2

@Kapitan hawk Życie, życie jest nowelą...

0

@VamosRakieta Podśmierduje ustawką, ale jakby tak było, to daliby nam Real albo Atletico

0

Parę lat życia darmo diabli wzięli

1

@FCB_dimiC Musiałby się bardzo postarać, żeby go wykupili, ale mam nadzieję, że zbliżające się MŚ zmotywują go do lepszej gry.

1

@Emhyr Drogawy ten wykup, jak za taki wrak :O

0

@takisobiektos Atencja atencją, ale to już się robi powoli męczące, że ludzie nie rozumieją do czego służy szczepionka.

1

O Covidzie napisać muszę, bo się uduszę :D

Typowy dzionek na La Bambie, szkoda tylko, że do niektórych dalej nie doszło, że szczepionka nie chroni przed zakażeniem, a zmniejsza szansę na hospitalizacje.

1

@Sau_Ron Quebonafide "Egzotyka", bardzo przyjemnie się to czyta

3

@Medium No wiesz, ty polecasz Sentino, także wiesz.
I też o tobie za dobrze nie świadczy.

2

Tytuł: Biblioteka Trap
Autor: Mata


Gorąco polecam ;)

0

@XTobiX Racja, ale to to już swoją drogą

2

@MESSIah16
3. Konfederacja - wolnorynkowcy płaczący, że prywatna firma zbanowała ich za fake newsy i mowę nienawiści.

0

@Pawel13sz Nie z takimi mistrzami sobie radziłem ^^

0

@Pawel13sz Mnie i tak byś nie pyknął, byłem szkolnym mistrzem w 2k18 :p

0

Ja wszystko rozumiem, ale z tym to już szanowna @Moderacja przesadziła xD
https://zapodaj.net/342eb36830b6e.jpg.html

0

@paweldunajecfcb CS:GO zdecydowanie

15

@ranger3120 Mbappe.

1

@Sulimo I jak zmartwychwstałeś po wczorajszym?

0

@Emhyr A kim w takim razie będzie Boczek? :D

1

@Sulimo Casino Royale i No Time To Die? TOP!

2

@Sulimo Nie czas umierać ;P

4

Tytuł: Ostatnia nocka ale to DRILL
Autor: Młody Klakson & Maciej Maleńczuk & Sentino feat. Yugopolis


Polecam!

Tak jak nie przepadam za Sentino, to tutaj fajnie poleciał.

2

@MesQueUnClub96 I nadal jedyne co z tego jest, to gównoburze, nic nie wnoszące na te forum...

0

@VbamboeB Widzę, że dalej żyjesz początkiem sezonu gdzie Depay faktycznie grał przyzwoicie, ale jakbyś śledził uważnie jego ostatnie mecze przed kontuzją, zauważyłbyś, że jest podobnie zagubiony jak i Dest.

0

@Janiama Ansu - Morata - Ferran
Depay to póki co zasługuje jedynie na ławkę, a już tym bardziej jak wróci Fati

4

@FC1899Barca ''Powinni tam wprowadzić prawo jak w bodajże Japonii, max 1 czy 2 dzieci i tyle a powyżej kary.''

To w Chinach to wprowadzili ;)

5

@PatrychoO Zapewne nic.

1

@PatrychoO Kevin dał kobiecie, to i ja bym musiał, a kobiet na La Rambli jak na lekarstwo XD

3

@Comfortable_ Ja pytałem

1

@Szreko To tak jak ja -_-

Jakiś uraz miałeś czy po prostu zapuściłeś się przez ten rok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?