0

@RobiS Już na banie XDDD

0

@Foro Grubooo

2

@RobiS Nick ciekawy, ciekawe ile wytrzyma bez bana xD

5

@MesQueUnClub08 ''utwierdzilo mnie to jak potezny jestem i ze mi po prostu zazdroscisz xD.''

Widzę, że mocne piguły zarzucasz, ale pamiętaj nałóg zawsze można wyleczyć :D

1

@MesQueUnClub08 Że ci się chce xD
Kończę ten do niczego nie prowadzący dialog, szukaj dalej naiwniaków, którzy będą wierzyć w te baśnie :D

4

@MesQueUnClub08 Tak widzę daty, ale widzę też twoją bajerę w temacie. Tak się składa, że mam w rodzinie osobę pracującą w IT i wiem ile zarabia i jakie są stawki, także oszczędź sobie te marne próby zaistnienia i wywyższenia się, bo nie jestem na tyle głupi, żeby łykać ten farmazon xD

0

@JimMorrisonFCB RB Lipsk - Szachtar też miał być kopaniną ^^

1

@Ptasior Do zasypania, tylko za grube siano. Jest taki jeden w City ;)

3

@MesQueUnClub08 Przeczytaj swoje marne próby z początku aktywności na Rambli xD

''Gdzie ty gościu żyjesz xD''

Obecnie? Leżakuję sobie na plaży w Acapulco z 7 - cyfrową kwotą na koncie, za chwilę będę sobie zamawiał najnowszego iPhone'a z 1TB pamięci :]

0

@MesQueUnClub08 Nie ze mną te numery :D Mało bystry z ciebie trollik, już na początku swojej aktywności praktycznie sam się wygadałeś :]

1

@Emhyr Szachtar - Celtic w Warszawie

I nawet mnie nie strasz, bo bilet mam już kupiony :]

1

@VeB10Ronnie Są rzeczy ważne i ważniejsze

Uj w te rozwalone zęby z próchnicą, zoba jakiego mam ajfona, a Ty bidaku tylko szajsunga xD

1

@Kgorecki2500 No i widzisz, a nie mówiłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

9

@Bobo25 Ja bym nie oczekiwał od tego trolla powagi.

3

@Chada Dzisiaj odpuszczam, czekam na jutro i LM

0

@DonMatteo901 No i już ją lubię za Legię :D

1

1

@Kgorecki2500 No dobra, ale mamy też Bilbao, które potrafi grać jak równy z równym z Realem czy Barceloną a frajerzyć z dolną połową tabeli.

5

@Kgorecki2500 Bo to Bilbao, dwa, że wyjazd, trzy, że tracili już punkty z Elche ;)

2

@Kapitan hawk Też 3:1, ale dla Polaków

1

@budel17 Dobrze to słyszeć :D

0

Jak Maxiu sobie radzi?

Jestem na chrzcinach i nie mam jak oglądać.

0

@AlexDark00 Tak tak, wiadomo, wszyscy mają problemy z czytaniem, i zrozumieniem Twoich bzdur.

0

@AlexDark00 U ciebie to i Hazard jest przed Lewandowskim xD

2

Ale fajna reakcja młodego :D
https://fb.watch/fsQ8iDKM4w/

1

@Kgorecki2500 Tylko zobacz jakie masz kursy przy Bilbao i Sociedad a jakie przy Porto i Sportingu ;)

0

@Sulimo i jeszcze maksiupuszka

0

@Bruttal Real, wygrana Maxa i Polska ;)

3

@FCBparasiempre No tak, grajmy Premier League, co z tego, że zmarła królowa, piłka ważniejsza.

Teraz przypadek na meczu Barcy i znowu te same śpiewki...

Widać, że nie masz za grosz uczuć i empatii...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?