HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Racja, gra gorzej
7
@Encore Tak samo jak transfer Jadona do ManU ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Pawel13sz Myślę, że Halland go na spokojnie łyknie.
Halland > Suarez, zamykam @Pawel13sz
1
@MesQueUnClub96 Ty to już lepiej nikogo nie bierz.
0
@VegetaPolska To co, Piastri do McLarena a Ricciardo do Alpine?
https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/1014073/kontrakt-kierowcy-f1-zerwany-otrzyma-olbrzymie-odszkodowanie
1
@MesQueUnClub96 Ooo, jest i ogórbakio
0
@Rl9k1nG Platformę Obywatelską.
0
@PatrykBarca Za niewinność zapewne.
1
@Kamilos84 Ja też nie
0
@TR3YWAY A to kiedyś było inaczej?
0
@Rust_Cohle Nie, to są ci pumas od sicarios do których przynależy @MesQueUnClub96 Alvarez.
Uważaj tam na siebie, podobno jest nieobliczalny. Tamci locos mawiają, że pościgi, strzelaniny, wojny gangów, to jego chleb codzienny.
0
@jacobFCB A mi osobiście ten kabaret nie przeszkadza, bo i tak cukru używam tylko do posłodzenia herbaty, nic więcej :D
Dodatkowo używam tylko cukru trzcinowego, który jest wszędzie, bo przecież te durnie rzucają się tylko na ten biały xD
8
W niedzielę wygrywamy z Pumas, Sergio odbiera puchar i przekazuję go Daniemu, jak kiedyś Puyol Rooniemu :D
Tak to widzę
0
@michal26 Spokojnie, kolega jest kibicem Barcelony od zaledwie 15 dni więc może tego nie wiedzieć :p
2
@Emhyr Raphinha to przy nim wirtuoz piłki nożnej, wy oglądaliście jakikolwiek mecz Chelsea z nim w składzie czy sugerujecie się tylko flashscorem XD?
2
Oho, już widzę, że co poniektórzy zadowoleni z transferu tej miernoty xDD
1
@RomanHoffer Porozmawiałbym z szefem na spokojnie, bez żadnego grożenia.
A jak pomimo rozmowy, byłbym dalej tak rzucany a by mi to nie odpowiadało, to po prostu rozejrzałbym się za inną pracą, i tyle.
5
@AllBundy Rozumiem, że Twoim zdaniem, jest to zawodnik, który swoim poziomem zasługuje na reprezentowanie Barcelony?
1
@Mns21 O mój boże, nie kurw... nie...
0
@J4no Nie. Za każdym razem śmieszy tak samo.
1
Młody jeżyk, bo chciałbym tylko przeżyć
Wypłacać pięcsetki, po prostu propagandę na Rambli szerzyć
Bujać budynki, w końcu w siebie wierzyć
Młody je-e-e-e-e-e-eż , młody jeż
1
@Borneo A przy ewentualnym rozwodzie podział majątku :p
@JimMorrisonFCB Wiadomo o co chodzi ;)
1
Pytanie z serii, kto to napisał :D
"wyobraź sobie ze Morawiecki ma większe pojęcie nt zarządzania niż ty"
Chociaż w sumie jak sobie teraz tak myślę, to jest w tym trochę racji.
Kupić działkę od kościółka za 700k, przepisać na żonę i sprzedać za 15 milionów nie każdy by potrafił xD
2
@Vampir707 Nawet niezły ten troll xD
No chyba, że jesteś aż tak sprany przez TVPiS, to wtedy współczuję.
16
35 tysięcy w portfelu, w 5 gwiazdkowym hotelu
1
@Deviler Nazario to Braitowi może co najwyżej korki pucować
7
Alba: ''Poczekaj uju aż skończą kamerować i skończymy trening''
https://zapodaj.net/42fbd4a57a7e1.jpg.html
3
@MesQueUnClub96 Nie, ale z tym ziomkiem od 35 tysięcy, bardzo chętnie :D
2
@Jakchcesz To będzie takim samym klasykiem, jak ''żyjcie ciut skromniej i jak coś jest drogie to tego nie kupujcie'' @Damian11 xDDD
24
@JimMorrisonFCB Ja jak ostatnio brałem kredyt hipoteczny na 500 TYSIĘCY złotych to dostałem już w wersji przedpremierowej z wizerunkiem wodza Jarosława, w samych tysiącsetkach mi dała.