5

@IronSanHybrid A ja nie, bo wiem, że z tym betonem będzie męczenie buły z Czechami czy z Albanią xD

Zeru stylu, zero taktyki, jedynie laga na Lewego, nie ma co kozak trenerzyna, bo wygląda ''jak swój'' i się popłakał po awansie ze Szwecją...

7

@IronSanHybrid Czesiu i tak powinien zostać wyyebany po mundialu, ale geniusze PZPN'u zapisali mu klauzulę przedłużenia, i będziemy się z nim męczyć przez kolejne dwa lata...

Awans cieszy, ale styl katastrofalny, wystarczyłoby, żeby Argentyna nie zdjęła nogi z gazu i już byśmy lądowali na Chopina w Warszawie.

4

@Luciano99 Lukaku i Paqueta jak w realu xD

1

@Encore Argentyna - Brazylia?

Myślisz, że Brazylia win?

0

@trolownik Lepiej byłoby skończyć jak Japonia grając solidnie w defensywie, kreując sytuacje, pokonać Niemców i Hiszpanów, wyjść z pierwszego miejsca :D

1

@Comfortable_ Właśnie wyszedłem z roboty i nie wierzę co tu się właśnie odjaniepawliło xDD

1

@Kgorecki2500 Ciężko powiedzieć, ale na ten moment, Herve Renard.

0

@Axoon @ZielonySzparag Ok, dzięki za wytłumaczenie

0

@Axoon Tego, że nawet Laskowski mówił, że decydują kartki a po bramce Arabii, Meksyk musiał strzelić dwie

0

@tristan87 No to uj, ale będzie męczenie buły w eliminacjach...

1

@escarabajo Przy remisie Niemcom wystarczy 2:0 z Kostaryką

0

@Patrykl145 Mam nadzieję, że to nieśmieszny żart.

0

@VamosRakieta No jak, przecież w pierwszej kolejności decydowały punkty, potem bilans bramkowy, a jeszcze później kartki, więc i tak byśmy wyszli.

2

@Axoon Nieprawda, po bramce Arabii, Meksyk potrzebował dwóch trafień.

Nawet bez bramki Arabii mieliśmy awans

1

@tristan87 Ale co ty w ogóle porównujesz?

1

@PatrychoO To zrób tej Francji i PSG, na nich będzie najlepiej widać, bo tej Interu to nie kojarzę szczerze mówiąc.

0

@Comfortable_ Z ich obecną grą?
Jak najbardziej. Tylko wygrana z Chorwacją ich ratuje, no chyba, że Kanada rozbije Maroko minimum 4 bramkami, na co szans nie widzę.

Generalnie wygląda to tak:

Dostaną w łeb to jadą do domu

Niezależnie jaki remis - Kanada minimum 4 bramkowe zwycięstwo - wtedy awans Belgów

Zwycięstwo - awans i być może wyrzucenie Chorwatów.

0

@PatrychoO To za Argentyny z Messim na plecach trochę wybulisz.

A te z Shopee, jak bardzo się różnią wyglądem i jakością materiału względem oryginałów, sporo odbiegają czy nie ma aż takiej różnicy?

1

@Comfortable_ Co by nie mówić, Niemcy stety, niestety dzisiaj awansują, bo wątpię, że Japonia wygra z Hiszpanią, a co dopiero Kostaryka.

Myslę, że Niemcy od początku ich zdominują i wygrają z 3/4:0

0

@Comfortable_ Znam, ale tegorocznej koszulki w lumpie raczej nie kupi

0

@Encore Najważniejsze, że to obronił, bo byłby jeszcze większy niesmak jakbyśmy odpadli przez tego karnego.

0

@PatrychoO Hiszpanii i tak jest najpiękniejsza ;)

Btw: Oryginałki kupujesz czy repliki z allegro/olx'a?

0

@PatrychoO Czas pokaże

1

@wierbafcb @Kgorecki2500 Poczekaj na Holandię, a jak nawet ich przejdą, to w półfinale drużyna z drugiej drabinki typu Hiszpania, Brazylia, Niemcy, Portugalia.

I wrócą do domków z podkulonymi ogonami

0

@Pawlak1992 Dania nie wyszła z grupy

0

@PatrychoO Uwielbiam te zestawienia, coś jak to, że mistrz świata nie wychodzi z grupy :D

Jak widać Francja przełamała ten trend.

2

@10LionelMessi10 Z tego co wiem to oni byli za awansem Polaków

0

@TheNekro94 Już wiem, jakaś błędną drabinkę widziałem.

0

@TheNekro94 W ewentualnym półfinale Anglicy i lota w łeb ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?