HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek ''To, że Janusze tak piszą to nie znaczy, że trzeba brać to na poważnie.''
Pełna zgoda, nie biore ich na poważnie, ale mam beke z ich buty i hipokryzji.
Jak kara dla Lewisa, to nieuczciwa FIA, a jak kara dla Verstappena to oczywiście słuszna i do tego trzeba powyzywać Maxa.
Bardzo dobrze, że dostał tą karę, kubeł zimnej wody Mercedesiarzom się przyda.
1
@hayek Za to godzinę później, słychać skamlanie mercedesków o nieuczciwej FIA, która odebrała mistrza Lewiskowi.
Patrz jakie to przewrotne, normalnie Escandalo :D
38
Z jednej strony fajnie, że go zdyskwalifikowano , a zdrugiej strony zajebiście.
Pękające pupy Mercedesiarzy na fb, mmm miód na moje oczy :D
1
@Rust_Cohle Taconafide
1
@Rokita Też dobre
0
''Mam trzy telefony, jeden do biznesów, drugi dla kochanki a trzeci dla żony
Mam dziewięć naboi, do trzech razy sztuka, wystarczy mi to co najmniej na trzy głowy''
Malik i Montana razem z telefonem
2
@DaPidejpi BOAT chyba xD
Do legendy Niki Laudy i Schumachera nie ma podjazdu, płaczek, malkonent i nic więcej, ciekaw jest jakby ''GOAT'' poradził sobie w dużo gorszym bolidzie Williamsa.
5
@FcBforever221 Klasycznie, tfu na mercedesa i Hamiltonka.
0
@Lovalo Dobranoc, niech ci się przyśni młoda Leonia (:
2
@Lovalo Nie lubisz młodej Leokadii ;p?
4
Baila Ella Baila Baila Ella
Cała sala tańczy tu to Macarena
3
@macio_944 Edit: Właśnie wróciłem z Biedry i mam Topy Paprykowe za 2,55 zł/170g, a wy co, dalej bulicie po 7 zeta? Nawet mi was nie żal :D
1
@macio_944 U mnie w osiedlowym abc po 7,80 zł xD
Dlatego chipsy kupuje tylko w supermarketach
0
@dawidor9 Może to ten sam :D
5
@tomek8756 Ale on jest k**wa pier******ty...
2
Tytuł: Intentions
Autor: Justin Bieber ft. Quavo
Polecam, przyjemny traczek
@Don-Corleone @Comfortable_ @BXOD
0
@tomek8756 Nie, dlaczego :p
Po prostu widuje jego wpisy popierające przyjęcie imigrantów, więc tak mi się skojarzyło (:
7
@tristan87 To pewnie @Abominacja z jednym ze swoich funfli :D
5
@Momals11 Modrić?
1
@GeneralXavi Na narodowym jeszcze nie byłem, ale wydaje mi się, że nie sprawdzają, bywałem już na Camp Nou czy starym Vicente Calderon i tam na luzie patrzyli tylko czy masz bilet, i tyle.
1
@TheNekro94 O to to, w morde jeża.
0
Ja bym chciał bilet na 1st Grandstand central
0
@Rewolucja123 DDD. raczej
8
@Chaoss Jak zwykle, ale poznałem się już na ''bystrości'' tego użytkownika.
0
@baartekk97 @Abominacja No i jak tam, przygotowałeś już posłanka dla tego bydła?
1
@lucas/catalan PornHub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rewolucja123 Astralis w prime na luzie by ich 2:0 zmiotło
0
@PodkarpackiKibic CS > LoL
0
@Pavlogoalkeepe Oj tak, tymbardziej jak się było za C9 :)
2
@VamosRakieta Tak