HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@l0Messini Polska muzyka ssie? No kompletnie się z tym nie zgadzam.
0
@WaFenPrG Ponieważ są do siebie podobni ;)
0
Komentarz usunięty
2
Tytuł: This Is America
Autor: Childish Gambino
Gorąco polecam traczek od starszego brata Mo Salaha (:
@Comfortable_ @BXOD
0
@zodiak_10 XDDD
0
@ProMILs Zacznijmy od tego, że ja sam w dalszym ciągu jestem cały czas ostrożny i sceptyczny w tym temacie i nie, nie uważam się za ''pana oświeconego'' i nigdzie też nie wyzwałem nikogo od ''idioty'' więc po co sobie dopowiadasz?
''to dlaczego w telewizji podają na okrągło rosnące statystyki zarażeń, a nie ciężkiego przebiegu covida albo chociaż hospitalizacji''
Ponieważ lekarze POZ wystawiają coraz więcej zleceń na wymazy, a jak wiadomo, tym więcej testów tym więcej potencjalnie zakażonych, więc mnie to już kompletnie nie dziwi.
''Skoro szczepienia mają tylko chronić przed hospitalizacją to po co pruć się o to szczepienie''
Wydaję mi się, że po to, żeby niezaszczepieni nie blokowali szpitali i łóżek dla innych chorych?
''Dlaczego zaszczepieni nie mają kwarantanny i mogą wychodzić z domu mieszkając z chorym członkiem rodziny''
Tego akurat nie potrafie ci wytłumaczyć, bo sam tego nie rozumiem i jestem zdania, że osoby zaszczepione, które miały kontakt z osobą zakażoną powinny kiblować na kwarantannie, wczoraj nawet o tym pisałem ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11011174#comment-11011174
0
@FC1899Barca Tylko weź też pod uwagę, że każdy przypadek i zakażenie jest inne, faktycznie może się zdarzyć, że również osoba zaszczepiona trafi do szpitala, ale to i tak mały procent jak porównamy to do osób niezaszczepionych.
Dość często się z tobą zgadzam, ale w tym wypadku i w zaistniałej sytuacji nie mogę. Moja mama od tygodnia ma Covida i od kilku dni praktycznie leży tylko w łóżku, i nawet ona, która była sceptycznie nastawiona do szczepień, po wyleczeniu chce iść się zaszczepić. Także naprawdę zamiast bezustannie kopiować tweety doinformuj się trochę w temacie.
4
@Pawel13sz Bardziej lubię Urugwajczyka, ale umiejętności lepsze ma Lewandowski
11
@FC1899Barca Ale Ty wiesz, że szczepienia chronią przed ciężkim przebyciem covida i ewentualną hospitalizacją?
1
@Mns21 Spokojnie znajdziesz pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit: Escort.pl
1
@macio_944 Zgrywam się. Jasne, że można ;)
0
@macio_944 Piwo to się kupuję dla smaku a nie nadruku.
0
Ronaldinho czy Messi, kto wg. was był lepszy?
1
@David_Beckham Ronaldinho i Di Stefano chyba
0
@l0Messini Rodri to w City już pyka
3
Wytłumacz mi ktoś gdzie tu sens i logika.
U domownika z którym mieszkam stwierdzono pozytywny wynik testu na Covid-19, ja z racji braku szczepienia ląduję na kwarantannie - ok rozumiem, ale z jakiej racji osoba szczepiona jest z niej zwolniona? Przecież osoby zaszczepione w dalszym ciągu mogą być nosicielami wirusa i w dalszym ciągu zarażać, tym bardziej, że dana osoba miała styczność z zakażoną osobą.
Dlatego śmieszą mnie insynuację niektórych jakoby to niezaszczepieni byli odpowiedzialni za większość zakażeń a ci ''biedni'' zaszczepieni to oni tak naprawdę w ogóle nie roznoszą wirusa.
0
@svensonFCB @Hasszz Escort.pl jeszcze macie (:
1
@pedrixxx MAtS - Alba, Garcia, Pique, Araujo - Busquets, Nico, FDJ - Gavi, Depay, Dembele/Demir
2
@Comfortable_ Tutaj chodzi o sam fakt, gość poraz kolejny pokazuję, że boli go nagroda dla Lewego, ale gwarantuję ci, że gdyby ta nagroda była przyznawana cyklicznie i wygrałby ją Suarez, to @BarcaInfo pieprzyłby o prestiżu tej nagrody.
0
@TheNekro94 A mi akurat siedzi, choć tutaj przyznam ci rację, na płycie są lepsze tracki :p
2
Tytuł: Cześć
Autor: Sokół ft. Sarius
Polecam!
Miłego dnia wszystkim ^^
0
@Comfortable_ To tylko brokat ;)
Masz tu Conchite na pocieszenie ;)
1
@Comfortable_ Chyba jednak tylko tobie, poza tym nie samym trapem człowiek żyję ;)
PS: Bambola to po włosku lalka (:
1
@Kapitan hawk Linkacz mi się źle przyciął :)
3
Tytuł: BAMBOLA
Autor: Betta Lemme
Gorąco polecam!
Nie dość, że urodziwa, to jeszcze śpiewa w 3 językach (francuski, włoski i angielski), a ja dalej męcze się z Hiszpańskim (:
Do tego fajny teledysk i zajebisty mastering, nic tylko dać to na jeszcze większy bass.
0
@Djzordon Tak, jest. PiS, że jeszcze się trzyma u władzy.
0
Benzema, i mamy 1:0
14
@Djzordon 10 odrazu, co się będziesz ograniczał.
1
@BarcaInfo ''Nawet Luis Suárez zaśmiał się pod nosem jak Robert szedł odebrać tą nową nagrodę, bo wiedzą za kulisami, że jest ona na siłę i jest też ona wręcz wyproszona.''
Ale gdyby już Suarez ją dostał to pewnie pisałbyś o prestiżu tej nagrody XDD
''Znajdzie drugi kraj, w którym jeśli dany piłkarz czegoś nie wygrał to robią dla niego repliki Złotej Piłki z klocków''
Z tym, że wiesz, że Quebo zrobił wtedy tą piłkę bardziej dla śmiechu, ale skąd ty to w sumie możesz wiedzieć.
0
Vamos Paryżanie i Królewscy, trza wkońcu coś wygrać :)