4

@Nano22 Końcówka TOP

2

@Nano22 Jeśli celowe zdjęcie nogi z gazu po 2 bramce Argentyny, nie jest dla Ciebie kompromitacją, to pozdro.

Lepsza celność Lautaro i mecz z Francją oglądaliby przed telewizorem.

0

@mrboom Kowalczyk

3

@Comfortable_ I jak widać uderza w czułe miejsca, że większość tych łaków się pruje i składa pozwy do prokuratury xD

Generalnie, mega lubię gościa.

7

Kolejny świetny film i kolejny pseudo prawilniak a zarazem idol pato młodzieży zaorany


@BorzyKrzys @Medium @kryhaa

0

@Siro Jak dla mnie to będą piłkarskie szachy. Mecz 50 na 50, tutaj wszystko się może zdarzyć, choć osobiście będą za ekipą Van Gaala ;p

0

@Colon Jakbym widział siebie, grając z braciakiem w Fifę :P
W sumie, szkoda, że to nie wpadło

0

@Siro Za to Di Maria z Lautaro Martinezem sporo pokazali ^^
Tak wiem, zaraz mi wspomnisz, że przecież są jeszcze Messi i Alvarez. Jasne są, ale bedą się mierzyć na zdecydowanie najlepszą defensywę z jaką do tej pory grali ;)

Blind, Ake, Van Dijk, Timber, Dumfries a na ławce De Vrij, do tego mają mega doświadczonego Van Gaala na ławce, który imo elegancko ich rozpracuje ;)

1

@Siro Depay, Gakpo, Berghuis, Bergwijn drewna? Hmm, ciekawe

2

@tomek8756 Wyborca pisu, complete...

1

@Sysia11 A gola Alvareza po błędzie bramkarza już liczysz, co nie xD?

1

@Ojciec5tkidzieci Z tych jutrzejszych chyba

0

Boże, jaki drewniak...

0

Komedia to wykończenie hahah

0

Lautaro xDDD

0

Miał gościa niekrytego, no koorrfa

0

Ten De Paul, to umie coś innego niż machanie łapami?

Co widzę to o coś płacze

0

@PatrychoO Aa to już ich problem

1

@PatrychoO Nie no, dzisiaj TOP!

3

Messi co czaruje :o

1

@PatrychoO Mógł choćby wykopać przed siebie

0

Piękny wylewik xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ale wiesz, że to działa w obie strony?

0

@FCB_dimiC Jaką ziemię? Son z Hwangiem rozmontują tą Brazylię aż miło.

0

@FCB_dimiC Korea z Soniaczem to biorą ;)

0

Do boju Kangury! Tak jak z Danią, po zwycięstwo!

0

@Firestone Rodrigo De Paul, zamykam.

0

@icon3520 Argentyna, to niech pierw wygra z Australią, potem z Holandią, a w półfinale najpewniej z Brazylią :D

1

@Kazragore ''Bo czym się oni różnią od PO PSL czy innego SLD?''

Ano tym, że za ich kadencji nie było rozdawnictwa pustych pieniędzy, które w zamyśle niby miało zwiększyć dzietność, a tak naprawdę to nic innego niż kupno głosów pieniędzmi uczciwie pracujących obywateli. Samo 500+ kosztuje nas rocznie 41 MILIARDÓW złotych... O 13,14 czy 15-stkach nie będę nawet wspominał...

Dodatkowo próby reformowania sądownictwa, żeby przenieść nas do czasów średniowiecza, romans z kościołem tak jak napisał kolega @karcio czy chociażby dymanie nas wszystkich na cenach gazu, prądu czy paliwa, inflacja 17,4% i jeszcze wieloma innymi rzeczami, ale to już bym mógł książkę napisać...

1

@PatrychoO Bruniacz porobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?