HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tromba dosyć łatwo
0
@arasz1819 Konkurs konkursem, ale jeśli myślisz, że Ukraińcy nas tak ''kochają'' to trochę się mylisz ;]
5
Bez kitu tego Nitro to i ja bym poskładał bez przygotowania, przecież on jest memem
6
0 od Ukrainy XDDD
1
Komentarz usunięty
0
@IronSanHybrid Mam jeszcze zapasy sprzed 2 lat, chcesz to mogę Ci odsprzedać ^^
1
@IronSanHybrid Poszło już z krzyża do zdjątek, czy dopiero po fejmie?
0
Jaka idolka taki człowiek, Fagatka równie wielka blachara co i swego czasu Cardi B
4
@PatriBarca I szeliga
0
@IronSanHybrid Nie wiem o czym piszesz.
4
@IronSanHybrid Ale ty nie jesteś nawet w jej ''planie Z'' także nie musisz jej tak ochoczo kibicować ^^
0
@Transu96 W sumie to jedna warta drugiej.
0
@Transu96 Z dwojga złego, już wole tą Kociołek
18
I tak Ukraina wygra, możecie się rozejść
1
@Jakchcesz Niestety ;/
0
@Jakchcesz Dzieciaki z pik poka to nie ludzie ^^
8
Zastanawia mnie tylko to, kto słucha tego g*wna
4
Piękna lekcja pokory dla tego idioty
2
Pięknie ubił farmazona
0
Dobra, do boju Parke, łam tego klauna!
0
@IronSanHybrid Też kibicuje Szelidze... wpier....lu
0
@skubi99 Przybliżysz o co chodzi, bo z tego co go zawsze oglądałem to od czasu dołączenia do Fame'u Norman nic nie odwalił.
0
@skubi99 Otóż nie scooby.
3
@Encore Tylko Stormin, won z tym farmazonem
0
Wiewiórczak to już ledwo żyje
2
@Kamilos84 ''Ruchy'' Seagala również XD
0
@Destroyer_of_Worlds Brak II Wojny Światowej
10
@Antimadridista_WR Ładne
8
@tomek8756 Pomyśleć, że w I turze wyborów prezydenckich chciałem na niego głosować XD
Ile to się człowiek może nauczyć
2
@DaPidejpi Co tak agresywnie w stronę @macio_944 ^^