0

@hayek ''To, że Janusze tak piszą to nie znaczy, że trzeba brać to na poważnie.''
Pełna zgoda, nie biore ich na poważnie, ale mam beke z ich buty i hipokryzji.

Jak kara dla Lewisa, to nieuczciwa FIA, a jak kara dla Verstappena to oczywiście słuszna i do tego trzeba powyzywać Maxa.

Bardzo dobrze, że dostał tą karę, kubeł zimnej wody Mercedesiarzom się przyda.

1

@hayek Za to godzinę później, słychać skamlanie mercedesków o nieuczciwej FIA, która odebrała mistrza Lewiskowi.
Patrz jakie to przewrotne, normalnie Escandalo :D

38

Z jednej strony fajnie, że go zdyskwalifikowano , a zdrugiej strony zajebiście.
Pękające pupy Mercedesiarzy na fb, mmm miód na moje oczy :D

1

@Rust_Cohle Taconafide

1

@Rokita Też dobre

0

''Mam trzy telefony, jeden do biznesów, drugi dla kochanki a trzeci dla żony
Mam dziewięć naboi, do trzech razy sztuka, wystarczy mi to co najmniej na trzy głowy''

Malik i Montana razem z telefonem

2

@DaPidejpi BOAT chyba xD
Do legendy Niki Laudy i Schumachera nie ma podjazdu, płaczek, malkonent i nic więcej, ciekaw jest jakby ''GOAT'' poradził sobie w dużo gorszym bolidzie Williamsa.

5

@FcBforever221 Klasycznie, tfu na mercedesa i Hamiltonka.

0

@Lovalo Dobranoc, niech ci się przyśni młoda Leonia (:

2

@Lovalo Nie lubisz młodej Leokadii ;p?

4

Baila Ella Baila Baila Ella
Cała sala tańczy tu to Macarena

3

@macio_944 Edit: Właśnie wróciłem z Biedry i mam Topy Paprykowe za 2,55 zł/170g, a wy co, dalej bulicie po 7 zeta? Nawet mi was nie żal :D

1

@macio_944 U mnie w osiedlowym abc po 7,80 zł xD
Dlatego chipsy kupuje tylko w supermarketach

0

@dawidor9 Może to ten sam :D

5

@tomek8756 Ale on jest k**wa pier******ty...

2

Tytuł: Intentions
Autor: Justin Bieber ft. Quavo


Polecam, przyjemny traczek
@Don-Corleone @Comfortable_ @BXOD

0

@tomek8756 Nie, dlaczego :p
Po prostu widuje jego wpisy popierające przyjęcie imigrantów, więc tak mi się skojarzyło (:

7

@tristan87 To pewnie @Abominacja z jednym ze swoich funfli :D

5

@Momals11 Modrić?

1

@GeneralXavi Na narodowym jeszcze nie byłem, ale wydaje mi się, że nie sprawdzają, bywałem już na Camp Nou czy starym Vicente Calderon i tam na luzie patrzyli tylko czy masz bilet, i tyle.

1

@TheNekro94 O to to, w morde jeża.

0

Ja bym chciał bilet na 1st Grandstand central

0

@Rewolucja123 DDD. raczej

8

@Chaoss Jak zwykle, ale poznałem się już na ''bystrości'' tego użytkownika.

0

@baartekk97 @Abominacja No i jak tam, przygotowałeś już posłanka dla tego bydła?

1

@lucas/catalan PornHub ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rewolucja123 Astralis w prime na luzie by ich 2:0 zmiotło

0

0

@Pavlogoalkeepe Oj tak, tymbardziej jak się było za C9 :)

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?