HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rick Sku****yny ruskie...
0
@vangoor Jak nie mają w tym interesu, to po co mają nagradzać?
Sypną śmieszne 500+, je*ną 13-tkę, i wybory mają w kieszeni, bo patusy, nieroby i stare dziady pierwsi będą przy urnach...
5
Nie no kur*a, nóż się w kieszeni otwiera...
Jak w tym kraju ma być dobrze...
@Barca1992 @tomek8756 @Kgorecki2500 @Przemek2323
7
@jedrek7000 @Coutinho007 Tarzan jest tylko jeden ;)
2
@Sulimo Wykazałeś się Husvoucie, łap zieloniaka ^^
6
@Kgorecki2500 Hołownia przy Tusku to zwykły pionek.
1
@DaPidejpi Prosisz się o bana, oj prosisz.
0
@DaPidejpi Michael Jordan, Tiger Woods, Phil Taylor (Darts)
1
@Pawel13sz No i może trochę dla Messiego.
3
@Bunk420 Patrzta, szynkę za 5 dych burżuj kupuję.
Pamiętaj, musisz żyć troszkę skromniej i jak coś jest drogie to tego nie kupować ^^
16
@Kusco15 Znowu bredzisz
1
@Marik1234 A ten w ręczniku to kto? Pique, Lenglet?
3
@Objectivo Nawet tego nie włączam, bo nie chce se nerwów psuć :x
0
@PatrychoO A to ciekawe, bo przed meczem było, że jest na ławce
0
@PatrychoO Nie, normalnie był na ławce
1
@GuerillaAthletic Niech to się wszystko trzyma.
0
@GeneralXavi Benzemę nazywać miernotą XD
3
@TheNekro94 Nie, że coś, ale Alves już na ławce
4
@FC1899Barca No i co tam panie ''ekspercie''?
Dembele - Asysta
Ansu - Bramka
Wypłacz nam jeszcze Depaya to może strzeli na 3:2
0
Goooooooooooooool
2
Ale fart... Araucho przysnął
0
@Omoziu Legia Warszawa.
0
@FC1899Barca Oj, poraz kolejny się kompromitujesz kolego
2
Akcja Asensio, a Busket se truchta XD
0
@masq No Messi, no party
1
Z tego co słyszę, trybuny mocno za prześcieradłami...
8
@IronSanHybrid Hipokryci.
Jakby tytuł brzmiał "Jestem Antonella" to pierwsi byście oglądali ^^
4
@Coutinho007 Czy ty właśnie porównałeś Derulo do Oliwki, Oliwke do Leosi i ich wszystkich do Ekipy XD?
Naprawdę patorap Oliwki zestawiasz w jednym rzędzie z nutami Ekipy?
0
@Encore Zgadza się, jak dla mnie jego prime był wtedy gdy na featach miał 2chainza czy Snoopa
0
@Azacca A to w sumie dobrze, że nie wiesz, bo to taki idiota co drze mordę i udaje przy tym mądrego.
@Encore Oj Enkor aż tak bym nie przesadzał ;)