HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 Tu bym dał BTTS +2,5 bramki po kursie 1,88 ;)
0
@Kgorecki2500 Przypominam tylko, że nie mamy napastnika
1
@Criss18Barca Na szczęście nie, i niech tak zostanie
2
Depay to jest dzisiaj katastrofa, fatalny występ...
0
Xavier dawaj tego Dembele na boisko
25
Powiem wam, że ten Araujo na PO robi wrażenie ;)
0
Malmoe 1:0 XD, brawo Zenit
1
@AbelKabel Za to już pro szczepionkowca, Peowca, Lewaka już wpuszczasz?
Ohh, ulżyło mi
1
@Arkon
1. Skazani na Shawshank
2. Scarface
3. Sicario
10
@FC1899Barca Wszystko za sprawą zbawiennych maseczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Jakchcesz Oglądałem to XD
0
@Gh0st Dobra cena
0
@Fantomas Lubisz Crunchipsy?
5
@AllBundy Petriego to i za 10 bym sprzedał :)
1
@Witekk10 Tuska też lubi.
3
@Barca1992 W tym wypadku powinnieneś oznaczyć 2 innych użytkowników ;)
0
@Fantomas To Ty chyba większości Bondów nie oglądałeś.
1
@takisobiektos ''skoro po kazdym kontakcie z osoba zarazona taki piłkarz ląduje na kwarantanie i nie gra i nie trenuje''
Fajny argument, nie ma co. Rozumiem, że zaszczepiony piłkarz po ewentualnym kontakcie z osobą zarażoną na kwarantannę nie idzie?
1
@l0Messini Kimmicha brałbym w ciemno
0
@Remi70 Kolejni wolnościowcy aka liberały :)
Albo się zaszczepisz, albo obetniemy ci z wynagrodzenia.
0
@macio_944 Aż dziwne, że maseczki nie było.
3
Do fanboyów Hamiltona i Mercedesiarzy.
Kolejny już raz powtarzam, wrzućcie tego mistrzunia do jakiegoś gorszego bolidu, choćby nawet do tego, którego ma Verstappen, zobaczymy ile wyjeździ zwycięstw i tytułów. Gość ma przynajmniej 2 razy lepszy bolid od reszty stawki a podnieta jakby jechał w Williamsie i wspinał się na wyżyny.
0
@tommyVERceti Nie wiem jakim cudem zaliczyłeś Mate do pseudogansterów :D
Ale ogólnie popieram, płyta bardzo dobra.
2
@Barca1992 Klasycznie, nie polecam prowadzić z nim dyskusji, już kilka razy próbowałem i wiem co mówie. Gość za każdym odpisuje nie w temacie, do tego robi kilometrowe wykłady niezwiązane z danym tematem.
1
@Colon @Comentateiro Nie wiedziałem, że z ciebie taki technik
6
Co za debil XDDDDDDD
5
Murański co się kompromituje :D
Synek pewnie dumny ;)
5
#TeamTańcula, jechać z mitomanem
2
Kokieterka na tylnym siedzeniu benza XD
2
Czy tylko ja odnosze wrażenie, że jej wszystkie nuty są o roochaniu?