3

A żeby tak karma wróciła do oponiarza i ta walona opona mu pękła na przed ostatnim okrążeniu.

2

Piękny przekazik, przelewik poleciał to SC nie będzie

4

@Mario96w Jest czarny to raz, do tego jeździ w mercedesie to dwa

0

@Verema Kończy karierę?

2

Brać tego Pereza do Barcelony :)

8

Niebezpieczna jazda XD, a ten już zesrany, typowe

2

Oponiarz co porobiony :D

0

@LambiPL Vin Diesel jako Dominic Toretto

1

@Rust_Cohle Poczekaj na komentarze Mariuszka, że Hamilton to GOAT, bo takowe napewno będą XD

7

Znów pchanie przez sędziów, nowe nie znałem...

0

Vamos Max, po zwycięstwo!!!

0

@DaPidejpi Schumacher.

1

@Comentateiro Ten drugi na banicji, lepiej odznacz ;)

2

@clyde Już się tak nie podlizuj, umów się z nim wkońcu na tą kawę ;)

0

@Woland10 Ameryki nie odkryłeś

0

@Transu96 Generalnie, akurat jemu chwila przerwy nie zaszkodzi.

8

Z racji tego, że @Nano22 i @VamosRakieta zostali już nominowani.

Nominuję @Don-Corleone za ciekawą pisownię i za poprawiające humor posty o D10S'ie :D

0

@LS A tak mi ''słońce'' ostatnio banem wygrażało i ''chwaliło'', że banów nie wyłapuje, to tera wyłapał za takie coś XD

1

@Objectivo @LS Ten z awatarem ośmieszającym Jezusa?

0

@Objectivo Kto tak wyłapał XD?

7

@Malkey95 Zdrowia dla prababci

5

@Rust_Cohle #TeamMaxVERstappen

0

@Rust_Cohle Odważnie względem Bundesligi ;D
Kto jak nie Munsien lub BVB?

0

Co łączy Bayern, BVB, Chelsea i Alaves?
Wszyscy byli "pewniaczkami" a dostają w cymbał po 1:0.

0

@mikiiki 1/+1,5
Wierzę, że mnie Bayern nie zawiedzie

3

Mam nadzieję, że bramka Mainz nie jest początkiem końca kuponu ;p

0

@Encore Bottas XD

21

Jutro, całym sercem z Verstappenem!
Jazda z oponiarzem.

5

Sir Max Verstappen z P1

0

@mikiiki Nie ma takiej opcyji ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?