6

@Kondziubarca Lepszy Lech niż jego popaprany braciszek, który ostatnio zawitał nawet do mojego miasta...

Zobacz na to... yebana szopka z podstawionymi pionkami.
https://streamable.com/qlqwvd

1

@tomek8756 Szczerze, średnio wygląda, ale mam nadzieję, że lepiej smakuje, smacznego ;)

1

@Qba2312 Ja tam do Realu jako Realu nic nie mam, tylko wcoorwia mnie większość ich zawodników.
Od nich to ja lubię aby Benzemę i Asensio.

4

@tomek8756 Konkretnie zezłomowali pajaca.

@MesQueUnClub_87 @pauletaa Nic dodać, nic ująć.

1

@Messibestplayerintheworld Leo wraca na last dance, oh yeaaaah

2

@Lodziara69 Młody dupiarz :D

1

@Lodziara69 Riqui Puig

2

@Tasde ''Hamilton udawał, że nie może chodzić i zarządali od FIA działań w kwestiach bezpieczeństwa.''

Nie, że coś, ale po czym wywnioskowałeś, że udawał?
Też za nim krótko mówiąc nie przepadam, ale no.

1

@Kapitan hawk A od poniedziałku dwutygodniowy urlopik (przynajmniej ja) ;)

0

Ale pięknie siądzie ten nowy zestaw! Nie dość, że kapitalna koszulka to jeszcze z pierwszym Polakiem w historii Barcelony :D

6

Robert Lewandowski 2022 ► Danza Kuduro (Remix) ● Skills & Goals - HD ⚪️ PL

Mamy to!

1

@MesQueUnClub96 No co, zwyczajnie mi nie siedzą

2

@MesQueUnClub96 Dla mnie ochyda :)

0

@DawidekFCB A, bo Ty pewnie mówisz o pracy od poniedziałku do czwartku po 10h, tak?

0

@DawidekFCB I co za tym idzie mniejsze wypłaty...
Zajebiste podejście.

2

@Sulimo I cyk Memphis za Checo :D

1

@DaPidejpi Jaką masz? ''4'' czy ''5''?

0

@DonMatteo901 Wow, meczyki dorobiły się własnego studia :D

2

@Rust_Cohle Pamiętam to xDD

2

@Sulimo Ale pamiętaj, on wcale ''nie jest za pisem'' ^^

0

@MikusBarca OOO :D

0

Ziomek, hakuna matata
Nie będę martwił się, że znów ktoś o mnie bzdury nagadał
W tym dziwnym światku brak pokory, każdy tu jest sarmata
Chadzają po Koszykach i nurkują w purée z batata

7

@LambiPL On nie tyle się w niego wpisuję, on nim jest.

Konkretnie wyprana głowa...

34

@endriuuu2 A Ty widzę dalej swoje...

Jeszcze będzie gadał, że ''nie jest za pisem'', XD

5

@endriuuu2 A teraz podstaw sobie pod to średnie zarobki: Niemca, Belga, Szwajcara czy Austriaka i zobacz ile litrów paliwa za to kupią...

Widzę, że ''wiadomości'' bardzo mocno nacisnęły ci na głowę...

1

@BorzyKrzys Jedyne co byś zrobił, to spuścił główkę i potulnie liczył Alvarezik.

5

@Bobo25 To już jest odklejka najwyższych lotów...

''Mamy prawie najtańsze paliwo'' xDDD

2

@Wossi61FCB Wątpię, że zarówno Glik jak i Krychowiak będą tylko zmiennikami na MŚ, ale czas pokaże. Z resztą się zgadzam.

4

@Vebrol Z tym, że on po części miał rację. Wiem, że to tylko gdybanie, ale gdyby nie pudło Depaya i kapitalne interwencje Skorupskiego to byłoby podobnie jak w Belgii.

6

@Luciano99 Podsumowanie kibicerki na LR w pigułce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?