HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kondziubarca Lepszy Lech niż jego popaprany braciszek, który ostatnio zawitał nawet do mojego miasta...
Zobacz na to... yebana szopka z podstawionymi pionkami.
https://streamable.com/qlqwvd
1
@tomek8756 Szczerze, średnio wygląda, ale mam nadzieję, że lepiej smakuje, smacznego ;)
1
@Qba2312 Ja tam do Realu jako Realu nic nie mam, tylko wcoorwia mnie większość ich zawodników.
Od nich to ja lubię aby Benzemę i Asensio.
4
@tomek8756 Konkretnie zezłomowali pajaca.
@MesQueUnClub_87 @pauletaa Nic dodać, nic ująć.
1
@Messibestplayerintheworld Leo wraca na last dance, oh yeaaaah
2
@Lodziara69 Młody dupiarz :D
1
@Lodziara69 Riqui Puig
2
@Tasde ''Hamilton udawał, że nie może chodzić i zarządali od FIA działań w kwestiach bezpieczeństwa.''
Nie, że coś, ale po czym wywnioskowałeś, że udawał?
Też za nim krótko mówiąc nie przepadam, ale no.
1
@Kapitan hawk A od poniedziałku dwutygodniowy urlopik (przynajmniej ja) ;)
0
Ale pięknie siądzie ten nowy zestaw! Nie dość, że kapitalna koszulka to jeszcze z pierwszym Polakiem w historii Barcelony :D
6
Robert Lewandowski 2022 ► Danza Kuduro (Remix) ● Skills & Goals - HD ⚪️ PL
Mamy to!
1
@MesQueUnClub96 No co, zwyczajnie mi nie siedzą
2
@MesQueUnClub96 Dla mnie ochyda :)
0
@DawidekFCB A, bo Ty pewnie mówisz o pracy od poniedziałku do czwartku po 10h, tak?
0
@DawidekFCB I co za tym idzie mniejsze wypłaty...
Zajebiste podejście.
2
@Sulimo I cyk Memphis za Checo :D
1
@DaPidejpi Jaką masz? ''4'' czy ''5''?
0
@DonMatteo901 Wow, meczyki dorobiły się własnego studia :D
2
@Rust_Cohle Pamiętam to xDD
2
@Sulimo Ale pamiętaj, on wcale ''nie jest za pisem'' ^^
0
@MikusBarca OOO :D
0
Ziomek, hakuna matata
Nie będę martwił się, że znów ktoś o mnie bzdury nagadał
W tym dziwnym światku brak pokory, każdy tu jest sarmata
Chadzają po Koszykach i nurkują w purée z batata
7
@LambiPL On nie tyle się w niego wpisuję, on nim jest.
Konkretnie wyprana głowa...
34
@endriuuu2 A Ty widzę dalej swoje...
Jeszcze będzie gadał, że ''nie jest za pisem'', XD
5
@endriuuu2 A teraz podstaw sobie pod to średnie zarobki: Niemca, Belga, Szwajcara czy Austriaka i zobacz ile litrów paliwa za to kupią...
Widzę, że ''wiadomości'' bardzo mocno nacisnęły ci na głowę...
1
@BorzyKrzys Jedyne co byś zrobił, to spuścił główkę i potulnie liczył Alvarezik.
5
@Bobo25 To już jest odklejka najwyższych lotów...
''Mamy prawie najtańsze paliwo'' xDDD
2
@Wossi61FCB Wątpię, że zarówno Glik jak i Krychowiak będą tylko zmiennikami na MŚ, ale czas pokaże. Z resztą się zgadzam.
4
@Vebrol Z tym, że on po części miał rację. Wiem, że to tylko gdybanie, ale gdyby nie pudło Depaya i kapitalne interwencje Skorupskiego to byłoby podobnie jak w Belgii.
6
@Luciano99 Podsumowanie kibicerki na LR w pigułce xD