3

Może dzisiaj się w końcu uda ( ‾ʖ̫‾)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjUzNjExNTMwMDrOOoCC39AVPAV5bX8%3D&source=SB
Standardowo, statystyki mówią, że wszystko powinno wejść, ale zobaczymy co z tego będzie :D
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10

2

@Kgorecki2500 ''Tylko'' :D

2

Ajj, Messi w słupek @Firestone ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Oskar00 Ja zaraz CS'ka odpalam, mecz z Cadiz sobie odbiję we wtorek z Bayernem, poza tym bez Lewego, a siatkówki ostatnio nie śledzę ¯\_(ツ)_/¯

1

@Oskar00 Jak ja się cieszę, że pozbyliśmy się tego kmiota z Tottenhamu. Mega wcorwiający typ.

0

Espanyol 2:3 :D
Nie zdziwię się jak zrobią comebacka z 0:3 na 4:3, mają jeszcze 26' + doliczone xD

2

Napoli w końcu strzeliło

0

@Kaamilos87 Dodać do tego jeszcze Milan, BVB i Bayer Leverkusen, i jest komplet :D

1

@Lionel_Messi10 No co, będziesz musiał coś kleić, na szybciocha :D

5

Widzę, że Napoli, Dortmund i Valencia zgodnie z planem, wszyscy udupiłyby kupon :D
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10

1

@ViscaelBarca2007 Przeceniony: Fati albo Gavi

Niedoceniany: Pedri

0

@Xpert77 Schumi przynajmniej ma potencjał, a Latifi, żeby nie pieniążki tatusia to w F1 by se mógł najwyżej pograć na PlayStation

1

@Bocheno1 Nie będę przecie walczył z kontuzją, bo byłby taki sam efekt jak z grą Ronaldo :D

2

@Kgorecki2500 Jak to dobrze, że dopiero będę coś kleił, bo już bym miał po kuponie xD

1

@Dejvo Chwała Bogu, że dopiero będę kleił kupon, bo miałem zamiar ich dać X2 xD

2

@Bocheno1 Szkoda, że nie byłeś takim chojrakiem podczas walki na skupie u @Luciano99 -_-

0

@Emhyr Widocznie tak Ci się tylko wydaje

1

@Patrykl145 W LaLiga i Ekstraklasie są kuszące propozycje po fajnych kursach.

Rayo - Valencia X2
Górnik - Piast X2
Radomiak - Wisła Płock X2
Marsylia - Lille X2

0

@VegetaPolska Dlatego mówię, tak ja Ci kiedyś pisałem. Usunąć ze znajomych i zapomnieć, a jak coś kiedyś napisze, to broń boże nie odpisywać, bo znowu się wkręcisz a ona Cię wykorzysta.
Sam miałem taki przypadek, i wyszło mi to na dobre ;D

0

@taris A miał iść do United xD

5

@Luciano99 XDDD
Panie złych userów podstawiłeś
Tam powinna być walka z tym z Van Gaalem na profilówce i naczelnym hejterem lewusa :D

@Danny Gaucho Ciosy niczym w Transporterze, hahah

0

Ludzie kpią z nas zanim nas zdążą poznać
Biorą nas za przestępców, bo nie widzą w nas dobra
Nie ma problemów, to nie ma przyczyn, czy uczuć
Przyczyny zawsze są, a uczuć nie ma bez zarzutów

To się nigdy nie zestarzeje, 20 lat a bije ten dzisiejszy syf na łeb.

Genialny track!

1

@VegetaPolska Za niektórymi choćbyś bardzo chciał, to niestety nie trafisz.
Też miałem kilka takich znajomości, że chwilami nie wiedziałem o co danej osobie chodzi.
Zapraszałem jedną na przysłowiową kawę, to się wymigiwała, że nie ma czasu a potem, zaliła się koleżance, (mojej również) że jej nigdzie nie zapraszam xD
Za kobitami nie trafisz :D

1

@Emhyr Te Getafe to i @Luciano99 ze starym po 20 kuflowych by porobili.

1

@VegetaPolska "Wtedy kiedy zrozumie że źle zrobiła i jak się jej przestawi w głowie to pewnie napisze do mnie."

I mam nadzieję, że powiesz jej wtedy, żeby wygumiała :]

Spokojnie, znajdziesz w końcu normalną ogarniętą dziewczynę bez syndromu księżniczki.
Cierpliwości.

0

@Emhyr Sadiq umarł

2

@Image BTTS albo over 2,5

1

@Kgorecki2500 A weź mnie wcorwiaj z tym Sociedad, po wczorajszym to życzę im spadku do segunda xD

Imo powinni to łatwo wygrać.

1

@VegetaPolska Racja, z tym, że nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka. Znam naprawdę fajne mądre dziewczyny, które potrafią docenić starania i dać coś od siebie.

1

@Emhyr Że nie padnie gol w 1 połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?