HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yiamuiaijahaima Można
1
@Kgorecki2500 Przypomnę, że spodziewałeś się również +1,5 w Zagrzebiu i winu Milanu ^^
1
@okiemtypera_lucaxx95 Gratulacje, jak będziesz miał jakieś pewniaczki to oznaczaj jak możesz :D
0
@CzeksonFCB1899 Dokładnie, wyselekcjonować dwa/trzy najlepsze zdarzenia i wtedy można grać. A nie po 7/8 i liczyć na cud.
0
@Suzu To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, żeby nie grać tych tasiemców i przerzucić się już całkowicie na duble i treble.
Szkoda czasu i pieniędzy.
0
@Sysia11 Co Ty dzisiaj taka agresywna :D?
1
Uj tam nie stawiam już wszystkich 8 meczów z danego dnia LM, bo to i tak nigdy nie wchodzi, zagrałem se fajne typy na Real, bramkę Mbappe i City +2,5 to kupon udupia mi Lipsk i rożne Chelsea xD
@Kgorecki2500
1
Szachtar 4:1 xDD
1
@Kgorecki2500 Mallorcę to i z Mariano Diazem na szpicy przepchną
2
@MesQueUnClub96 Vamos ban for @MesQueUnClub96
3
Vamos Arek i Vlaho!
1
Rogi potrzebne, to teraz nic nie biją :D
@JimMorrisonFCB
2
@Kgorecki2500 Jeszcze 3 rożne Chelsea
1
@kuz Komu położy, temu położy ;)
1
Dobrze że dałem rożne Chelsea xDD
1
@Kgorecki2500 Dałem jednak czyste BVB, mam nadzieję, że się nie przejadę xD
0
@Kitek1640 Makarenę
4
@Firestone Ale przecież Ty też jesteś ukrytą opcją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choo z nami
1
@mientusek1407 Ja też, ale ciii żeby się nie wydało ^^
0
@ArterkHD Salzburg to nie są ogórki do bicia. Jak wygrają to po męczarniach imo
2
@Kondziubarca Odnoszę wrażenie, że tutaj będzie jakieś 2:1/3:1 dla Realu
Więc nasuwają mi się 2 typy: Obie strzelą a Real wygra albo Real +1,5
2
@Kondziubarca Bo grają na wyjeździe, dodatkowo obczaj sobie ligowe wyniki Celtiku i ostatnie zwycięstwo z Rangersami 4:0
2
@Kgorecki2500 W sumie ja też, 1:0 dla Borussi albo 1:1, w tym meczu skłaniam się też w kierunku rożnych, bo czyste BVB może być sporą pułapką.
A co do PSG to jak dla mnie ten kurs jest śmiesznie niski i kompletnie nieopłacalny do grania.
2
@Kgorecki2500 Nie wiem dlaczego, ale mam spore przeczucie, że BVB to wtopi xD
Ja tu chyba zagram +0,5 bramki Kopenhagi po wyższym kursie, bo znając frajerstwo Dortmundu to jedną bramkę stracą.
3
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
Jak tam? Kupony na LM już poklejone :D?
2
@LS Na dzień dzisiejszy tylko i wyłącznie na Koalicję Obywatelską.
0
@AmigoBlancos
Inter-Bayern - BTTS (1.44) albo BTTS i +2,5 (1.85)
Napoli-Liverpool - Napoli +3,5 rzutów rożnych (1.69)
Celtic-R.Madrid - +0,5 bramki Celtiku (1.40)
0
@Mario96w Co ty, na taxie jeździsz?
3
Baila Ella Baila Baila Ella
Cała sala tańczy tu to Macarena
0
@clyde Fajny pieseł :D