0

@Sulimo A o kim myślimy? (:

5

@Sulimo Kolejny już raz gość pokazuję, że musi mieć inne zdanie niż większość.

Dziwi mnie tylko, że tęczowiec broni pisu, przecież powinno być na odwrót :D

5

@jeyx77x ''Kompletny skład w którym nie ma żadnej słabej pozycji''

Jak dla mnie, bramka i prawa obrona nie powala

3

@Kgorecki2500 Zawsze możesz iść ''zjeść mniej i taniej'', np kajzerkę z Biedronki xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@klopx Pizzę w miarę lubię, chodziło mi bardziej o mega niezdrowe McDonaldy i KFC ;)

@HypeR Co kto lubi, wolę zjeść kurczaka i mieć pewność, że to kurczak, niż baraninę czy wołowinę, gdzie w większości barów wiesz jak ona wygląda i smakuje (a raczej smakuje jak guma).

3

@Pawel13sz Po tym kiwaniu głową myślałem, że na końcu zrobi tak :D


1

@tomek8756 A to bidulka. Ja to bym mu jeszcze dał jakąś podwyżkę albo może jakąś premię, tak z 600 tysięcy jak dostał pewien pan z NBP, żeby przy tej szalejącej inflacji sobie poradził.

5

@tomek8756 Niech powie to emerytom co mają po 1300 - 1500zł emerytury.

1

@MesQueUnClub96 Kebab > Na cienkim > Kurczak > Sos Mieszany > Ser
Żadne Pizzy czy inne śmieci nie mają podjazdu ;)

4

@Luciano99 Widać progres? Widać, więc o co chodzi

3

@SuperPatsonFCB Jak trafią na Inter, to już po nich ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Marcelinho99 Raphinhę*

2

@Lionel_Messi10 PSG i Real out w 1/8 i jestem zadowolony.

1

@robsesh Dokładnie, nawet po śmierci żaden drillowiec nie ma do niego podjazdu.

Jak dla mnie GOAT drillu!

1

@Janas11224 Zdecydowanie Juice WRLD, Pop Smoke i Michael Jackson.

0

@Culer_1906 A Audi Cup to co, nie trofeum ;p?

2

@pioz123 A nie Roberto z PSG? :D

1

@doc Wiadomo, że ta w finale Mundialu

Edit: Jak Barcy to z Chelsea :D

2

@Dembouz1899 Zdecydowanie jeden z najsmutniejszych momentów w mojej kibicowskiej karierze na równi co mecz Polska - Portugalia w 2k16 :/

0

@jeyx77x W MediaExpert.
Kup Samsunga albo iPhone'a i problem zniknie ;)

0

@jaras121 Ale mi chodzi, stricte o zagorzałych wyborców, a nie o mnie czy o Ciebie.
Myślisz, że nie chciałbym, żeby ceny jedzenia, gazu czy benzyny wróciły do normy?
Jasne, że bym chciał, ale jeśli już więcej płacimy, to niech najbardziej odczuje to ta ciemnota co na nich głosowała i ma 1,500zł emerytury.
Zobaczymy z czego zapłacą za mieszkanie, za światło, gaz, jedzenie, leki czy opał na zimę, który co chwilę drożeje?
Kiedy jak nie teraz ten beton ma się obudzić?

4

@Peszko07 Gadałem ostatnio z kumplem, kupił 3 tony węgla na zimę, i wybulił 9 koła, a i tak jeszcze będzie musiał ze dwie dokupić.

Chciały dziady pisu? No to będą mieli swój ukochany pisik. Bardzo dobrze, niech teraz marzną ciemnoty.

0

@tristan87 MAtS, Auba, Depay i Busquets

0

@Survier Ok, przeoczyłem PK, ale czy to coś zmienia? Gość tak czy siak był tragiczny i chociażby 3 miejsce w lidze i odpadnięcie w 1/8 finału po kolejnym blamażu tylko to potwierdza.

0

@Survier Aha czyli o miernym sezonie 20/21 już zapomniałeś, tak?
Twój bożek miał wtedy cały pełny sezon, żeby udowodnić swoją wartość i co było?
Brak jakiegokolwiek trofeum, mając skład, który wymieniłem.

Genialny treneiro...

6

@Chaoss A czy on w ostatnim czasie powiedział lub napisał coś mądrego?
Gość jest odklejeńcem pokroju Macierewicza, Kowalskiego co mu kolor kredek przeszkadza i trolla Mateckiego.
Nie do odratowania.

2

@Survier Przeciętny?
Skończ się ośmieszać typie.

Ter Stegen - Alba, Araujo, Pique, Dest, Pedri, Busquets, FDJ - Depay, Griezmann, Messi

Przeciętny skład, nie ma co.

4

@tomek8756 Szkoda, że nie Tyranozaurus.

@MesQueUnClub96 wariant megatron

0

@Medium Jak oni są tępi, to jak nazwać odklejki Sentino na IG xD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?