10

Cuccittini? TOP.

1

@fart I ta ławka :p
Jorquera, Oleguer, Sylvinho, T.Motta, Edmilson, Iniesta, Messi, Larsson

Nie powiem, mocarnie to wyglądało :o

1

@fart Ja to najchętniej obejrzałbym ten skład ;)
Valdes - Van Bronckhorst, Puyol, Marquez, Belletti - Deco, Van Bommel, Xavi - Ronaldinho, Eto'o, Giuly :D

0

@Ghotti Nic z tych rzeczy :p

A co do auta to ja wiem, że model 2k22, bardziej chodziło mi po prostu o inny samochód

0

@Ghotti Ale to żadna zgryźliwość ;)
Po prostu ja bym tak zrobił, bo do 190k na luzie znalazłbyś fajną furkę

1

@Ghotti Kup sobie coś używanego, i tyle

0

@BXOD A już luukam

0

@BXOD Ale nie zaprzeczysz, że wpada w ucho :p?

5

Tytuł: No Lie
Autor: Sean Paul ft. Dua Lipa
Polecam ;)
@Nano22 @Comfortable_ @BXOD

3

@damiano996 I to jest zdrowe podejście do tematu, a nie gównoburze co drugi post.

0

@Ghotti To nie jest rozwiązanie.

9

Niech już będzie ta sobota i ten mecz z Elche, to wkońcu wrócą wpisy o piłce, bo naprawdę już nie dobrze się robi od tego politycznego/szczepionkowego syfu poniżej.

Jak dzieci, jeden warty drugiego.

0

@JimMorrisonFCB Rabini niezdecydowani.

2

@Ojciec5tkidzieci @arekfanBarcy W sumie Taco w jednym z tracków na Jarmarku, to wszystko trafnie zobrazował, a dokładniej na ''W.N.P.''

0

@clyde Do tego w pomocy Don Andres, a w obronie El Jefecito ;)
Ahh ta nostalgia :/

0

@Peciak Zwracam honor

0

@Comfortable_ Zdarza się amigo, ale to i tak nic z zordonem

1

@Encore Wiadomka, za to nam należało się z 5 karnych i 10 wolnych z nieruchomym bramkarzem za ich przewinienia :D

3

Te @Djzordon a jak skomentujesz brak ewidentnego karnego dla Osasuny w tej sytuacji?


0

@PeteR10 Tak, raz była policja i 2/3 razy dzwonili, nic więcej.

0

@D44H Nic się nie stanie

1

@ElPonczato I codziennie to samo wałowanie tematu.

4

@LS Ja mam Nokię 3210, więc odpadam

0

@Stasiuburza
Do Choroszczy?
Do Choroszczy
Na badania?
Na badania

3

@Encore ''Co nie zmienia faktu że to mistrzostwo zdobył dzięki przypadkowi xD''

Ale tutaj to popłynąłeś enkorze XDDD

0

@DaPidejpi Myślę, że jak zakończy karierę, to zakończy ją u nas, ale jeszcze nie w tym sezonie

0

Świta Piqué zaprzecza plotkom, że ten przejdzie na emeryturę pod koniec sezonu. [Diario Sport]

0

@Rewolucja123 3 razy NIE!

1

Która piłkarka Barcelony wam się najbardziej podoba?


Mój typ to obrończyni Jana Fernandez, całkowicie w moim typie, ale z drugiej strony Lieke Martens też niczego sobie ;p

0

@bartekvisca Jest jeszcze temat Aubameyanga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?