0

@Jaro1279 XDDD
Chyba żartujesz

0

@Michael24 Pewnie coś od Młodej Leokadii, ewentualnie Maty

3

@DonAndrzejos Oby to była prawda ;D

3

@Ferrantorres91 Sugerujesz, że to nie ważny puchar?

0

@Transu96 Morate powijaj

6

@DaPidejpi I tak szczytem debilizmu był ten "spot" co był przed świętami z tym nieboszczykiem w prosektorium...

0

@damian16161212 10-ciu
MAtS, Neto, Araujo, Pique, Garcia, Mingueza, F. De Jong, Nico, Puig, L. De Jong

1

@barcelonaLM Antony > cała trójka

0

@busquets5 Albo Antony'ego z Ajaxu ;)

1

@MesQueUnClub96 Niestety :|
Dla mnie bezapelacyjnie GOAT Darta

1

@MesQueUnClub96 Szkoda, że Phil Taylor już nie rzuca, sympatyczny gość

0

@Witekk10 Które?

1

@paweldunajecfcb Panie kochany, już ci tyle poleciliśmy, że nie wiem kiedy to wszystko obejrzałeś XD

4

@sintesox ''może zdarzyć się sytuacja, że na boisku pojawi się dwóch bramkarzy lub Mallorca rozpocznie mecz w przewadze liczebnej''

Coś w podobie było niedawno w meczu Belenenses - Benfica w lidze Portugalskiej.

0

@Comfortable_ A ty sobie odpal meczyk PSG i nowego gniota pt. ''PSG'' od swojego mitomanka Sentiniaka.

4

@Momals11 Za kim jesteś? Za Barceloną czy już za PSG, bo Messi tam gra?

0

@Rust_Cohle Źle sformułowane pytanie, ekh

Tak, właśnie o niego mi chodziło ;)

0

@Rewolucja123 @Colin94
Otóż nie panowie, jeszcze o kogoś innego mi chodziło

1

Największy fanboy Leo Messiego na La Rambli?

Pierwszy użytkownik który przychodzi wam do głowy :D?

5

@Momals11 @MesQueUnClub96 No dobra, powiedział, no i co w związku z tym?
Powiedział dla śmiechu, że jest lepszy od nich , a ty robisz z tego jakąś szopkę.

7

@Momals11 Już widzę jak tak powiedział

5

Tytuł: TOKYO2020
Autor: Quebonafide ft. Taco Hemingway


Polecam!

1

@vangoor Co kto lubi, ja też na początku byłem ''anty Fame MMA'', bo brali tam potężną patole, ale przy którejś edycji się przełamałem i teraz oglądam.

Początki mieli złe, szczególnie wizerunkowo, ale z każdą kolejną edycją widać progres.

0

@vangoor O Fame MMA mówili to samo, a koniec końców w uj ludzi to ogląda ;)

1

@barcelonaLM Chyba światowa wypalona gwiazda*

@Encore To też jest git ;)


0

@norbi77 To napiszesz jutro jak wszystko wróci do normy, co za problem?

6

@norbi77 Wyluzuj, bo wykitujesz przejmując się takimi głupotami :)

1

@MesQueUnClub96 Ale Messi gra jednak dłużej od niego

5

@szkutnik91 Nawet Valencia ciśnie z niego bekę

0

@Rewolucja123 Wiadomo, że tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?