HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Już któryś raz z kolei się tak z kimś zgrywam :p
0
@NeKenI dzień lenia?
6
@333tricampeones333 Ja nie wziąłem żadnej i żyje.
5
@Encore Fajna szmata, idealna do podłogi ;)
1
@adi7adi8 Wszystkie ;)
0
Po co wy oglądacie ten Wimbledon, jak i tak wygra najlepsza i najpiękniejsza Maria Sakari ;)
0
@tbas Perez nie jest idiotą, żeby sprowadzać tego wraka, którego już nawet PSG chce się pozbyć.
0
@tristan87 A ja tam mu życzę POWODZENIA.
3
@Pogba Znając życie to jakaś escorta na godziny i chłopak se liczby na IG nabija
1
@Pogba Posuwał panny na live?
1
@MesQueUnClub96 Co robi? Daj linkacza
0
@DonMatteo901 Zidane z Realu
0
@Medium @MesQueUnClub96
Norris TOP3 kierowców zeszłego sezonu xDDD
0
@LionelM95 Dojdzie, najważniejszy jest numer konta i info za co płacisz
1
@marcinK0000 To 65 melonów euro kwoty stałej to i tak spora kwota za tak bezpłciowego piłkarza jakim jest De Jong.
13
@koksik2700 Jak ja nienawidzę takich pseudo kozaków, pierw kozaczą i prowokują, a potem płaczą jak ten powyżej
13
@koksik2700 I bardzo dobrze tak petowi. Prowokował prowokował to teraz ma nauczkę na przyszłość
0
@escarabajo Dobre i to :)
0
@DaPidejpi Póki co pada, i niech pada jak najdłużej, później się będziemy martwić :D
0
Ale piękna burza w Warszawie, wkońcu się schłodzi :D
1
@Bulls1938 Z ter Stegenem, Busquetsem i Aubą
1
@BorzyKrzys PILNE!!! XD
Ten onet to się chyba nigdy nie ogarnie, mogli jeszcze bordowe tło dorobić, jakby się wojna zaczęła :D
0
@Kondziubarca Nie dla MoNeya w Barcelonie
6
@Janiama To ile United daje za danego piłkarza nie jest żadnym wyznacznikiem, oni już nie raz przepłacali za jakiś placków.
2
@macio_944 Jakie to jest dobre xD
2
@Medium Za dużo? Ty to masz szczęście, bo ja co nie pójdę tam na hot doga to prawie w ogóle sosu nie mam
0
@MesQueUnClub96 Nie wiesz czasem, że Ty taki strachliwy :p
6
Jak ktoś jeszcze nie śpi a zamierza jeszcze chwilę posiedzieć, to na Paramount Channel zaczyna się World War Z z Bradem Pittem.
Polecam, spoko film
0
@VirtuoZ Sporo, ale patrząc na to po ile te spodnie latają, to fakt jest to duża promocja.
Pewnie jakiś mały rozmiar został?
0
@VirtuoZ Btw ile dałeś?
I jak możesz to daj fotkę