2

Inaki Peña - Balde, Araujo, Garcia, Dest - Busquets, F.De Jong, Gavi - Dembele, Depay, Demir

Takiego składu bym oczekiwał na Osasunę. Dziwi mnie, że żaden trener nie daję szansy Inakiemu, widząc katastrofalną grę Ter Stegena, kiedy jak nie teraz dać mu tą szansę.

A jak to u was wygląda?

1

@cinero1996 Tylko Fortuna

0

@Transu96 Jest jeszcze Mingueza ")

0

@AmigoBlancos A nie zagrali?
Koniec końców wygrali 3:0

0

@zenoowity On to ironicznie powiedział, Pedrerol jest kibicem Realu

3

@Worny #TEAM MAX EMILIAN VERSTAPPEN

1

@Comfortable_ Ja to na Man City

1

@Jakchcesz Mnie na trzeźwo już to kompletnie nie rusza, heh.

5

@BarcaInfo Akurat Juve od odejścia Ronaldo też jakieś wybitne nie jest, w lidze 5 lokata a w LM są na 1 miejscu tylko i wyłącznie przez frajerstwo Chelsea od której dostali ostatnio 4:0.

0

@Thomas99PL''Liga Europy jest do wygrania''
Niestety, ale nie jest. Z tym zaangażowaniem i składem dostaniemy w łeb od niemal każdego.

Edit: Porto, Borussia, Lipsk to tak na szybko drużyny od których spokojnie dostaniemy w cymbał a jeszcze jutro dołączy ktoś z dwójki Atalanta/Villarreal.

1

@Janiama A dziękuję (:

0

@Rewolucja123 3:0 XD

0

@macio_944 Pisałem, że 3:0 dla Bayernu ;)

0

@FC1899Barca Co nie modlisz się o brameczkę Lewandowskiego?

5

Bez komentarza...
Żeby trafili na kogoś mocnego odrazu

Bayern - Chelsea, sobie życzę, i Chelsea out!

0

@AllBundy Niestety uzależnienie wygrało :v

@BXOD Zdecydowanie największa strata jeśli chodzi o US scenę, ludzie tak rozpaczają po śmierci X'a czy Lil Peepa, a mnie ich śmierć kompletnie nie ruszyła.
Ba, w chwili śmierci Peepa, nie wiedziałem nawet kto to jest, a X'a słuchałem stosunkowo niedługo. Za to po tym jak dowiedziałem się, że Juice nie żyję, zrobiło mi się smutno - tak po ludzku :(

0

Chelsea 2:2, który to gadał, że kupony już do kosza ;D?

3

@Janiama 3:0 Bayern

5

Dziś obchodzimy 2 rocznicę śmierci Jarada Anthony'ego Higginsa bardziej znanego wszystkim Juice WRLD’a



Zdecydowanie za wcześnie, gość miał mega talent. Zwykły, skromny chłopak z Chicago, któremu mimo sukcesu sodówa nie uderzyła do głowy i pozostał sobą.
Mega szkoda ;/

R.I.P. Juice
@BXOD @Comfortable_

1

@Janiama No to w takim razie, zieloności życzę. Mimo, że sam postawiłem na Bayern, to zwycięstwo Barcy by mi to zrekompensowało

1

@AllBundy Sasin dofinansuje kolejne 70 mln. 60 mln na Ferrana a 10 do kieszeni ;)

1

@Janiama No nie powiem, optymistycznie :D
Kurs zachęcający, tylko czy mamy argumenty, żeby powalczyć chociaż o ten remis?

0

@Emhyr Tam też może być ciekawie, bo obie ekipy walczą o awans
@Comfortable_ Wątpie. Chociaż kto wie :D

0

Typery, co tam dzisiaj typujecie?
Od siebie mam takie propozycje.

Propozycja 18:45
Spotkanie: Zenit - Chelsea
Typ: Chelsea +5,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,63

Analiza: Chelsea we wszystkich meczach obecnej LM zaliczała over +5,5 rzutów rożnych, począwszy od pierwszego meczu z Zenitem, skończywszy na ostatim meczu z Juventusem. Nabijali rogi odpowiednio (7,8,7,8 i 13) razy, tym razem nie powinno być inaczej, mając na uwadze, że wciąż walczą z Juventusem o 1 miejsce w grupie.

Propozycja 21:00
Spotkanie: Salzburg - Sevilla
Typ: Salzburg 1X
Kurs: 1,63

Analiza: Tutaj nie ma się za bardzo nad czym rozpisywać. Salzburg ostatnie spotkanie u siebie przegrał 3 lipca w towarzyskim spotkaniu z Monaco (1:3). Od czasu tej porażki rozegrał 15 domowych spotkań z czego 13 wygrał, 2 zremisował i żadnego nie przegrał, po drodze pokonując m.in Barcelonę, Atletico, Lille czy Wolfsburg także i tego spotkania nie powinni przegrać. Tym bardziej, że Sevilli te wyjazdy nie wychodzą, na 10 ostatnich wyjazdów wygrali zaledwie 3 razy, do tego brak J.Navasa, Suso i El Nesyriego może być dla nich bolesny.

Propozycja 21:00
Spotkanie: Wolfsburg - Lille
Typ: +5,5 żółtych kartek
Kurs: 1,77

Analiza: Dla obu drużyn jest to mecz o być albo nie być, jedna z tych drużyn napewno odpadnie z LM, więc z pewnością obie drużyny będą zdeterminowane, żeby uzyskać jak najlepszy rezultat. W pierwszym meczu we Francji padło aż 9 kartek. W obecnej edycji tych rozgrywek Wolfsburg otrzymał najwięcej, bo aż 22 żółte kartki, a Lille pod tym względem jest na drugim miejscu z 20 żółtymi kartkami na koncie.

@Encore @DaPidejpi @JohnA @Arkadio90 @snupson @Krzysztof1987

1

@Rewolucja123 Tymczasem @Rewolucja123 i jego 3:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Medium Z tą różnicą, że Liverpool miał Origiego, Mane i Salaha, a my mamy bezproduktywnego Coutinho, gibającego się Depaya i wieczną nadzieję Dembele.
Ot różnica

2

@lukaszmatusiewicz Bayern, tutaj nie ma co ankiet tworzyć :p

1

@barcelonaLM Ooo to nawet nie wiedziałem. Szkoda, jak dla mnie zmiana no gorsze

15

@Criss18Barca ''bo wy młodzi macie w zwyczaju krytykować wszystko co polskie''
Tak tak, bo wy starzy nie macie tego w zwyczaju xD
''kiedyś to było'' ''teraz to ta młodzież'' ''a za komuny to''

0

@barcelonaLM To oni już nie mają tej nutki?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?