0

@arasz1819 De Jonga?
Napewno nie.
Przyjdzie Bernardo to zobaczysz co to piłka nożna :]

0

@arasz1819 Wierz w De Jonga dłużej.

0

@Gitarkafcb A kto je ma ogólnie?

4

Szkoda, że największy hejter lewusa na wakacjach :p

0

Patrzcie teraz.

3:2 coming soon :p

2

Mac Allister co za precyzja XD

0

Ronaldo dalej na ławie xD

Powodzenia w takim razie

0

No to teraz, albo wchodzi Ronaldo i Memczester robi 3:2, albo Brighton wali ich w cymbał i strzela kolejną bramkę,

0

@Kwasiak98 Ta, Brighton nigdy nie wygrało na OT to się połasiłem, i uj akurat dzisiaj muszą mieć ten pierwszy raz xD

6

Nigdy kur** więcej stawiania na te miernoty piłkarskie...

Choćby grali z Górnikiem Łęczna, NIGDY kur**.

0

Dobra Erik, wszystko wszystkim, ale dawaj w 2 połowie tego Ronaldo, bo to jest dramat póki co

0

Dobra, jeszcze nic straconego. Zawsze może być 2:1

0

Brighton gol xDDDD

1

@Kgorecki2500 Pogoń już z bramką, jeszcze tylko Warta.

Edit: Jest i gol Warty, tylko szkoda, że do swojej bramki xD

0

@Medium A na transmisji pokazane, że 70 do 30 na korzyść Brighton

0

United 30% posiadania piłki xD

2

Harry'emu co gacie było widać xD

0

@arasz1819 Ta, Boli Bolingoli ;]

1

Dobra, jedziemy, na teraz póki co coś takiego.
W teorii i według statystyk wszystko na luzie powinno wejść, ale wiadomo jak jest xD
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjE5NDY0ODcwMDpTmZpTb-wmCZMNLpk%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @jutroIV @Encore

0

@jutroIV Tego się właśnie obawiam, ale kto nie ryzykuje ten na Malediwach nie plażuje :p

0

@Encore @jutroIV Debiut Ten Haga + Brighton nigdy nie wygrało na Old Trafford (2 remisy i 12 porażek)

Myślę, że powinni to dźwignąć, tym bardziej, że mewy już bez Bissoumy i Cucurelli.

0

@Encore Wygra to United?
Myślę nad daniem czystej ''1'', ale wiadomo United to United.

0

@Encore Ronaldo na ławce
Ego arasza, stonks

0

@DaPidejpi '' a siorka Mentalnej Maszyny już ma ból dupy''
Jej to ogólnie zalecałbym jakąś maść na ból dupy i wizytę u psychiatry, bo widać, że kobita ma coś z głową.

0

@SelloutCrowd Z tych dwóch domowa, ale ogólnie to ta trzecia co jeszcze nie wyszła.

0

@fenix1983 W ich wypadku, nie byłbym tego taki pewien.

0

Pozbyć się jeszcze Duńczyka i Umtitiego, nawet zrywając kontrakty, i gitara :)

1

@VegetaPolska Pamiętam. Co mogę rzec? Nic nowego, imo ta dziewczyna zwyczajnie nie jest dla Ciebie.
Po twoich wpisach odnoszę wrażenie, że jest ona mocno niedojrzała, chce się bawić, a Ty jesteś tylko ''kolegą'', któremu może wypłakać się w ramię.

''Skoro nie byłem jej obojętny to czemu ona sama się nie odezwała.''

Nie wiem, dziewczyny już takie są, (nie wszystkie) i liczą, że to facet się pierwszy odezwie, no bo jak to tak, że ona księżniczka ma zagadywać :D

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Ładna bramka, ale imo przewrotka Ronaldo z Juve czy Bale'a z finału LM były ładniejsze.

3

@GeneralXavi Zacytuję klasyka:
"Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?