HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobiS Już na banie XDDD
0
@Foro Grubooo
2
@RobiS Nick ciekawy, ciekawe ile wytrzyma bez bana xD
5
@MesQueUnClub08 ''utwierdzilo mnie to jak potezny jestem i ze mi po prostu zazdroscisz xD.''
Widzę, że mocne piguły zarzucasz, ale pamiętaj nałóg zawsze można wyleczyć :D
1
@MesQueUnClub08 Że ci się chce xD
Kończę ten do niczego nie prowadzący dialog, szukaj dalej naiwniaków, którzy będą wierzyć w te baśnie :D
4
@MesQueUnClub08 Tak widzę daty, ale widzę też twoją bajerę w temacie. Tak się składa, że mam w rodzinie osobę pracującą w IT i wiem ile zarabia i jakie są stawki, także oszczędź sobie te marne próby zaistnienia i wywyższenia się, bo nie jestem na tyle głupi, żeby łykać ten farmazon xD
0
@JimMorrisonFCB RB Lipsk - Szachtar też miał być kopaniną ^^
0
@MesQueUnClub08 Coś Ci się tu nie zgrywa byku.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11303559#comment-11303559
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11378660#comment-11378660
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11378660#comment-11378669
Przeczytaj ze zrozumieniem a potem próbuj dalej ;)
1
@Ptasior Do zasypania, tylko za grube siano. Jest taki jeden w City ;)
3
@MesQueUnClub08 Przeczytaj swoje marne próby z początku aktywności na Rambli xD
''Gdzie ty gościu żyjesz xD''
Obecnie? Leżakuję sobie na plaży w Acapulco z 7 - cyfrową kwotą na koncie, za chwilę będę sobie zamawiał najnowszego iPhone'a z 1TB pamięci :]
0
@MesQueUnClub08 Nie ze mną te numery :D Mało bystry z ciebie trollik, już na początku swojej aktywności praktycznie sam się wygadałeś :]
1
@Emhyr Szachtar - Celtic w Warszawie
I nawet mnie nie strasz, bo bilet mam już kupiony :]
1
@VeB10Ronnie Są rzeczy ważne i ważniejsze
Uj w te rozwalone zęby z próchnicą, zoba jakiego mam ajfona, a Ty bidaku tylko szajsunga xD
1
@Kgorecki2500 No i widzisz, a nie mówiłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
9
@Bobo25 Ja bym nie oczekiwał od tego trolla powagi.
3
@Chada Dzisiaj odpuszczam, czekam na jutro i LM
0
@DonMatteo901 No i już ją lubię za Legię :D
1
@Barwindg @Bocheno1 mieszka
1
@Kgorecki2500 No dobra, ale mamy też Bilbao, które potrafi grać jak równy z równym z Realem czy Barceloną a frajerzyć z dolną połową tabeli.
5
@Kgorecki2500 Bo to Bilbao, dwa, że wyjazd, trzy, że tracili już punkty z Elche ;)
2
@Kapitan hawk Też 3:1, ale dla Polaków
1
@budel17 Dobrze to słyszeć :D
0
Jak Maxiu sobie radzi?
Jestem na chrzcinach i nie mam jak oglądać.
0
@AlexDark00 Tak tak, wiadomo, wszyscy mają problemy z czytaniem, i zrozumieniem Twoich bzdur.
0
@AlexDark00 U ciebie to i Hazard jest przed Lewandowskim xD
2
Ale fajna reakcja młodego :D
https://fb.watch/fsQ8iDKM4w/
1
@Kgorecki2500 Tylko zobacz jakie masz kursy przy Bilbao i Sociedad a jakie przy Porto i Sportingu ;)
0
@Sulimo i jeszcze maksiupuszka
0
@Bruttal Real, wygrana Maxa i Polska ;)
3
@FCBparasiempre No tak, grajmy Premier League, co z tego, że zmarła królowa, piłka ważniejsza.
Teraz przypadek na meczu Barcy i znowu te same śpiewki...
Widać, że nie masz za grosz uczuć i empatii...