HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lisandro co wyratował, uff
3
Kierwa, United nie proszę o wiele, 1:0 wystarczy :D
1
@barcelonaLM Tragiczny jest dzisiaj, mam nadzieję, że w 2 połowie go zmieni
1
@Kondziubarca Dla mnie mogą i wygrać po bramce Maguire'a. Byle te 1:0 było
2
Żeby tylko te United i Alkmaar nie schrzaniło :D
@Kgorecki2500
1
Bodo 1:0, jeszcze tylko bramka PSV ;D
@Kgorecki2500
2
Dramat ten Villarreal póki co :|
Na Fortunie już 2.00 @Roobo
1
@Kondziubarca Też bym zagrał, ale kurs minimum 2.00 by musiał być
1
@Roobo 1.70 tylko
2
@bartas97 Za to wszechobecne złodziejstwo w kościele jest posługą
1
@Encore A może lepiej, że poszedł jednak do Napoli, gdzie jest gwiazdą zespołu, kto wie jakby się potoczyła jego historia gdyby tam przeszedł.
2
@Luciano99 A mogłeś mieć 5 kustoszy z Biedronki, życie jest pełne dylematów.
2
@Kgorecki2500 PSV jak i Bodo, ultra ofensywne drużyny, tutaj jak byk będzie BTTS :D
3
@Luciano99 Tera wyjmij 2 dychy.
Będziesz miał 525 zeta do wyjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Lecimy, nie śpimy :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjUxNTg2MDgwMDonMG2kRlvMxVXgKEA%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
6
Składy:
Villarreal: Jorgensen - Mojica, Cuenca, Mandi, De La Fuente - Trigueros (C), Morlanes, Coquelin, Chukwueze - Morales, Baena
Lech: Bednarek - Rebocho, Milic, Degerstal, Pereira - Murawski, Karlstrom - Skóraś, Kvekveskiri, Amaral - Ishak (C)
Villarreal rezerwowym składem, ale i tak pewnie załadują ze 3 brameczki
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Sulimo
4
@J4no 3152 zł
0
Nie mam co robić znów, no to robię forsę
Na sobie drogi puch, bo to ziomie Moncler
Nie za hajs rodziców, tylko za ten koncert
Noszę daddy shoes, choć nie jestem ojcem
6
@Uukasz_93 Oni już jawnie uważają ludzi za debili, a ciemnogrody łykają jak pelikany.
18
@Pitinho Nie wiem dlaczego, ale jak ją widzę to łapie mnie irytacja. Nie lubię jej
1
@Ojciec5tkidzieci Większości rapowych tracków.
Załóżmy, że chciałbym np: takie "Polskie Tango" od Taco czy "Zorzę" od Que to Ci tego nie puszczą, bo jest kilka niestosownych słów.
2
@AllBundy Nie liczyłbym na to
3
Tak w ogóle wynotowałem sobie wszystkie 8 meczów LM pod kątem fauli i we wszystkich meczach był under danej oferty wyjściowej (Fortuna) xD
Tutaj macie kupon jednego grupowicza z grupy na FB
https://zapodaj.net/d006ee530d1cd.jpg.html
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
0
@Luciano99 No co, ryzyko zawodowe, mogłeś se wziąć tylko te faule Ajaxu i rożne Liverpoolu, to byś był na plus, ale, że byłeś napalony do tego stopnia, że już liczyłeś te miliony na koncie to już nie mój biznes ^^
1
@Kondziubarca Jak co weekend.
Pewniaczki kolejny raz nie zawiodą ^^
9
- Barça wygrała
- Hat trick Roberta
- Wygrana Tottenhamu
- 2 bramki i asysta Zielińskiego
To był udany dzień w LM, nawet mimo przegranego kuponu :D
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
0
@JimMorrisonFCB Hejtus Roberta pewnie w żałobie, ale znając życie i tak będzie kontynuował swoje wynurzenia.
9
@AmigoBlancos "kibiców" pff
To nie są kibice, tylko chorągiewy i kibice sukcesu, co jak nie idzie to mają Barcelone w dupie i ją wyśmiewają.
2
@Kgorecki2500 Na dublet było 2.80 @Lionel_Messi10 ;)
1
@okiemtypera_lucaxx95 Miałeś nosa z tymi typami :P
Masz już coś na jutro?