'', któremu może wypłakać się w ramię.
''Skoro nie byłem jej obojętny to czemu ona sama się nie odezwała.''
Nie wiem, dziewczyny już takie są, (nie wszystkie) i liczą, że to facet się pierwszy odezwie, no bo jak to tak, że ona księżniczka ma zagadywać :D
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Ładna bramka, ale imo przewrotka Ronaldo z Juve czy Bale'a z finału LM były ładniejsze.
3
@GeneralXavi Zacytuję klasyka:
"Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać"