5

Lahoz nie panuje nad tym meczem...

1

@mekston Coś jak Max w Red Bullu ^^

0

@WiernyDoKoncaFCB Na LM przede wszystkim

0

@MateuszGotowka99 Na zbyt wesołych też nie wyglądają

8

I ten Pique z Albą na ławce xD

0

Piękna ta interwencja Marca

4

@Busquets i @VamosRakieta Pojedynek starych kumpli :D

1

@Kgorecki2500 Dla mnie git, mam City +2,5 i jeszcze 15 minut :D

1

Dalej City, strzelać na 2:1 ;)

1

@Janiama Sevilla 0:2 Barcelona

1

@Kgorecki2500 Jeszcze tylko winy, PSG, City z +2,5 i czysta wygrana Barcy :)

8

@FC1899Barca #MimoWszystkoDuda #MimoWszystkoPiS

Jak mamy takich mądrych ''wyborców'' to mamy to co mamy.

1

@Kgorecki2500 Ja mam +6,5 rożnych Bayernu, 20' i już 3 nabili :D

1

@Kgorecki2500 Spalony, ufff

0

@Rust_Cohle Derbów Liverpoolu nie obstawiam, bo już grają.
2. Brentford - Leeds X/-2,5
3. Chelsea - West Ham 1/-2,5
4. Newcastle - Crystal Palace 1/+2,5
5. Nottingham - Bournemouth X/-2,5
6. Tottenham - Fulham 1/-2,5
7. Wolves - Southampton 1/+2,5
8. Aston Villa - Manchester City 2/+2,5
9. Brighton - Leicester 1/-2,5
10. Manchester United - Arsenal X/-2,5

0

@Kgorecki2500 Przed meczem możesz je przepisać na dane innej osoby

0

@Comfortable_ Ano mogłem, ale koniec końców nie zaryzykowałem (w sumie dobrze wyszło), bo nie dałbym rady być na Celtiku.

Ogólnie bardziej niż Real, interesuję mnie pójście na mecz LM, szukam też na Lipsk i z tego co widzę to akurat na ten mecz ludzie nie sprzedają tego po horrendalnych cenach, raczej chcą się tego zwyczajnie pozbyć.

1

@arasz1819 I co mają na celu te obelgi? Myślisz, że jak sobie napiszesz te kilka słówek, to mnie sprowokujesz?
Pff, próbuj dalej.

6

Komentarz usunięty

0

Ma ktoś na sprzedaż bilet na Szachtar - Real? Widziałem ostatnio wątek gdzie sporo osób kupiło pakiety przed losowaniem a potem niektórzy chcieli sprzedać.

@Kgorecki2500 Ty chyba też koniec końców kupiłeś, dobrze kojarzę?

1

@Janas11224 Dla mnie był, jest i będzie top 1 światowego drillu.

1

@koziar Tak, kilka razy weszło, aczkolwiek takie tasiemki bardziej traktuję jako zabawę. Ogólnie gram double, treble i live.

2

Jak tam panowie, pewniaczki już postawione?
U mnie leci coś takiego na 2 dni, może w końcu będzie przełamanie :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEyMjQ1Mzg5OTMwMDqxnPRaMEH0oyr3SMg%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10

2

@LionelM95
Ogólnie odradza się sięganie po jakikolwiek alkohol i nawet w minimalnych dawkach przez 24 godziny po zabiegu, a najlepiej odsunąć go całkowicie przez 2-3 dni. Jeśli lekarz zapisze antybiotyk, to nie wolno go łączyć z alkoholem, czyli do zakończenia leczenia nie należy pić jakichkolwiek zawierających procenty napojów.

Naprawdę Google nie boli...

3

@Rust_Cohle Kierwa daj spokój, mnie też ominęła 1 i 4 kolejka :/

Weź no mi tam dodaj jakieś punkciki za niedyspozycję :D

2

@Janiama Przecież każdy rozsądnie myślący polak wie, że jest to szopka dla ich betonowego elektoratu.
Niemcy złe, reparacje niech dajooo, wina Tuska itd itd.

Przecież to jest teraz najważniejsze.
Nie rosnąca inflacja, nie braki węgla, nie problemy energetyczne...

0

@tbas Johnnie Walker

1

@mientusek1407 Bez dwóch zdań - Filipek

1

@Kondziubarca Super! TAK dla Bellerina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?