0

@Encore Racja, gra gorzej

7

@Encore Tak samo jak transfer Jadona do ManU ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Pawel13sz Myślę, że Halland go na spokojnie łyknie.

Halland > Suarez, zamykam @Pawel13sz

1

@MesQueUnClub96 Ty to już lepiej nikogo nie bierz.

1

@MesQueUnClub96 Ooo, jest i ogórbakio

0

@Rl9k1nG Platformę Obywatelską.

0

@PatrykBarca Za niewinność zapewne.

1

@Kamilos84 Ja też nie

0

@TR3YWAY A to kiedyś było inaczej?

0

@Rust_Cohle Nie, to są ci pumas od sicarios do których przynależy @MesQueUnClub96 Alvarez.

Uważaj tam na siebie, podobno jest nieobliczalny. Tamci locos mawiają, że pościgi, strzelaniny, wojny gangów, to jego chleb codzienny.

0

@jacobFCB A mi osobiście ten kabaret nie przeszkadza, bo i tak cukru używam tylko do posłodzenia herbaty, nic więcej :D

Dodatkowo używam tylko cukru trzcinowego, który jest wszędzie, bo przecież te durnie rzucają się tylko na ten biały xD

8

W niedzielę wygrywamy z Pumas, Sergio odbiera puchar i przekazuję go Daniemu, jak kiedyś Puyol Rooniemu :D

Tak to widzę

0

@michal26 Spokojnie, kolega jest kibicem Barcelony od zaledwie 15 dni więc może tego nie wiedzieć :p

2

@Emhyr Raphinha to przy nim wirtuoz piłki nożnej, wy oglądaliście jakikolwiek mecz Chelsea z nim w składzie czy sugerujecie się tylko flashscorem XD?

2

Oho, już widzę, że co poniektórzy zadowoleni z transferu tej miernoty xDD

1

@RomanHoffer Porozmawiałbym z szefem na spokojnie, bez żadnego grożenia.
A jak pomimo rozmowy, byłbym dalej tak rzucany a by mi to nie odpowiadało, to po prostu rozejrzałbym się za inną pracą, i tyle.

5

@AllBundy Rozumiem, że Twoim zdaniem, jest to zawodnik, który swoim poziomem zasługuje na reprezentowanie Barcelony?

1

@Mns21 O mój boże, nie kurw... nie...

0

@J4no Nie. Za każdym razem śmieszy tak samo.

1

Młody jeżyk, bo chciałbym tylko przeżyć
Wypłacać pięcsetki, po prostu propagandę na Rambli szerzyć
Bujać budynki, w końcu w siebie wierzyć
Młody je-e-e-e-e-e-eż , młody jeż

1

@Borneo A przy ewentualnym rozwodzie podział majątku :p

@JimMorrisonFCB Wiadomo o co chodzi ;)

1

Pytanie z serii, kto to napisał :D

"wyobraź sobie ze Morawiecki ma większe pojęcie nt zarządzania niż ty"

Chociaż w sumie jak sobie teraz tak myślę, to jest w tym trochę racji.

Kupić działkę od kościółka za 700k, przepisać na żonę i sprzedać za 15 milionów nie każdy by potrafił xD

2

@Vampir707 Nawet niezły ten troll xD
No chyba, że jesteś aż tak sprany przez TVPiS, to wtedy współczuję.

16

35 tysięcy w portfelu, w 5 gwiazdkowym hotelu

1

@Deviler Nazario to Braitowi może co najwyżej korki pucować

7

Alba: ''Poczekaj uju aż skończą kamerować i skończymy trening''
https://zapodaj.net/42fbd4a57a7e1.jpg.html

3

@MesQueUnClub96 Nie, ale z tym ziomkiem od 35 tysięcy, bardzo chętnie :D

2

@Jakchcesz To będzie takim samym klasykiem, jak ''żyjcie ciut skromniej i jak coś jest drogie to tego nie kupujcie'' @Damian11 xDDD

24

@JimMorrisonFCB Ja jak ostatnio brałem kredyt hipoteczny na 500 TYSIĘCY złotych to dostałem już w wersji przedpremierowej z wizerunkiem wodza Jarosława, w samych tysiącsetkach mi dała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?