0

@barcelonaLM Mam nadzieję, że to badziewie nie przejdzie...

0

@Huck Spoko, kolega wyżej mi już rozjaśnił o co chodzi :D

0

@Huck Chodzi mi o Antony'ego z Ajaxu nie o Martiala.

0

@Hubsao Poczytaj posty z ostatniej godzinki ;)

0

@SamuraJack Ale według większości na La Rambli, Morata jest ''drewnem'' a Adama jest koksem, bo se piłkę na 10m wypuści

0

@Encore W BPL może i tak, ale przed transferem do Tottków, przyzwoicie sobie radził w LaLidze

16

@Encore Szczerze, to już nie wiem czy ten Gil nie byłby lepszą opcją

0

@DaPidejpi Ziyech w Chelsea gra przyzwoicie, Frenkie gra na nie swojej pozycji, no i jedynie ten De Ligt lekki niewypał, ale on też jest jeszcze młody

1

@DaPidejpi @Worny @kass18 @messi564 Przepraszam, pomyliłem się, ale tak czy owak zdania nie zmieniam

0

Zamiast rzucić się i wziąć Antony'ego to wzięli Torresa i biorą gościa co w 20 meczach obecnego sezonu ma 1 bramkę.

Tylko dlatego, że są wychowankami...

To jest dramat.

1

@Rust_Cohle No ja właśnie ja też.
A z tym, że zaszczepiony jest zwolniony z kwarantanny to też jest jakiś k**wa żart, i dobrze, że ma się to zmienić.

0

@Rust_Cohle Co Ty gadasz, przecież zaszczepieni są zwolnieni z kwarantanny , no chyba, że coś się ostatnio zmieniło

0

@Bunk420 Nie.

1

@Hubsao @DaPidejpi to już inna liga, ale pocieszę cię, że są tutaj osoby ze średnią około 90 komów na dzień także ten ;D

0

@DaPidejpi 23 komentarze przez 71 dni, dzień w dzień to Twoim zdaniem mało?

2

@Hubsao Widzę, że wychodzisz z tego samego założenia ;D
71 dni i 1,7k komentarzy XD

1

I cyk licznik aktywnych userów usunięty :D

3

@Rewolucja123 Przecież to zdjęcie to jawny fake

0

@BorzyKrzys Najmana.

4

Tytuł: Black Beatles
Autor: Rae Sremmurd ft. Gucci Mane


@BXOD @kryhaa @unbelievable

Total Classic!

0

@Amigo_Blanco Chyba pomyliły ci się nicki :D

3

@Hubsao Depay nie ma podjazdu? Toż to miał być lider po odejściu Messiego :D

1

To niezły gag i skecz XD

5

Wieluń jest zalany szambem.

1

Porównywać się do Tysona XD

0

Najman vs Stanowski - REWANŻ

6

@MesQueUnClub96 Szczerze, g**no mnie już obchodzi ta szopka.

4

@Fenelon EGO Najmana? TOP!

1

@maciar Alex Merlim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?