1

@MarioVeB! Mnie fascynuje.

2

@Sulimo I tego bóludupca Bayerniaka Gąski

0

@juliacicha Wystarczy, że cofniesz sobie ich streama do swojej wypowiedzi

2

Kowal już na miejscu XD

3

''Benzema robił na nim większe wrażenie niż Cristiano'' xDDD

O czym on bredzi

3

Julkę na obrażajo na czacie niewdzięcznicy

0

@Zoker W przypadku Lewego masz tą gwarancję, popatrz sobie jakie staty wykręcał w poprzednich sezonach.

Nie wiem za ile ty byś chciał kupić napastnika tej klasy? Za 5 mln, 10 mln? A może w ogóle Bayern powinien dać nam go za darmo, bo ten wiek i tylko rok kontraktu xD

1

@Zoker Kup lepszego co zapewni ci 30+ bramek za taką cenę ;)

0

@Bogan Kontrakt Lewego 3+1, więc raczej nie za Lewego tylko ogólnie ;)

1

@macio_944 ebać te chorągiewy.

1

@tristan87 Przynajmniej jeden od nich się normalnie wypowiedział

2

@Kapitan hawk Nie chcę ci psuć narracji, ale czy ktoś z tej trójki (oprócz Mbappé) deklarował chęć dołączenia do Realu? ^^

5

@Kondziubarca A Gavi wzrokiem już szuka, komu by tu przypierolić :D

2

Komentarz usunięty

3

@IronSanHybrid I oczywiście standardowo pokazali tylko zdanie pisiorów xD

2

@Sulimo Hipokryzja u kopiarki? Nowe nie znałem.

Nerdzik się pewnie konkurencji boi.

1

@macio_944 Co tam Lewy, co tam Barcelona, co tam tryplety.
Tyra czas na kopalnię w Turowie xD

9

Alemany królu złoty, wyciągnij nam za 2 lata tego Mbappé, wiemy, że jesteś do tego zdolny

0

@Criss18Barca MAtS, Busi, Auba i Depay jak zostanie

0

@martin3131 Mam prawo to komentuję, i komentuję co chce i kiedy chcę.
A Twoich śmiesznych insynuacji nie zamierzam komentować, bo nie ma czego.

2

@fart No i jeszcze te trupy covidowe na ulicach, ale to nic.

2

@Rewolucja123 Kurły z pisu nadal rządzą, niestety.

0

@Medium Co Ty tam wiesz ^^
https://zapodaj.net/33d7b778da893.jpg.html

Nic nie przebije tego napoju bogów, mocno schłodzonego w upalny dzień.

1

@Pawel13sz Życie piszę swoje scenariusze :)

2

@martin3131 Program odbudowy to blokuje jeden z kasty twoich ulubieńców, zero z solidarnej polski.

1

@Survier Los Depaya jest już chyba przesądzony i odejdzie.

1

@marcin62 Wodzu prowadź nas i umacniaj w tej elicie!

0

@Firestone Boję się przyszłości z pisem.

1

@Comfortable_ Verstappen wygrywa czy przegrywa i po nim jedzie to i Lewego się jakoś wytrzyma ;]
Taka natura.

0

@martin3131 Dziękuję za wyrazy uznania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?