1

@NeyPL Zgadzam się ''Rafinha'' to za mało, a i PSG go pewnie nie odda ^^

1

@Kgorecki2500 Nie wydaje mi się, że mają 8%, a gdzie jeszcze te odrzuty typu ''Solidarna Polska''?

8

@BorzyKrzys Wszystko lepsze niż pisiory, już nawet wole te PO

1

@YouTuber Björn Borgi

1

@Pawel13sz Zależy z kim by odpadła, jak z City, Live czy Bayernem to nie.

1

@Pawel13sz Alba, Araujo, Koulibaly, Azpilicueta

0

Na trackach się odsłaniam tak jak Roy Jones
Robię bańkę nim zdążysz powiedzieć Rolls Royce
Buduję Oscorp jak Harry Osborn
Flow to jackass łamie zakaz jak Großkreutz

1

@DaPidejpi Estonia

2

@IronSanHybrid A mógł być Mundial, to się zachciało Kataru...

3

@AdamaTraore Nie no z tym pisem to tak nie przesadzał ;)
Ale z tym, że konfomem trzeba zaorać, pełna zgoda, jeszcze ''Ziobrystów'' przydałoby się pogonić.

0

@Gaz A mógł zostawić Pique :/

0

@Marcelinho99 Też tego nie rozumiem, pewne osoby na siłę chcą wmówić, że jesteśmy jakimś średniakiem, albo robią fikołki tak jak kolega powyżej, że Koeman to w ogóle lepszy od Xaviego...

1

@Survier Dodaj jeszcze Lengleta, Umtitiego i Roberto, jak już tak na siłę chcesz nas pogrzebać, znawco od siedmiu boleści.

3

@tomek8756 Dokładnie.
Jeśli opozycja się zjednoczy to na spokojnie wygrają z tą zgrają nieudaczników, mignął mi gdzieś sondaż, że w takim wypadku byłoby 50% opozycji do 30% pisu.
Sam Czarzasty w Gościu Wydarzeń nie zaprzeczył, że taka koalicja powstanie.

0

@Qlewer Racja, ale to samo można powiedzieć o spamie z Harrego Globtroterra

0

@VanBest Kierunek Arsenal podobno

3

@AmigoBlancos Powodzenia byku :)

1

@Encore @DaPidejpi @MesQueUnClub96
Nieznyszczalny strzelajo się na Polsacie ;)

8

@Medium I bardzo dobrze, zrzygać się już idzie tym nadmiernym narzucaniem LGBT, tęczy i BLM.

2

@tomek8756 No sam zobacz, to ten sam kolo :)

2

@MesQueUnClub96 @Kgorecki2500 i @tomek8756 jako jedna osoba xD

0

@Kapitan hawk Pewnie 40, ale generalnie bardziej gustuje w przedziale 21-25

1

@BaroPodertos To samo można powiedzieć o ciśnięciu po Ronaldo.
Zdaniem naczelnego hejterka Patrysia, na 35 letniego Messiego, nie można powiedzieć złego słowa, bo ma już 35 lat i ma prawo nie być w formie, ale jak Ronaldo ma gorszy okres mimo, że ma już 2 lata więcej to heheszki i hejtowanie jakby to był ogór z A klasy XD

Hipokryzja do potęgi entej, ale już się zdążyłem do tego przyzwyczaić.

3

@PatrychoO Ojej
Idź se lepiej 50 raz odpal Harry'ego, lepiej zrobisz.

3

@takisobiektos Patryś już taki jest, daj mu spokój ^^

8

Mówiłem, to tylko potwierdza, że to zwykły polityczny konkursik

1

Australia 2pkt XD

2

Ulala, ale Ukraińcy ''nabili'' ^^

4

@thorin bez przesady

0

@Rust_Cohle Mimo wszystko na przekroju całej walki Tromba wyglądał lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?