HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nosz k*rwa, ta Francja to jest stan umysłu, co tam coś postawię to moi łapią czerwoną xD...
Teraz znowu to samo, Saint Etienne spokojnie prowadzi 1:0 z ogórami, i co? Oczywiście czerwona i kilka minut później 1:1...
@Kgorecki2500
0
Brawo Górnik, ładujcie jeszcze jedną
0
Kierwa Wisła w 10, Górnik ładować 2 bramy
1
@Comentateiro Nie ma genów Barcy xD
1
@Kgorecki2500 Jeszcze tylko over 2,5 w Płocku i Islandii i win Saint Etienne.
Teoretycznie wszystko pewne
2
W końcu, Atalanta 1:0 :)
1
No i cyk Piast 2:1, byle tylko to utrzymać :D
1
@Kgorecki2500 Jedną niech aby wcisną, tak samo Piast i będę zadowolony.
1
@Kgorecki2500 Niestety mam ją na kuponie, ale póki 0:0 jestem w miarę spokojny, w końcu to ostatnia Monza...
3
@AlexDark00 Mbappe lepszy od Lewandowskiego xDDD
Ostaw lepiej ten sok :D
0
@Sulimo Pardonsik xD
1
@Sulimo Propozycja.
@HighestInTheRoom
0
@Ziemny Żebyś się tylko nie przeliczył...
3
@cinero1996 Na waszym miejscu bym się w to teraz nie pchał, bo za pisuarów będzie tylko gorzej. Poczekałbym do przyszłorocznych wyborów.
7
@Kgorecki2500 Neonaziści i zwykłe bandziory popierające Hitlera i jego praktyki, paszoł won z tym badziewiem od tego klubu!
1
@ProMILs Gorzej jak da jedno zdjęcie, z samą twarzą xD
17
Skąd ja to znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://jbzd.com.pl/obr/2623398/grubo?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&type=image
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @tomek8756
0
@arasz1819 Uderz w stół a nożyce się odezwą :]
0
@Azi Araujo, Garcia i Pedri raczej nie zagrają
0
@Suzu Marc - Alba, Pique, Kounde, Bellerin - Gavi, Busquets, De Jong - Fati, Lewandowski, Raphinha
Takie coś biorę w ciemno.
@barca__rządzi Najmocniejszym raczej nie wyjdziemy. Araujo, Garcia, Pedri i Dembele mają ponoć odpoczywać.
0
@Rust_Cohle Spokojnie zawsze ma jeszcze Casemiro czy Winicjusza xD
1
@Kengo Przymały ten kurs imo
0
@Lionel_Messi10 Ja bym się tak nie cieszył z wpuszczania neonazistów i zwykłych bandziorów popierających praktyki Hitlera.
0
@Encore I ten piękny podkład z Zorzy od Que :)
4
@barcelonaLM Jesteś tego pewien?
Tutaj partnerka Sergio Reguilona ;)
https://www.instagram.com/p/CVa69o5Mvt-/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
@AlexDark00 A Ty dalej wyzywaj naszego najlepszego zawodnika od "słabiaków" i pokazuj swoją głupotę. Będziesz na takim samym poziomie jak Tomaszewski. Gratuluję.
0
@barcelonaLM Co robi murzyn na śniegu?
0
@Danny Gaucho Ale on na tym nie zarabiał robiąc szklanki xDDD
0
@AlexDark00 "ojej, ktoś szydzi z Dembele"
Też @AlexDark00, wyśmiewający Lewandowskiego i Ronaldo.
Kompromituj się dalej, przynajmniej jest się z czego pośmiać
0
@Funfan Bez chwili zastanowienia - Warszawa