HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Cuccittini? TOP.
1
@fart I ta ławka :p
Jorquera, Oleguer, Sylvinho, T.Motta, Edmilson, Iniesta, Messi, Larsson
Nie powiem, mocarnie to wyglądało :o
1
@fart Ja to najchętniej obejrzałbym ten skład ;)
Valdes - Van Bronckhorst, Puyol, Marquez, Belletti - Deco, Van Bommel, Xavi - Ronaldinho, Eto'o, Giuly :D
0
@Ghotti Nic z tych rzeczy :p
A co do auta to ja wiem, że model 2k22, bardziej chodziło mi po prostu o inny samochód
0
@Ghotti Ale to żadna zgryźliwość ;)
Po prostu ja bym tak zrobił, bo do 190k na luzie znalazłbyś fajną furkę
1
@Ghotti Kup sobie coś używanego, i tyle
0
@BXOD A już luukam
0
@BXOD Ale nie zaprzeczysz, że wpada w ucho :p?
5
Tytuł: No Lie
Autor: Sean Paul ft. Dua Lipa
Polecam ;)
@Nano22 @Comfortable_ @BXOD
3
@damiano996 I to jest zdrowe podejście do tematu, a nie gównoburze co drugi post.
0
@Ghotti To nie jest rozwiązanie.
9
Niech już będzie ta sobota i ten mecz z Elche, to wkońcu wrócą wpisy o piłce, bo naprawdę już nie dobrze się robi od tego politycznego/szczepionkowego syfu poniżej.
Jak dzieci, jeden warty drugiego.
0
@JimMorrisonFCB Rabini niezdecydowani.
2
@Ojciec5tkidzieci @arekfanBarcy W sumie Taco w jednym z tracków na Jarmarku, to wszystko trafnie zobrazował, a dokładniej na ''W.N.P.''
0
@clyde Do tego w pomocy Don Andres, a w obronie El Jefecito ;)
Ahh ta nostalgia :/
0
@Peciak Zwracam honor
0
@Comfortable_ Zdarza się amigo, ale to i tak nic z zordonem
1
@Encore Wiadomka, za to nam należało się z 5 karnych i 10 wolnych z nieruchomym bramkarzem za ich przewinienia :D
3
Te @Djzordon a jak skomentujesz brak ewidentnego karnego dla Osasuny w tej sytuacji?
0
@PeteR10 Tak, raz była policja i 2/3 razy dzwonili, nic więcej.
0
@D44H Nic się nie stanie
1
@ElPonczato I codziennie to samo wałowanie tematu.
4
@LS Ja mam Nokię 3210, więc odpadam
0
@Stasiuburza
Do Choroszczy?
Do Choroszczy
Na badania?
Na badania
3
@Encore ''Co nie zmienia faktu że to mistrzostwo zdobył dzięki przypadkowi xD''
Ale tutaj to popłynąłeś enkorze XDDD
0
@DaPidejpi Myślę, że jak zakończy karierę, to zakończy ją u nas, ale jeszcze nie w tym sezonie
0
Świta Piqué zaprzecza plotkom, że ten przejdzie na emeryturę pod koniec sezonu. [Diario Sport]
0
@Rewolucja123 3 razy NIE!
1
Która piłkarka Barcelony wam się najbardziej podoba?
Mój typ to obrończyni Jana Fernandez, całkowicie w moim typie, ale z drugiej strony Lieke Martens też niczego sobie ;p
0
@bartekvisca Jest jeszcze temat Aubameyanga