HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk Życie, życie jest nowelą...
0
@VamosRakieta Podśmierduje ustawką, ale jakby tak było, to daliby nam Real albo Atletico
0
Parę lat życia darmo diabli wzięli
1
@FCB_dimiC Musiałby się bardzo postarać, żeby go wykupili, ale mam nadzieję, że zbliżające się MŚ zmotywują go do lepszej gry.
1
@Emhyr Drogawy ten wykup, jak za taki wrak :O
0
@takisobiektos Atencja atencją, ale to już się robi powoli męczące, że ludzie nie rozumieją do czego służy szczepionka.
1
O Covidzie napisać muszę, bo się uduszę :D
Typowy dzionek na La Bambie, szkoda tylko, że do niektórych dalej nie doszło, że szczepionka nie chroni przed zakażeniem, a zmniejsza szansę na hospitalizacje.
1
@Sau_Ron Quebonafide "Egzotyka", bardzo przyjemnie się to czyta
3
@Medium No wiesz, ty polecasz Sentino, także wiesz.
I też o tobie za dobrze nie świadczy.
2
Tytuł: Biblioteka Trap
Autor: Mata
Gorąco polecam ;)
0
@XTobiX Racja, ale to to już swoją drogą
2
@MESSIah16
3. Konfederacja - wolnorynkowcy płaczący, że prywatna firma zbanowała ich za fake newsy i mowę nienawiści.
0
@Pawel13sz Nie z takimi mistrzami sobie radziłem ^^
0
@Pawel13sz Mnie i tak byś nie pyknął, byłem szkolnym mistrzem w 2k18 :p
0
Ja wszystko rozumiem, ale z tym to już szanowna @Moderacja przesadziła xD
https://zapodaj.net/342eb36830b6e.jpg.html
0
@paweldunajecfcb CS:GO zdecydowanie
15
@ranger3120 Mbappe.
1
@Sulimo I jak zmartwychwstałeś po wczorajszym?
0
@Emhyr A kim w takim razie będzie Boczek? :D
1
@Sulimo Casino Royale i No Time To Die? TOP!
2
@Sulimo Nie czas umierać ;P
4
Tytuł: Ostatnia nocka ale to DRILL
Autor: Młody Klakson & Maciej Maleńczuk & Sentino feat. Yugopolis
Polecam!
Tak jak nie przepadam za Sentino, to tutaj fajnie poleciał.
2
@MesQueUnClub96 I nadal jedyne co z tego jest, to gównoburze, nic nie wnoszące na te forum...
0
@VbamboeB Widzę, że dalej żyjesz początkiem sezonu gdzie Depay faktycznie grał przyzwoicie, ale jakbyś śledził uważnie jego ostatnie mecze przed kontuzją, zauważyłbyś, że jest podobnie zagubiony jak i Dest.
0
@Janiama Ansu - Morata - Ferran
Depay to póki co zasługuje jedynie na ławkę, a już tym bardziej jak wróci Fati
4
@FC1899Barca ''Powinni tam wprowadzić prawo jak w bodajże Japonii, max 1 czy 2 dzieci i tyle a powyżej kary.''
To w Chinach to wprowadzili ;)
5
@PatrychoO Zapewne nic.
1
@PatrychoO Kevin dał kobiecie, to i ja bym musiał, a kobiet na La Rambli jak na lekarstwo XD
3
@Comfortable_ Ja pytałem
1
@Szreko To tak jak ja -_-
Jakiś uraz miałeś czy po prostu zapuściłeś się przez ten rok?