HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeyPL Zgadzam się ''Rafinha'' to za mało, a i PSG go pewnie nie odda ^^
1
@Kgorecki2500 Nie wydaje mi się, że mają 8%, a gdzie jeszcze te odrzuty typu ''Solidarna Polska''?
8
@BorzyKrzys Wszystko lepsze niż pisiory, już nawet wole te PO
1
@YouTuber Björn Borgi
1
@Pawel13sz Zależy z kim by odpadła, jak z City, Live czy Bayernem to nie.
1
@Pawel13sz Alba, Araujo, Koulibaly, Azpilicueta
0
Na trackach się odsłaniam tak jak Roy Jones
Robię bańkę nim zdążysz powiedzieć Rolls Royce
Buduję Oscorp jak Harry Osborn
Flow to jackass łamie zakaz jak Großkreutz
1
@DaPidejpi Estonia
2
@IronSanHybrid A mógł być Mundial, to się zachciało Kataru...
3
@AdamaTraore Nie no z tym pisem to tak nie przesadzał ;)
Ale z tym, że konfomem trzeba zaorać, pełna zgoda, jeszcze ''Ziobrystów'' przydałoby się pogonić.
0
@Gaz A mógł zostawić Pique :/
0
@Marcelinho99 Też tego nie rozumiem, pewne osoby na siłę chcą wmówić, że jesteśmy jakimś średniakiem, albo robią fikołki tak jak kolega powyżej, że Koeman to w ogóle lepszy od Xaviego...
1
@Survier Dodaj jeszcze Lengleta, Umtitiego i Roberto, jak już tak na siłę chcesz nas pogrzebać, znawco od siedmiu boleści.
3
@tomek8756 Dokładnie.
Jeśli opozycja się zjednoczy to na spokojnie wygrają z tą zgrają nieudaczników, mignął mi gdzieś sondaż, że w takim wypadku byłoby 50% opozycji do 30% pisu.
Sam Czarzasty w Gościu Wydarzeń nie zaprzeczył, że taka koalicja powstanie.
0
@Qlewer Racja, ale to samo można powiedzieć o spamie z Harrego Globtroterra
0
@VanBest Kierunek Arsenal podobno
3
@AmigoBlancos Powodzenia byku :)
1
@Encore @DaPidejpi @MesQueUnClub96
Nieznyszczalny strzelajo się na Polsacie ;)
8
@Medium I bardzo dobrze, zrzygać się już idzie tym nadmiernym narzucaniem LGBT, tęczy i BLM.
2
@tomek8756 No sam zobacz, to ten sam kolo :)
2
@MesQueUnClub96 @Kgorecki2500 i @tomek8756 jako jedna osoba xD
0
@Kapitan hawk Pewnie 40, ale generalnie bardziej gustuje w przedziale 21-25
1
@BaroPodertos To samo można powiedzieć o ciśnięciu po Ronaldo.
Zdaniem naczelnego hejterka Patrysia, na 35 letniego Messiego, nie można powiedzieć złego słowa, bo ma już 35 lat i ma prawo nie być w formie, ale jak Ronaldo ma gorszy okres mimo, że ma już 2 lata więcej to heheszki i hejtowanie jakby to był ogór z A klasy XD
Hipokryzja do potęgi entej, ale już się zdążyłem do tego przyzwyczaić.
3
@PatrychoO Ojej
Idź se lepiej 50 raz odpal Harry'ego, lepiej zrobisz.
3
@takisobiektos Patryś już taki jest, daj mu spokój ^^
8
Mówiłem, to tylko potwierdza, że to zwykły polityczny konkursik
1
Australia 2pkt XD
2
Ulala, ale Ukraińcy ''nabili'' ^^
4
@thorin bez przesady
0
@Rust_Cohle Mimo wszystko na przekroju całej walki Tromba wyglądał lepiej