HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Mnie fascynuje.
2
@Sulimo I tego bóludupca Bayerniaka Gąski
0
@juliacicha Wystarczy, że cofniesz sobie ich streama do swojej wypowiedzi
2
Kowal już na miejscu XD
3
''Benzema robił na nim większe wrażenie niż Cristiano'' xDDD
O czym on bredzi
3
Julkę na obrażajo na czacie niewdzięcznicy
0
@Zoker W przypadku Lewego masz tą gwarancję, popatrz sobie jakie staty wykręcał w poprzednich sezonach.
Nie wiem za ile ty byś chciał kupić napastnika tej klasy? Za 5 mln, 10 mln? A może w ogóle Bayern powinien dać nam go za darmo, bo ten wiek i tylko rok kontraktu xD
1
@Zoker Kup lepszego co zapewni ci 30+ bramek za taką cenę ;)
0
@Bogan Kontrakt Lewego 3+1, więc raczej nie za Lewego tylko ogólnie ;)
1
@macio_944 ebać te chorągiewy.
1
@tristan87 Przynajmniej jeden od nich się normalnie wypowiedział
2
@Kapitan hawk Nie chcę ci psuć narracji, ale czy ktoś z tej trójki (oprócz Mbappé) deklarował chęć dołączenia do Realu? ^^
5
@Kondziubarca A Gavi wzrokiem już szuka, komu by tu przypierolić :D
2
Komentarz usunięty
3
@IronSanHybrid I oczywiście standardowo pokazali tylko zdanie pisiorów xD
2
@Sulimo Hipokryzja u kopiarki? Nowe nie znałem.
Nerdzik się pewnie konkurencji boi.
1
@macio_944 Co tam Lewy, co tam Barcelona, co tam tryplety.
Tyra czas na kopalnię w Turowie xD
9
Alemany królu złoty, wyciągnij nam za 2 lata tego Mbappé, wiemy, że jesteś do tego zdolny
0
@Criss18Barca MAtS, Busi, Auba i Depay jak zostanie
0
@martin3131 Mam prawo to komentuję, i komentuję co chce i kiedy chcę.
A Twoich śmiesznych insynuacji nie zamierzam komentować, bo nie ma czego.
2
@fart No i jeszcze te trupy covidowe na ulicach, ale to nic.
2
@Rewolucja123 Kurły z pisu nadal rządzą, niestety.
0
@Medium Co Ty tam wiesz ^^
https://zapodaj.net/33d7b778da893.jpg.html
Nic nie przebije tego napoju bogów, mocno schłodzonego w upalny dzień.
1
@Pawel13sz Życie piszę swoje scenariusze :)
2
@martin3131 Program odbudowy to blokuje jeden z kasty twoich ulubieńców, zero z solidarnej polski.
1
@Survier Los Depaya jest już chyba przesądzony i odejdzie.
1
@marcin62 Wodzu prowadź nas i umacniaj w tej elicie!
0
@Firestone Boję się przyszłości z pisem.
1
@Comfortable_ Verstappen wygrywa czy przegrywa i po nim jedzie to i Lewego się jakoś wytrzyma ;]
Taka natura.
0
@martin3131 Dziękuję za wyrazy uznania.