HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 @Bartula Jeszcze się pochwalił, że to zgłosił i liczy na bana xDD
Ja bym Ci perma dał od razu ^^
1
Ale to mrozi :`), legenda na bicie drugiej legendy!
@Barwindg @kryhaa @RobiS @Medium
1
@Adamski69 I w drugą stronę jest to samo, generalnie dziwię się co poniektórym, że aż tak się spinają o jednego czy o drugiego.
Dla mnie zarówno Messi jak i Ronaldo to ikony, tyle.
0
Nie no, ale ta reklama etoto to jest mem xDD
1
@PatrychoO I ta akcja Aboubakar - Choupo Moting ;)
1
@Kgorecki2500 Kierwa, takie meczyki, a ja jeszcze 2,5h w robocie :|
1
@Janiama 2:1 dla Korei
0
@Kgorecki2500 :D
1
@Barwindg Na domówkę jak znalazł :D
1
@Kgorecki2500 Chyba tak jak w końcówce z Portugalią :D
1
@Kgorecki2500 No to będzie przerwa, bo Sonny z Hwangiem robią Ghanę ;p
2
@FCB24 Dlatego tą czynność bym sobie darował ^^
3
@Emhyr Pozytywne zaskoczenie: Polska i Maroko
Rozczarowanie: Belgia i Niemcy
2
@norbi77 No co, pukasz w ciemnych okularach, i gitara :)
3
@Survier Tak też może być, ale to raczej surrealistyka :D
0
@FCBMati10 Wiesz, jest jeszcze taka opcja, że Japonia wygra i Niemcy nie wyjdą, bo nie przebiją bilansu Hiszpanii.
Chociaż moim zdaniem wyjdą Hiszpania i Niemcy
0
Hiszpania wygrywa z Japonią, Niemcom wystarczy 1:0 z Kostaryką!
Hiszpania remisuje z Japonią, Niemcy wygrywają dwoma bramkami i wychodzą!
Ludzie, to jest podstawówka...
1
@Oskarenks Wygrywają 2:0 i wychodzą. Ludzie zrozumcie, że tutaj decyduje bilans bramkowy
0
@dawid16dkk Wcale tego nie wiem mądrusiu
0
Dla matematycznych laików.
Niemcy wygrywają z Kostaryką minimum 1:0, Hiszpania 1:0 z Japonią, i sąsiad wychodzi
0
@LukaszFan No i masz sąsiada wracającego do domu ;)
0
Olmo całkowicie niekryty był...
6
''Gracz wchodzący zastępuje gracz schodzący''
Kocham go xD
0
@Barwindg Jeszcze nie
4
I co hejterki? Morata zamyka wam mordki ;)
1
@adi7adi8 Nie będzie 0:0
4
Laporta na boisku xDD
4
Są wybory
1
Dobrze, że przynajmniej był spalony
0
@wierbafcb Przespałeś pierwszy mecz z Kostaryką, czy co? Poza tym pooglądaj sobie Lipska tyle co ja to pogadamy.