10

@Kondziubarca Mam nadzieję, że Alemany sobie go odpuści, bo Raphinha to nie jest piłkarz na miarę Barcelony. Szczerze, wolałbym już, żeby ten Dembele przyjął nasze warunki i został w drużynie.

@HansFCB Racja, moim zdaniem 50 mln za Roberta powinno być naszą maksymalną ofertą. Ja wszystko rozumiem, sam chcę, żeby do nas dołączył, ale szanujmy się, jeśli damy jakieś 60/70 mln za piłkarza, któremu został rok kontraktu to będzie to moim zdaniem spora kompromitacja.

34

50 melonów + zmienne za takiego średniaka to taka sama głupota jak płacenie Bayernowi ponad 50 milionów za Lewego, któremu został rok kontraktu.

0

@escarabajo Nie tylko, między innymi chciałem zobaczyć jeszcze Cartiego, Twenty One Pilots czy Glass Animals, ale niestety kolidowało mi to z innymi planami :/

0

@Janas11224 Dobrze, że jednak nie pojechałem, chociaż w sumie Taco ma grać jutro, ale też ma padać -_-

1

@Mns21 Póki nie robią mi tym krzywdy, to naprawdę mi to nie przeszkadza.
Ludzie, niech każdy żyje swoim życiem a nie wiecznie wpieprzacie się w czyjeś.

1

@Medium Też mi się wydaje, że to będzie jego ostatni sezon u czerwonych. Wątpię, że odejdzie po tym jak Ten Hag otwarcie przyznał, że chce, żeby Ronaldo został w United.

1

@Don-Corleone Bierz się za niego ;)

3

@endriuuu2 Ah shit, here we go again

6

Cristiano Ronaldo o Sportingu

"Przejdę tam na emeryturę. Muszę im to dać nawet jeśli będzie to tylko jeden sezon. To oni mnie zauważyli, gdy nikt nie widział we mnie czegoś wyjątkowego, stworzyli mnie i bez nich pewnie pracowałabym w McDonalds. " [goal.com]
@Encore @masq @AmigoBlancos

To co, jeszcze jeden, dwa sezony w Manchesterze i powrót do ojczyzny?

1

@tomek8756 Jeśli ludzie się w końcu nie zjednoczą i nie zagłosują przeciwko tym nieudacznikom, to kolejne lata mogą być tragiczne w skutkach...

0

@Hubsao Jestem, i nie, dziękuję ;)

2

@tomek8756 No i zajebiście, precz z tym syfem. Największy rak wśród młodzieży

1

@DonMatteo901 Idealnie o pisiorach

0

@Medium Uwielbiam to, jeden z tych filmików na poprawę humoru :D

2

@vangoor W zimę to może być i -20 i nic nie powiem, przynajmniej byłyby święta jak dawniej.

@Sau_Ron 20 - 23 jest mega spoko, nie za zimno, nie za ciepło.

@Ghotti Panie, Pan jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wie ;p

4

Nie no, ja wszystko rozumiem, ale nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy lubią upały.
32 stopnie, 43 w słońcu, nie wiem to trza być jakimś masochistą.

Wybrałem się na spacer z koleżanką i po 15 minutach jestem zlany potem :@

0

@Sulimo Być musi dziś.

0

Paranoja tego typa.

21

NIE dla brazola w Barcelonie!

16

@shahman Prócz Rafinhi, tragiczne fity.

0

@RomanHoffer Co masz na myśli mówiąc "wykorzystać"?
Przecież wizyta u psychologa nie jest żadną ujmą na honorze ani powodem do wstydu (tym bardziej w tych czasach).
Nawet najwięksi sportowcy się z nim konsultują.

2

@RomanHoffer Byłeś wkońcu u tego psychologa? Też tak miałem i sporo o tym myślałem, psycholog bardzo pomógł mi uwolnić się od tych myśli.

0

@Kapitan hawk Będę siedział w domu, w maseczce i rękawiczkach, bo wtedy cyrk wróci na dobre.

4

@FC1899Barca No i cyk sezon na szopkę czas zacząć...

0

@BorzyKrzys Ooo fuj, nigdy nie zrozumiem jak można się tak zapuścić.

56

Bredzi. Chyba za dużo wojaków przychylił.

0

Saul za Griezmanna.

#TakBędzie

0

Prawdziwe Bombazo: Marcos Alonso nowym piłkarzem Barcelony...

Znając życie tak będzie, albo Christensen

0

@usztafik Dlaczego musisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?