HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jaro1279 XDDD
Chyba żartujesz
0
@Michael24 Pewnie coś od Młodej Leokadii, ewentualnie Maty
3
@DonAndrzejos Oby to była prawda ;D
3
@Ferrantorres91 Sugerujesz, że to nie ważny puchar?
0
@Transu96 Morate powijaj
6
@DaPidejpi I tak szczytem debilizmu był ten "spot" co był przed świętami z tym nieboszczykiem w prosektorium...
0
@damian16161212 10-ciu
MAtS, Neto, Araujo, Pique, Garcia, Mingueza, F. De Jong, Nico, Puig, L. De Jong
1
@barcelonaLM Antony > cała trójka
0
@busquets5 Albo Antony'ego z Ajaxu ;)
1
@MesQueUnClub96 Niestety :|
Dla mnie bezapelacyjnie GOAT Darta
1
@MesQueUnClub96 Szkoda, że Phil Taylor już nie rzuca, sympatyczny gość
0
@Witekk10 Które?
1
@paweldunajecfcb Panie kochany, już ci tyle poleciliśmy, że nie wiem kiedy to wszystko obejrzałeś XD
4
@sintesox ''może zdarzyć się sytuacja, że na boisku pojawi się dwóch bramkarzy lub Mallorca rozpocznie mecz w przewadze liczebnej''
Coś w podobie było niedawno w meczu Belenenses - Benfica w lidze Portugalskiej.
0
@Comfortable_ A ty sobie odpal meczyk PSG i nowego gniota pt. ''PSG'' od swojego mitomanka Sentiniaka.
4
@Momals11 Za kim jesteś? Za Barceloną czy już za PSG, bo Messi tam gra?
0
@Rust_Cohle Źle sformułowane pytanie, ekh
Tak, właśnie o niego mi chodziło ;)
0
@Rewolucja123 @Colin94
Otóż nie panowie, jeszcze o kogoś innego mi chodziło
1
Największy fanboy Leo Messiego na La Rambli?
Pierwszy użytkownik który przychodzi wam do głowy :D?
5
@Momals11 @MesQueUnClub96 No dobra, powiedział, no i co w związku z tym?
Powiedział dla śmiechu, że jest lepszy od nich , a ty robisz z tego jakąś szopkę.
7
@Momals11 Już widzę jak tak powiedział
5
Tytuł: TOKYO2020
Autor: Quebonafide ft. Taco Hemingway
Polecam!
1
@vangoor Co kto lubi, ja też na początku byłem ''anty Fame MMA'', bo brali tam potężną patole, ale przy którejś edycji się przełamałem i teraz oglądam.
Początki mieli złe, szczególnie wizerunkowo, ale z każdą kolejną edycją widać progres.
0
@vangoor O Fame MMA mówili to samo, a koniec końców w uj ludzi to ogląda ;)
1
@barcelonaLM Chyba światowa wypalona gwiazda*
@Encore To też jest git ;)
0
@norbi77 To napiszesz jutro jak wszystko wróci do normy, co za problem?
6
@norbi77 Wyluzuj, bo wykitujesz przejmując się takimi głupotami :)
1
@MesQueUnClub96 Ale Messi gra jednak dłużej od niego
5
@szkutnik91 Nawet Valencia ciśnie z niego bekę
0
@Rewolucja123 Wiadomo, że tak