0

Czy przesadze jak powiem, że to najlepsza Argentyna od lat?

0

@Rust_Cohle Jak tam, pewny win Liverpoolu?

0

Z racji tego, że obie drużyny bardzo lubie, to niech wygra lepszy :D

Forza Italia!
Vamos Albicelestes!

1

@michal13988 Polsat Sport

1

@eRtos213 No tak, tym bardziej, że jak Barcelona to i wypadałoby przy okazji pójść na mecz ;)

0

@Nano22 Przyznaj, że wypożyczyłeś Ferrari i podjeżdzając na kwadrat zapomniałeś zamknąć po czym ci je zwinęli.

1

@eRtos213 Jeśli chodzi o Barcelonę, to myślę, że zamknąłbyś się w granicy 1,4 - 1,5k, Loty w obie strony, nocleg + jakieś zaopatrzenie.

1

@eRtos213 Barcelona, Andaluzja (Malaga, Sevilla)

0

@michal26 Jezus Maria Iga to jakaś siostra Jose Marii Gimeneza ^^ ?

1

@Sulimo Czcze pogróżki.

4

Żyjemy w chorym państwie, gdzie ludzi da się kupić za ich własne pieniądze

0

@barcelonaLM Nie strasz, nie strasz, bo się zesra....... Jakoś tak było :D

Kacapy nie mają żadnych argumentów to straszą.

1

@kamiVeB Nie nie, to na pewno nie byłem ja, ja też mam ten kontakt od kolegi z grupki Barcelony ;)
https://noclegiupolakow.pl/easy-spain-barcelona/

2

@Gappeq Jasne, małżeństwo Mateusz i Ania, poniżej masz formularz kontaktowy
https://noclegiupolakow.pl/easy-spain-barcelona/

0

@Archie ''Poniżej 2k po prostu nie da rady.''
Oczywiście, że się da, kilka dni temu właśnie sobie to wszystko liczyłem i wyszło mi coś między 1,5k - 1,7k.
Jak chcesz to mogę ci wysłać namiary na małżeństwo Polaków, które wynajmuje pokoje w domu w Barcelonie, mam też namiary na Polską firmę transportową, która z lotniska odwiezie cię pod podany adres i w dzień powrotu odwiezie cię na lotnisko.

1

@Sulimo Dla mnie w sumie wszystkie TOP, ale jakoś za słodkimi nie przepadam.

1

@Pogba Tak, to dokładnie to cvc, ale czego oczekujesz od madryciaka pod przykrywką.

2

@Kondziubarca Mówię, jak się ma pewne miejsce w bramce, nie ma żadnego oddechu na plecach to tak jest.
Jeśli w przyszłym sezonie Ter Stegen dalej będzie bronił we wszystkim co się da, to nie wróży to dobrych wyników...

6

@Foro ''Teraz? Szydera, śmiechy chichy, jakiś gimnazjalny cynizm.''

A jak myślisz, dlaczego tak jest? Sam do pewnego czasu byłem pierwszym, który brał go w obronę, ale po którymś z jego kolejnych oświadczeń coś we mnie pękło a, że zgrało się to z wypowiedzią, chyba Busquetsa, że znowu wyciągną wnioski to jest jak jest.

Dostajesz w cymbał 2:8 od Bayernu, wrzucasz kolejne oświadczenie, po czym w kolejnych sezonach znowu się kompromitujesz. Coś tu jest nie tak.

0

@Deviler Woda > Cola Cola Cherry > Coca Cola Zero > all Pepsi

0

@AxelF Nie no, ale Malagę to mi szanuj ;) Wiem, że wiele razy zaszła nam za skórę, ale jak już miałbym tak patrzeć to wolałbym degradację Espanyolu :D

0

Jak już jesteśmy przy temacie meczów barażowych. Które drużyny z zaplecza TOP 5 lig, nie zasługują waszym zdaniem na to, żeby tułać się po drugiej lidze?

Dla mnie wygląda to tak:
Championship: Stoke City
Segunda Division: Moja ukochana Malaga :/
Serie B: Parma
2 Bundesliga: Hamburger SV
Ligue 2: Guingamp

A jak to u was wygląda?
@Uukasz_93 @Homeopata8989 @Oskar00 @DaPidejpi @MesQueUnClub96 @Medium @Encore @Rust_Cohle

0

@Fabik87 Ten Isco i Nacho XDDD

0

@PatrychoO Mało mnie interesuje w co wierzysz, wprowadzą to się przekonasz.
Obsesja? Silly, za dużo się doszukujesz.

3

@Bogan Patryś, ale wyloguj się z drugiego konta.

0

@Azi Za to Liverpool jest moim zdaniem ogólnie frajerem sezon, liga przegrana na własne życzenie i teraz porażka w finale LM również po części na własne życzenie.

5

@blodziakk Nie, my w 2014/15 pokonaliśmy mistrzów Anglii, Francji, Niemiec i Włoch.

Dziękuję, tyle w temacie.

0

@Rust_Cohle Weź mnie nie obrażaj, tfu na te madryckie ściery (prócz Benzemy).

2

@Rust_Cohle Gdzie ten twój Liverpool, co miał pewnie wygrać?

1

Wiedziałem, że tak będzie, wiedziałem kur....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?