21

@l0Messini Polska muzyka ssie? No kompletnie się z tym nie zgadzam.

0

@WaFenPrG Ponieważ są do siebie podobni ;)

0

Komentarz usunięty

2

Tytuł: This Is America
Autor: Childish Gambino



Gorąco polecam traczek od starszego brata Mo Salaha (:
@Comfortable_ @BXOD

0

@zodiak_10 XDDD

0

@ProMILs Zacznijmy od tego, że ja sam w dalszym ciągu jestem cały czas ostrożny i sceptyczny w tym temacie i nie, nie uważam się za ''pana oświeconego'' i nigdzie też nie wyzwałem nikogo od ''idioty'' więc po co sobie dopowiadasz?

''to dlaczego w telewizji podają na okrągło rosnące statystyki zarażeń, a nie ciężkiego przebiegu covida albo chociaż hospitalizacji''

Ponieważ lekarze POZ wystawiają coraz więcej zleceń na wymazy, a jak wiadomo, tym więcej testów tym więcej potencjalnie zakażonych, więc mnie to już kompletnie nie dziwi.

''Skoro szczepienia mają tylko chronić przed hospitalizacją to po co pruć się o to szczepienie''

Wydaję mi się, że po to, żeby niezaszczepieni nie blokowali szpitali i łóżek dla innych chorych?

''Dlaczego zaszczepieni nie mają kwarantanny i mogą wychodzić z domu mieszkając z chorym członkiem rodziny''

Tego akurat nie potrafie ci wytłumaczyć, bo sam tego nie rozumiem i jestem zdania, że osoby zaszczepione, które miały kontakt z osobą zakażoną powinny kiblować na kwarantannie, wczoraj nawet o tym pisałem ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11011174#comment-11011174

0

@FC1899Barca Tylko weź też pod uwagę, że każdy przypadek i zakażenie jest inne, faktycznie może się zdarzyć, że również osoba zaszczepiona trafi do szpitala, ale to i tak mały procent jak porównamy to do osób niezaszczepionych.

Dość często się z tobą zgadzam, ale w tym wypadku i w zaistniałej sytuacji nie mogę. Moja mama od tygodnia ma Covida i od kilku dni praktycznie leży tylko w łóżku, i nawet ona, która była sceptycznie nastawiona do szczepień, po wyleczeniu chce iść się zaszczepić. Także naprawdę zamiast bezustannie kopiować tweety doinformuj się trochę w temacie.

4

@Pawel13sz Bardziej lubię Urugwajczyka, ale umiejętności lepsze ma Lewandowski

11

@FC1899Barca Ale Ty wiesz, że szczepienia chronią przed ciężkim przebyciem covida i ewentualną hospitalizacją?

1

@Mns21 Spokojnie znajdziesz pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: Escort.pl

1

@macio_944 Zgrywam się. Jasne, że można ;)

0

@macio_944 Piwo to się kupuję dla smaku a nie nadruku.

0

Ronaldinho czy Messi, kto wg. was był lepszy?

1

@David_Beckham Ronaldinho i Di Stefano chyba

0

@l0Messini Rodri to w City już pyka

3

Wytłumacz mi ktoś gdzie tu sens i logika.

U domownika z którym mieszkam stwierdzono pozytywny wynik testu na Covid-19, ja z racji braku szczepienia ląduję na kwarantannie - ok rozumiem, ale z jakiej racji osoba szczepiona jest z niej zwolniona? Przecież osoby zaszczepione w dalszym ciągu mogą być nosicielami wirusa i w dalszym ciągu zarażać, tym bardziej, że dana osoba miała styczność z zakażoną osobą.

Dlatego śmieszą mnie insynuację niektórych jakoby to niezaszczepieni byli odpowiedzialni za większość zakażeń a ci ''biedni'' zaszczepieni to oni tak naprawdę w ogóle nie roznoszą wirusa.

0

@svensonFCB @Hasszz Escort.pl jeszcze macie (:

1

@pedrixxx MAtS - Alba, Garcia, Pique, Araujo - Busquets, Nico, FDJ - Gavi, Depay, Dembele/Demir

2

@Comfortable_ Tutaj chodzi o sam fakt, gość poraz kolejny pokazuję, że boli go nagroda dla Lewego, ale gwarantuję ci, że gdyby ta nagroda była przyznawana cyklicznie i wygrałby ją Suarez, to @BarcaInfo pieprzyłby o prestiżu tej nagrody.

0

@TheNekro94 A mi akurat siedzi, choć tutaj przyznam ci rację, na płycie są lepsze tracki :p

2

Tytuł: Cześć
Autor: Sokół ft. Sarius
Polecam!

Miłego dnia wszystkim ^^

0

@Comfortable_ To tylko brokat ;)
Masz tu Conchite na pocieszenie ;)


1

@Comfortable_ Chyba jednak tylko tobie, poza tym nie samym trapem człowiek żyję ;)

PS: Bambola to po włosku lalka (:

1

@Kapitan hawk Linkacz mi się źle przyciął :)

3

Tytuł: BAMBOLA
Autor: Betta Lemme
Gorąco polecam!



Nie dość, że urodziwa, to jeszcze śpiewa w 3 językach (francuski, włoski i angielski), a ja dalej męcze się z Hiszpańskim (:
Do tego fajny teledysk i zajebisty mastering, nic tylko dać to na jeszcze większy bass.

0

@Djzordon Tak, jest. PiS, że jeszcze się trzyma u władzy.

0

Benzema, i mamy 1:0

14

@Djzordon 10 odrazu, co się będziesz ograniczał.

1

@BarcaInfo ''Nawet Luis Suárez zaśmiał się pod nosem jak Robert szedł odebrać tą nową nagrodę, bo wiedzą za kulisami, że jest ona na siłę i jest też ona wręcz wyproszona.''

Ale gdyby już Suarez ją dostał to pewnie pisałbyś o prestiżu tej nagrody XDD

''Znajdzie drugi kraj, w którym jeśli dany piłkarz czegoś nie wygrał to robią dla niego repliki Złotej Piłki z klocków''

Z tym, że wiesz, że Quebo zrobił wtedy tą piłkę bardziej dla śmiechu, ale skąd ty to w sumie możesz wiedzieć.

0

Vamos Paryżanie i Królewscy, trza wkońcu coś wygrać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?