HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@IronSanHybrid A ja nie, bo wiem, że z tym betonem będzie męczenie buły z Czechami czy z Albanią xD
Zeru stylu, zero taktyki, jedynie laga na Lewego, nie ma co kozak trenerzyna, bo wygląda ''jak swój'' i się popłakał po awansie ze Szwecją...
7
@IronSanHybrid Czesiu i tak powinien zostać wyyebany po mundialu, ale geniusze PZPN'u zapisali mu klauzulę przedłużenia, i będziemy się z nim męczyć przez kolejne dwa lata...
Awans cieszy, ale styl katastrofalny, wystarczyłoby, żeby Argentyna nie zdjęła nogi z gazu i już byśmy lądowali na Chopina w Warszawie.
4
@Luciano99 Lukaku i Paqueta jak w realu xD
1
@Encore Argentyna - Brazylia?
Myślisz, że Brazylia win?
4
@SkN Otóż nie: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12508392#comment-12508392
0
@trolownik Lepiej byłoby skończyć jak Japonia grając solidnie w defensywie, kreując sytuacje, pokonać Niemców i Hiszpanów, wyjść z pierwszego miejsca :D
1
@Comfortable_ Właśnie wyszedłem z roboty i nie wierzę co tu się właśnie odjaniepawliło xDD
1
@Kgorecki2500 Ciężko powiedzieć, ale na ten moment, Herve Renard.
0
@Axoon @ZielonySzparag Ok, dzięki za wytłumaczenie
0
@Axoon Tego, że nawet Laskowski mówił, że decydują kartki a po bramce Arabii, Meksyk musiał strzelić dwie
0
@tristan87 No to uj, ale będzie męczenie buły w eliminacjach...
1
@escarabajo Przy remisie Niemcom wystarczy 2:0 z Kostaryką
0
@Patrykl145 Mam nadzieję, że to nieśmieszny żart.
0
@VamosRakieta No jak, przecież w pierwszej kolejności decydowały punkty, potem bilans bramkowy, a jeszcze później kartki, więc i tak byśmy wyszli.
2
@Axoon Nieprawda, po bramce Arabii, Meksyk potrzebował dwóch trafień.
Nawet bez bramki Arabii mieliśmy awans
1
@tristan87 Ale co ty w ogóle porównujesz?
1
@PatrychoO To zrób tej Francji i PSG, na nich będzie najlepiej widać, bo tej Interu to nie kojarzę szczerze mówiąc.
0
@Comfortable_ Z ich obecną grą?
Jak najbardziej. Tylko wygrana z Chorwacją ich ratuje, no chyba, że Kanada rozbije Maroko minimum 4 bramkami, na co szans nie widzę.
Generalnie wygląda to tak:
Dostaną w łeb to jadą do domu
Niezależnie jaki remis - Kanada minimum 4 bramkowe zwycięstwo - wtedy awans Belgów
Zwycięstwo - awans i być może wyrzucenie Chorwatów.
0
@PatrychoO To za Argentyny z Messim na plecach trochę wybulisz.
A te z Shopee, jak bardzo się różnią wyglądem i jakością materiału względem oryginałów, sporo odbiegają czy nie ma aż takiej różnicy?
1
@Comfortable_ Co by nie mówić, Niemcy stety, niestety dzisiaj awansują, bo wątpię, że Japonia wygra z Hiszpanią, a co dopiero Kostaryka.
Myslę, że Niemcy od początku ich zdominują i wygrają z 3/4:0
0
@Comfortable_ Znam, ale tegorocznej koszulki w lumpie raczej nie kupi
0
@Encore Najważniejsze, że to obronił, bo byłby jeszcze większy niesmak jakbyśmy odpadli przez tego karnego.
0
@PatrychoO Hiszpanii i tak jest najpiękniejsza ;)
Btw: Oryginałki kupujesz czy repliki z allegro/olx'a?
0
@PatrychoO Czas pokaże
1
@wierbafcb @Kgorecki2500 Poczekaj na Holandię, a jak nawet ich przejdą, to w półfinale drużyna z drugiej drabinki typu Hiszpania, Brazylia, Niemcy, Portugalia.
I wrócą do domków z podkulonymi ogonami
0
@Pawlak1992 Dania nie wyszła z grupy
0
@PatrychoO Uwielbiam te zestawienia, coś jak to, że mistrz świata nie wychodzi z grupy :D
Jak widać Francja przełamała ten trend.
2
@10LionelMessi10 Z tego co wiem to oni byli za awansem Polaków
0
@TheNekro94 Już wiem, jakaś błędną drabinkę widziałem.
0
@TheNekro94 W ewentualnym półfinale Anglicy i lota w łeb ;)