0

Tromba dosyć łatwo

0

@arasz1819 Konkurs konkursem, ale jeśli myślisz, że Ukraińcy nas tak ''kochają'' to trochę się mylisz ;]

5

Bez kitu tego Nitro to i ja bym poskładał bez przygotowania, przecież on jest memem

6

0 od Ukrainy XDDD

1

Komentarz usunięty

0

@IronSanHybrid Mam jeszcze zapasy sprzed 2 lat, chcesz to mogę Ci odsprzedać ^^

1

@IronSanHybrid Poszło już z krzyża do zdjątek, czy dopiero po fejmie?

0

Jaka idolka taki człowiek, Fagatka równie wielka blachara co i swego czasu Cardi B

4

@PatriBarca I szeliga

0

@IronSanHybrid Nie wiem o czym piszesz.

4

@IronSanHybrid Ale ty nie jesteś nawet w jej ''planie Z'' także nie musisz jej tak ochoczo kibicować ^^

0

@Transu96 W sumie to jedna warta drugiej.

0

@Transu96 Z dwojga złego, już wole tą Kociołek

18

I tak Ukraina wygra, możecie się rozejść

1

@Jakchcesz Niestety ;/

0

@Jakchcesz Dzieciaki z pik poka to nie ludzie ^^

8

Zastanawia mnie tylko to, kto słucha tego g*wna

4

Piękna lekcja pokory dla tego idioty

2

Pięknie ubił farmazona

0

Dobra, do boju Parke, łam tego klauna!

0

@IronSanHybrid Też kibicuje Szelidze... wpier....lu

0

@skubi99 Przybliżysz o co chodzi, bo z tego co go zawsze oglądałem to od czasu dołączenia do Fame'u Norman nic nie odwalił.

0

@skubi99 Otóż nie scooby.

3

@Encore Tylko Stormin, won z tym farmazonem

0

Wiewiórczak to już ledwo żyje

2

@Kamilos84 ''Ruchy'' Seagala również XD

0

@Destroyer_of_Worlds Brak II Wojny Światowej

10

8

@tomek8756 Pomyśleć, że w I turze wyborów prezydenckich chciałem na niego głosować XD
Ile to się człowiek może nauczyć

2

@DaPidejpi Co tak agresywnie w stronę @macio_944 ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?