1

Nosz k*rwa, ta Francja to jest stan umysłu, co tam coś postawię to moi łapią czerwoną xD...

Teraz znowu to samo, Saint Etienne spokojnie prowadzi 1:0 z ogórami, i co? Oczywiście czerwona i kilka minut później 1:1...
@Kgorecki2500

0

Brawo Górnik, ładujcie jeszcze jedną

0

Kierwa Wisła w 10, Górnik ładować 2 bramy

1

@Comentateiro Nie ma genów Barcy xD

1

@Kgorecki2500 Jeszcze tylko over 2,5 w Płocku i Islandii i win Saint Etienne.
Teoretycznie wszystko pewne

2

W końcu, Atalanta 1:0 :)

1

No i cyk Piast 2:1, byle tylko to utrzymać :D

1

@Kgorecki2500 Jedną niech aby wcisną, tak samo Piast i będę zadowolony.

1

@Kgorecki2500 Niestety mam ją na kuponie, ale póki 0:0 jestem w miarę spokojny, w końcu to ostatnia Monza...

3

@AlexDark00 Mbappe lepszy od Lewandowskiego xDDD

Ostaw lepiej ten sok :D

0

@Sulimo Pardonsik xD

1

0

@Ziemny Żebyś się tylko nie przeliczył...

3

@cinero1996 Na waszym miejscu bym się w to teraz nie pchał, bo za pisuarów będzie tylko gorzej. Poczekałbym do przyszłorocznych wyborów.

7

@Kgorecki2500 Neonaziści i zwykłe bandziory popierające Hitlera i jego praktyki, paszoł won z tym badziewiem od tego klubu!

1

@ProMILs Gorzej jak da jedno zdjęcie, z samą twarzą xD

0

@arasz1819 Uderz w stół a nożyce się odezwą :]

0

@Azi Araujo, Garcia i Pedri raczej nie zagrają

0

@Suzu Marc - Alba, Pique, Kounde, Bellerin - Gavi, Busquets, De Jong - Fati, Lewandowski, Raphinha

Takie coś biorę w ciemno.

@barca__rządzi Najmocniejszym raczej nie wyjdziemy. Araujo, Garcia, Pedri i Dembele mają ponoć odpoczywać.

0

@Rust_Cohle Spokojnie zawsze ma jeszcze Casemiro czy Winicjusza xD

1

@Kengo Przymały ten kurs imo

0

@Lionel_Messi10 Ja bym się tak nie cieszył z wpuszczania neonazistów i zwykłych bandziorów popierających praktyki Hitlera.

0

@Encore I ten piękny podkład z Zorzy od Que :)

4

@barcelonaLM Jesteś tego pewien?
Tutaj partnerka Sergio Reguilona ;)
https://www.instagram.com/p/CVa69o5Mvt-/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

0

@AlexDark00 A Ty dalej wyzywaj naszego najlepszego zawodnika od "słabiaków" i pokazuj swoją głupotę. Będziesz na takim samym poziomie jak Tomaszewski. Gratuluję.

0

@barcelonaLM Co robi murzyn na śniegu?

0

@Danny Gaucho Ale on na tym nie zarabiał robiąc szklanki xDDD

0

@AlexDark00 "ojej, ktoś szydzi z Dembele"
Też @AlexDark00, wyśmiewający Lewandowskiego i Ronaldo.

Kompromituj się dalej, przynajmniej jest się z czego pośmiać

0

@Funfan Bez chwili zastanowienia - Warszawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?