HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
City xDDD
No nie myślałem, że największy faworyt ma największą szansę uwalić mi kupon xD
0
@Kgorecki2500 Milan xD
2
Komentarz usunięty
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@KrwawiaceoczyVEB Vamos Valencia!
1
@Encore Twój :D?
0
Trossard, i mamy 2:0 dla Brighton :)
2
@DaPidejpi Poszło
1
@Medium @Kgorecki2500 No ale nie zaprzeczycie, że obie ekipy potrafią stracić punkty ze słabszymi we frajerskim stylu :D
0
@Medium Dorzuć do tego grona Napoli i Inter ;]
2
@Kgorecki2500 Ja to samo, dobrze, że koniec końców to odpuściłem.
0
@Medium
1. Man City
2. Liverpool
3. Tottenham
4. Arsenal
Tak to widzę
2
R.I.P. kupony wszystkich którzy na nich postawili xDDD
0
@sevs Oni nigdy nie wygrali z Brighton w PL (6 remisów 4 porażki)
0
Brighton 1:0, dorzucić jeszcze jedną i gitara, byle West Ham nie wygrał :D
0
@Getek Też postawię na drugim kuponie, do tego Brighton x2 na podbitkę
1
@Mns21 Myślę, że tam będzie na styku, 0:0/1:1
6
Fajny kurs w meczu Bilbao - Valencia - X2 kurs: 2.23
Ostatnie 6 meczów między tymi drużynami (1 wygrana Valencii i aż 5 remisów), a, że Athletic uwielbia w remisy, tak tutaj też jest bardzo prawdopodobne, że Valencia nie przegra.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
0
@Schoogs Manchester United.
0
@Encore Antony jedną nogą w Manchesterze
1
@Pawci023x Ja będę grał... w Fifę i F1
0
@Colon Żeby tylko muzyka (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
1
@SelloutCrowd Coś tu nie pykło :p
Albo nie to okienko albo dwubiegunówka xD
3
@Survier Przede wszystkim z biednymi matkami, z ich dziećmi i z emerytami.
13
@Luciano99 Ale trochę szacunku do Pintosa, już prędzej Masipa bym dał
6
Jestem gazownik
Weź tachaj bona
Twój stary nosi sztruksy
Calvesa Kelsona
3
@Pawel13sz Wszyscy wiemy co to oznacza ^^
0
@MesQueUnClub96 Trzymaj, będziesz miał na dzwonek jak babcia będzie dzwoniła do wnusia.
https://youtube.com/clip/Ugkx_pdDoGUX8Pph_XgKUPIrfx42oDRycvMp
0
@Emhyr Alba i dzisiaj jest do wywalenia xD
1
@Kgorecki2500 No nie wiem, ta Barca mega niepewna, Sociedad na wyjeździe