1

@bartas97 Tu bym dał BTTS +2,5 bramki po kursie 1,88 ;)

0

@Kgorecki2500 Przypominam tylko, że nie mamy napastnika

1

@Criss18Barca Na szczęście nie, i niech tak zostanie

2

Depay to jest dzisiaj katastrofa, fatalny występ...

0

Xavier dawaj tego Dembele na boisko

25

Powiem wam, że ten Araujo na PO robi wrażenie ;)

0

Malmoe 1:0 XD, brawo Zenit

1

@AbelKabel Za to już pro szczepionkowca, Peowca, Lewaka już wpuszczasz?
Ohh, ulżyło mi

1

@Arkon
1. Skazani na Shawshank
2. Scarface
3. Sicario

10

@FC1899Barca Wszystko za sprawą zbawiennych maseczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Jakchcesz Oglądałem to XD

0

@Gh0st Dobra cena

0

@Fantomas Lubisz Crunchipsy?

5

@AllBundy Petriego to i za 10 bym sprzedał :)

1

@Witekk10 Tuska też lubi.

3

@Barca1992 W tym wypadku powinnieneś oznaczyć 2 innych użytkowników ;)

0

@Fantomas To Ty chyba większości Bondów nie oglądałeś.

1

@takisobiektos ''skoro po kazdym kontakcie z osoba zarazona taki piłkarz ląduje na kwarantanie i nie gra i nie trenuje''

Fajny argument, nie ma co. Rozumiem, że zaszczepiony piłkarz po ewentualnym kontakcie z osobą zarażoną na kwarantannę nie idzie?

1

@l0Messini Kimmicha brałbym w ciemno

0

@Remi70 Kolejni wolnościowcy aka liberały :)
Albo się zaszczepisz, albo obetniemy ci z wynagrodzenia.

0

@macio_944 Aż dziwne, że maseczki nie było.

3

Do fanboyów Hamiltona i Mercedesiarzy.
Kolejny już raz powtarzam, wrzućcie tego mistrzunia do jakiegoś gorszego bolidu, choćby nawet do tego, którego ma Verstappen, zobaczymy ile wyjeździ zwycięstw i tytułów. Gość ma przynajmniej 2 razy lepszy bolid od reszty stawki a podnieta jakby jechał w Williamsie i wspinał się na wyżyny.

0

@tommyVERceti Nie wiem jakim cudem zaliczyłeś Mate do pseudogansterów :D
Ale ogólnie popieram, płyta bardzo dobra.

2

@Barca1992 Klasycznie, nie polecam prowadzić z nim dyskusji, już kilka razy próbowałem i wiem co mówie. Gość za każdym odpisuje nie w temacie, do tego robi kilometrowe wykłady niezwiązane z danym tematem.

1

@Colon @Comentateiro Nie wiedziałem, że z ciebie taki technik

6

Co za debil XDDDDDDD

5

Murański co się kompromituje :D
Synek pewnie dumny ;)

5

#TeamTańcula, jechać z mitomanem

2

Kokieterka na tylnym siedzeniu benza XD

2

Czy tylko ja odnosze wrażenie, że jej wszystkie nuty są o roochaniu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?