2

@Rick Sku****yny ruskie...

0

@vangoor Jak nie mają w tym interesu, to po co mają nagradzać?
Sypną śmieszne 500+, je*ną 13-tkę, i wybory mają w kieszeni, bo patusy, nieroby i stare dziady pierwsi będą przy urnach...

5

Nie no kur*a, nóż się w kieszeni otwiera...
Jak w tym kraju ma być dobrze...


@Barca1992 @tomek8756 @Kgorecki2500 @Przemek2323

7

@jedrek7000 @Coutinho007 Tarzan jest tylko jeden ;)

2

@Sulimo Wykazałeś się Husvoucie, łap zieloniaka ^^

6

@Kgorecki2500 Hołownia przy Tusku to zwykły pionek.

1

@DaPidejpi Prosisz się o bana, oj prosisz.

0

@DaPidejpi Michael Jordan, Tiger Woods, Phil Taylor (Darts)

1

@Pawel13sz No i może trochę dla Messiego.

3

@Bunk420 Patrzta, szynkę za 5 dych burżuj kupuję.

Pamiętaj, musisz żyć troszkę skromniej i jak coś jest drogie to tego nie kupować ^^

16

@Kusco15 Znowu bredzisz

1

@Marik1234 A ten w ręczniku to kto? Pique, Lenglet?

3

@Objectivo Nawet tego nie włączam, bo nie chce se nerwów psuć :x

0

@PatrychoO A to ciekawe, bo przed meczem było, że jest na ławce

0

@PatrychoO Nie, normalnie był na ławce

1

@GuerillaAthletic Niech to się wszystko trzyma.

0

@GeneralXavi Benzemę nazywać miernotą XD

3

@TheNekro94 Nie, że coś, ale Alves już na ławce

4

@FC1899Barca No i co tam panie ''ekspercie''?

Dembele - Asysta
Ansu - Bramka

Wypłacz nam jeszcze Depaya to może strzeli na 3:2

0

Goooooooooooooool

2

Ale fart... Araucho przysnął

0

@Omoziu Legia Warszawa.

0

@FC1899Barca Oj, poraz kolejny się kompromitujesz kolego

2

Akcja Asensio, a Busket se truchta XD

0

@masq No Messi, no party

1

Z tego co słyszę, trybuny mocno za prześcieradłami...

8

@IronSanHybrid Hipokryci.
Jakby tytuł brzmiał "Jestem Antonella" to pierwsi byście oglądali ^^

4

@Coutinho007 Czy ty właśnie porównałeś Derulo do Oliwki, Oliwke do Leosi i ich wszystkich do Ekipy XD?

Naprawdę patorap Oliwki zestawiasz w jednym rzędzie z nutami Ekipy?

0

@Encore Zgadza się, jak dla mnie jego prime był wtedy gdy na featach miał 2chainza czy Snoopa

0

@Azacca A to w sumie dobrze, że nie wiesz, bo to taki idiota co drze mordę i udaje przy tym mądrego.

@Encore Oj Enkor aż tak bym nie przesadzał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?