HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zawsze wiatr w oczy ;(
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjMyNTY0MjQwMTrBpl41xDJOByI-jjk%3D&source=SB
@Kgorecki2500
0
Komentarz usunięty
2
I uj, Udinese udupiło kupon...
0
@Popitek12 Mi z reguły też, ale u niej ładnie się prezentują te kształty ^^
0
@Popitek12 Dlaczego?
0
@BorzyKrzys No to nie, Ewka konkret kobitka
0
@BorzyKrzys Ennaoui i Swoboda ładniejsze
0
Ale ta Salernitana jest cienka. Przeszło 25 minut w przewadze i żadnej składnej akcji xD
Udinese musisz!
0
@MesQueUnClub96 No i co z tego? To jest jakiś wyznacznik?
Poza tym, mecz meczowi nie równy, a Liverpool też jest pod formą.
1
@FC1899Barca Porozmawiamy po 10/15 kolejkach.
Póki co, to tylko mecze z CP, fatalnym Leicester i Bournemouth
1
Jedna bramka Lipska i Udinese o więcej nie proszę.
Choć widzę, że Udine gra z czerwoną ...
3
@Kgorecki2500 Jeszcze jedną niech strzelą i jest git.
2
@Kgorecki2500 imo, bardzo realny typ. Real niby już bez Casemiro i Krossa (choroba), ale i tak wystawi fajny środek pola. Obstawiam 2:1/3:1 dla Realu, rożne też raczej nabiją.
0
@MarioVeB! A odpisać po polsku to nie łaska? Naucz się kleić zdania, to dopiero pogadamy.
1
@MarioVeB! Co to za żałosne konfabulacje, że niby nie oglądam? Typie.
1
@Rust_Cohle Byku, jak ja dopiero pierwszy kupon postawiłem 10 min temu :)
0
@MarioVeB! Bredzisz. 1:1, Gray.
2
U mnie na dzisiaj leci coś takiego, miałem czutkę żeby zaczekać i nie stawiać Tottków i BVB, zresztą Inter też pewnie wtopi xD
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjMyNTY0MjQwMTrBpl41xDJOByI-jjk%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @Kondziubarca
2
A mówiłem nie stawiać Borussi xDDD
@Kgorecki2500
1
@Medium Też mi się tak wydaje, Union gra u siebie a w Lipsku znowu pewnie Nkunku ukąsi
0
Union - Lipsk, co tutaj jest najprawdopodobniejsze?
Słucham ekspertów od tej ligi farmerów :D
@Khajio @MesQueUnClub96 @P33ck
0
@Lionel_Messi10 Spalony
1
@macio_944 Imo mała, jak dla mnie 2:1 albo 3:1 dla Realu tutaj będzie
1
@DonMatteo901 Martwi tylko obecna forma Sona. 3 mecze (0 bramek i 1 asysta).
Z Southampton wyglądał dobrze, z Chelsea słabo, a dzisiaj wręcz bardzo słabo :/
3
No i elegancko, kolejne 3 pkt i w obecnej chwili lider tabeli :D
0
Dobra Rich wbija na bojo, zara brameczka na 2:0
3
@Encore To już druga brameczka :)
0
Hurricane, w końcu
0
@MesQueUnClub96 Nie, permanentne wylogowanie z fcbarca.com.
5
@MesQueUnClub96 Możesz podjąć jeszcze lepszą.