HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Mam nadzieję, że to badziewie nie przejdzie...
0
@Huck Spoko, kolega wyżej mi już rozjaśnił o co chodzi :D
0
@Huck Chodzi mi o Antony'ego z Ajaxu nie o Martiala.
0
@Hubsao Poczytaj posty z ostatniej godzinki ;)
0
@SamuraJack Ale według większości na La Rambli, Morata jest ''drewnem'' a Adama jest koksem, bo se piłkę na 10m wypuści
0
@Encore W BPL może i tak, ale przed transferem do Tottków, przyzwoicie sobie radził w LaLidze
16
@Encore Szczerze, to już nie wiem czy ten Gil nie byłby lepszą opcją
0
@DaPidejpi Ziyech w Chelsea gra przyzwoicie, Frenkie gra na nie swojej pozycji, no i jedynie ten De Ligt lekki niewypał, ale on też jest jeszcze młody
1
@DaPidejpi @Worny @kass18 @messi564 Przepraszam, pomyliłem się, ale tak czy owak zdania nie zmieniam
0
Zamiast rzucić się i wziąć Antony'ego to wzięli Torresa i biorą gościa co w 20 meczach obecnego sezonu ma 1 bramkę.
Tylko dlatego, że są wychowankami...
To jest dramat.
1
@Rust_Cohle No ja właśnie ja też.
A z tym, że zaszczepiony jest zwolniony z kwarantanny to też jest jakiś k**wa żart, i dobrze, że ma się to zmienić.
0
@Rust_Cohle Co Ty gadasz, przecież zaszczepieni są zwolnieni z kwarantanny , no chyba, że coś się ostatnio zmieniło
0
@Bunk420 Nie.
1
@Hubsao @DaPidejpi to już inna liga, ale pocieszę cię, że są tutaj osoby ze średnią około 90 komów na dzień także ten ;D
0
@DaPidejpi 23 komentarze przez 71 dni, dzień w dzień to Twoim zdaniem mało?
2
@Hubsao Widzę, że wychodzisz z tego samego założenia ;D
71 dni i 1,7k komentarzy XD
1
I cyk licznik aktywnych userów usunięty :D
3
@Rewolucja123 Przecież to zdjęcie to jawny fake
0
@BorzyKrzys Najmana.
4
Tytuł: Black Beatles
Autor: Rae Sremmurd ft. Gucci Mane
@BXOD @kryhaa @unbelievable
Total Classic!
0
@Amigo_Blanco Chyba pomyliły ci się nicki :D
3
@Hubsao Depay nie ma podjazdu? Toż to miał być lider po odejściu Messiego :D
2
@Seledynowy Tutaj masz całość
https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=1756444761221739
1
To niezły gag i skecz XD
5
Wieluń jest zalany szambem.
1
Porównywać się do Tysona XD
0
Najman vs Stanowski - REWANŻ
6
@MesQueUnClub96 Szczerze, g**no mnie już obchodzi ta szopka.
4
@Fenelon EGO Najmana? TOP!
1
@maciar Alex Merlim