0

Jak tam, co tam licytujecie na orkiestrę?

0

@ProMILs Ale Ty wiesz, że pisiory robią praktycznie to samo?

1

@Sau_Ron To raczej Tusk lata helikopterem po Polsce ^^

0

@RosjaninBut Tak tak wiadomo, Fur Deutschland...

0

@Kgorecki2500 Zwykły przebieraniec pozujący na wielkiego kapłana...
Tfu na niego.

4

@Kgorecki2500 ***** Morawieckiego farmazona, tyle w temacie...

3

@Rust_Cohle
1. Świat Według Kiepskich
2. Miodowe Lata
3. Stawka większa niż życie
4. Porucznik Columbo
5. Złotopolscy XD

0

@ChessInfo A czy były przewodniczący rady europejskiej Donald Tusk złożył gratulacje?

0

@Kacper1432 Azpilicueta > Alves, Dest, Roberto
Zakaria > obecny Busquets

A Albie przyda się oddech na plecach na LO, więc Tagliafico czy ktoś inny jest wskazany.

0

@ranger3120 Nie o tyle na hajs (choć napewno jakaś część tak) co na obywatelstwo, swego czasu miałem z nimi styczność, więc wiem co nieco.

0

@Peszko07 @MesQueUnClub96 Jest dla nas nadzieja.
Może zapoznamy się z jakimiś Ukraineczkami :D

5

@MesQueUnClub96 Nie, nie wchodzimy na ten portal dla nerdów.

4

Tytuł: Kabriolety
Autor: Taco Hemingway
Gorąco Polecam!

Pocztówka z WWA? TOP!

2

@Dawidfcb1998 Nie mam nic przeciwko, i mam nadzieję, że koniec końców Traore zamknie mi mordkę niczym Paulinho kilka sezonów temu ;)

12

@Odcinkowy Przypominam, 1 bramka w 20 meczach obecnego sezonu.
8 bramek przez 7 ostatnich sezonów.

Wyśmienity transfer, nie ma co :)

3

@BorzyKrzys Krzysiu, skąd taka nienawiść do młodego Matczaka?

3

@FCB_dimiC @Luciano99 @Hubsao @Katalończyk 99
Panowie, chłop was jawnie baituje, a wy tak łatwo to łykacie? :D

1

@bartas97 Bolą ich wielkie powiadomienia? :D

1

@Adi123456789 Najlepsza z możliwych :D
Myślałem jeszcze nad Destem czy Minguezą na PO i Roberto na ŚPD, ale niech zostanie już tak.

0

@Emhyr Co wygrałem?

0

@David_Beckham 10 Miliardów euro za 25 lat, o k*rwa :D

0

Co myślicie o takim składzie na Atletico?

MaTS - Alba, Lenglet, Pique, Roberto - Busquets, Frenkie, Riqui - Abde, Luuk, Adama

Ale by to chodziło :D

0

@Pawel13sz Jaki rewolucja? :D Wołaj arasza wołaj @arasz1819 ^^

0

@BartqRKO Top3: Maldini, Nesta, Chiellini

2

@Lionel_Messi10 Wszystkiego Najlepszego Leo, zdrowia przede wszystkim, bo jak jest zdrowie to i reszta przyjdzie ;)

8

Tytuł: Ukryty w mieście krzyk
Autor: Pezet



Gorąco polecam, na ten czwartkowy wieczór ;P
@BXOD @Coutinho007 @kryhaa @unbelievable

1

@Bobo25 Zrób tak, żeby chciała kota ;)

0

Dlaczego Scaloni nie powołał Messiego na obecne zgrupowanie?

2

@Djzordon Kto pytał?

0

@sokot Gość jest mocno odklejony, dlatego nie polecam tego słuchać, bo ciśnienie skacze momentalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?