HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Kondziubarca Mam nadzieję, że Alemany sobie go odpuści, bo Raphinha to nie jest piłkarz na miarę Barcelony. Szczerze, wolałbym już, żeby ten Dembele przyjął nasze warunki i został w drużynie.
@HansFCB Racja, moim zdaniem 50 mln za Roberta powinno być naszą maksymalną ofertą. Ja wszystko rozumiem, sam chcę, żeby do nas dołączył, ale szanujmy się, jeśli damy jakieś 60/70 mln za piłkarza, któremu został rok kontraktu to będzie to moim zdaniem spora kompromitacja.
34
50 melonów + zmienne za takiego średniaka to taka sama głupota jak płacenie Bayernowi ponad 50 milionów za Lewego, któremu został rok kontraktu.
0
@escarabajo Nie tylko, między innymi chciałem zobaczyć jeszcze Cartiego, Twenty One Pilots czy Glass Animals, ale niestety kolidowało mi to z innymi planami :/
0
@Janas11224 Dobrze, że jednak nie pojechałem, chociaż w sumie Taco ma grać jutro, ale też ma padać -_-
1
@Mns21 Póki nie robią mi tym krzywdy, to naprawdę mi to nie przeszkadza.
Ludzie, niech każdy żyje swoim życiem a nie wiecznie wpieprzacie się w czyjeś.
1
@Medium Też mi się wydaje, że to będzie jego ostatni sezon u czerwonych. Wątpię, że odejdzie po tym jak Ten Hag otwarcie przyznał, że chce, żeby Ronaldo został w United.
1
@Don-Corleone Bierz się za niego ;)
3
@endriuuu2 Ah shit, here we go again
6
Cristiano Ronaldo o Sportingu
"Przejdę tam na emeryturę. Muszę im to dać nawet jeśli będzie to tylko jeden sezon. To oni mnie zauważyli, gdy nikt nie widział we mnie czegoś wyjątkowego, stworzyli mnie i bez nich pewnie pracowałabym w McDonalds. " [goal.com]
@Encore @masq @AmigoBlancos
To co, jeszcze jeden, dwa sezony w Manchesterze i powrót do ojczyzny?
1
@tomek8756 Jeśli ludzie się w końcu nie zjednoczą i nie zagłosują przeciwko tym nieudacznikom, to kolejne lata mogą być tragiczne w skutkach...
0
@Hubsao Jestem, i nie, dziękuję ;)
2
@tomek8756 No i zajebiście, precz z tym syfem. Największy rak wśród młodzieży
1
@DonMatteo901 Idealnie o pisiorach
0
@Medium Uwielbiam to, jeden z tych filmików na poprawę humoru :D
2
@vangoor W zimę to może być i -20 i nic nie powiem, przynajmniej byłyby święta jak dawniej.
@Sau_Ron 20 - 23 jest mega spoko, nie za zimno, nie za ciepło.
@Ghotti Panie, Pan jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wie ;p
4
Nie no, ja wszystko rozumiem, ale nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy lubią upały.
32 stopnie, 43 w słońcu, nie wiem to trza być jakimś masochistą.
Wybrałem się na spacer z koleżanką i po 15 minutach jestem zlany potem :@
0
@Sulimo Być musi dziś.
0
Paranoja tego typa.
21
NIE dla brazola w Barcelonie!
16
@shahman Prócz Rafinhi, tragiczne fity.
0
@RomanHoffer Co masz na myśli mówiąc "wykorzystać"?
Przecież wizyta u psychologa nie jest żadną ujmą na honorze ani powodem do wstydu (tym bardziej w tych czasach).
Nawet najwięksi sportowcy się z nim konsultują.
2
@RomanHoffer Byłeś wkońcu u tego psychologa? Też tak miałem i sporo o tym myślałem, psycholog bardzo pomógł mi uwolnić się od tych myśli.
0
@Kapitan hawk Będę siedział w domu, w maseczce i rękawiczkach, bo wtedy cyrk wróci na dobre.
4
@FC1899Barca No i cyk sezon na szopkę czas zacząć...
0
@BorzyKrzys Ooo fuj, nigdy nie zrozumiem jak można się tak zapuścić.
1
@MesQueUnClub96 Ich już jest co nie xD?
Hmm, hmmm
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11897173#comment-11897173
56
Bredzi. Chyba za dużo wojaków przychylił.
0
Saul za Griezmanna.
#TakBędzie
0
Prawdziwe Bombazo: Marcos Alonso nowym piłkarzem Barcelony...
Znając życie tak będzie, albo Christensen
0
@usztafik Dlaczego musisz?